320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    KAIA!! Sellist comebacki poleks küll oodanud. F yeah!
    AILTON

    Kommentaar


      super mäng

      Kommentaar


        Tubli Kaia, et alla ei andnud! Esimest seti vaadates oli küll väga masendav tunne.

        Kommentaar


          fucking A
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            See on võitlusvaim, esimene sett 0-6 kaotada ja siis veel võita !! SUPER !!
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              see Wick põrkas end ise kinni täna lõpuks.

              Kommentaar


                Kui trennist koju jõudsin ja mängu vaatama hakkasin siis oli Kaia esimese seti 6-0 kaotanud ja teises 1-0 taga, aga siis algas comeback - ilmselgelt oli asi minus
                FC Otepää II

                Kommentaar


                  Ei provotseeri just tihti, kuid seda teemat aeg-ajalt sirvinuna tahaks öelda: Ime muna budukas.

                  Kommentaar


                    Väga nauditav pööre mängu oli. Niisama Wick ei lagunenud, Kanepil oli suur osa selles ikka.

                    Kommentaar


                      Ossa raisk kui hea mäng 6-0 peal mõtlesin, et siit tuleb korralik saun ikka, aga lõpp hea kõik hea Vastasel võis päris hea tuju olla ikka pärast
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Mäng nagu spordipsühholoogia õpikust, ma ütleks. Kaia tegi täpselt selle vea, mida Wickmayeri suguse suht jõulise kontramängija vastu mitte mingil juhul ei tohi teha - läks liiga passiivselt peale. Sealt edasi juba kangeks ja krampi, serv ka ei jooksnud. Sellisest täielikust august väljatulek näitab, kui neetult heas vaimses seisus ta hetkel peab olema. Piisas tegelikult vaid ühest positiivsest süstist ehk sellest 1:1 murdest ja sai aegamööda oma mängu kätte, Wickmayer hakkas järjest rohkem forsseerima ja edasine oli tegelikult juba igati loogiline. Kolmanda seti esimene pool oli seejuures usutavasti absoluutselt parim tennis, mida Kaia on üldse iial mänginud. Ilus, võimas.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Esimeses setis mängis Wickmayer ikka ulmehästi, praktiliselt iga löök oli joonel või selle lähedal. Sellise mängu puhul polegi eriti võimalust, kui just hästi liikuv ja kiire ei ole. Teises juba hakkas Kaial löök välja tulema ja publik oli ka tema poolt. Lõpus kiire lõppmäng ka võimsalt, 7-2. Mega tagasitulek, poleks eriti uskunud, sest teises setiski oli seis vahepeal päris halb, aga tuli välja sealt. Super.

                          Kommentaar


                            Mais oli Kaia WTA tabelis 143..Praegu, septembri alguses on 31 ja nüüd ta peaks päris kindlasti veel tõusma järgmise nädala uues tabelis. Et jah, päris muljet avaldav tõus (Y)

                            Go Kaia!!!
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Ma just mõtlesingi, et ei tea miks publik Kaia poolt oli?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                                Ma just mõtlesingi, et ei tea miks publik Kaia poolt oli?
                                Mingil määrel aitas kaasa kindlasti ka ühe punkti ära võtmine kohtuniku poolt, mille üle Kaia ka vaidles ning kommentaatorid olid ilmselgelt hämmingus otsuse üle. Ka rahvas näitas oma pahameelt välja sel hetkel. Aga see andis Kaiale isegi positiivse süsti, emotsiooni pealt laskis sealtmaalt edasi liugu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X