320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    Ahoi reketipeded!

    Kas keegi oskab midagi rääkida tennise rahvaliiga kohta või viidata, kuskohast selle kohta mingit vähegi pädevat infot võiks saada. Ennekõike huvitaks, et kui hea peaks üldse olema, et sinna kohale minna kannataks. Samuti oleks abiks lähikuude ajakava ja üldse muu selline, mida esmakordselt kätt proovida tahtja teadma peaks.

    Konn


    Võistlemiseks on sul vaja soetada ETL-i litsents(300 EEK, kehtib 12 kuud) - http://www.tennis.live.ee/?m1=93

    Kolmandas liigas võid mängida ükskõik kui halvasti. Oktoobris on kolmandal liigal üks paarimänguturniir ainult - http://www.tennis.live.ee/?m1=366&m2=367&m3=375 ja üldse kipub turniirideinfo olema umbes kuu aega ette ja siis tuleb kontrollida, et inimestel on piisavalt huvi ka ehk turniir toimub.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Okei, sänks. Seda sealt lugesin, aga näiteks rahvaliiga hooaaja alguse, ajakava, paarismänguturniiri olemasolu jms kohta polnud mingit teavet. Mõtlesin, et päris esimest korda minnes tuleks alustada põhjast. Aga eks ma siis kaalun 3 liiga poistel tuju heaks tegemise varianti.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Kui ma ise eelmine aasta liigatennise kohta pärisin, siis suunati mind sinna. Mulle oli ka üllatuseks, et võistluskalender avaldub vaid ühe-kahe kuu lõikes, aga järelikult nii ongi. See süsteem lükati üles eelmine aasta, kui ma ei eksi, võib-olla tulevikus asi muutub.

        See 'rahvaliiga' on mingi eraldi võistlussari või kasutad seda ülekantud tähenduses?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Kui ma ise eelmine aasta liigatennise kohta pärisin, siis suunati mind sinna. Mulle oli ka üllatuseks, et võistluskalender avaldub vaid ühe-kahe kuu lõikes, aga järelikult nii ongi. See süsteem lükati üles eelmine aasta, kui ma ei eksi, võib-olla tulevikus asi muutub.

          See 'rahvaliiga' on mingi eraldi võistlussari või kasutad seda ülekantud tähenduses?
          Eih, sealt lugesin: http://tennis.live.ee/files/31/Yksik...ement_2010.pdf . No ja kirjelduse põhjal olen mina just see rahvaliiga.

          Aga okei. Nüüd ütle veel palun seda, et kui kaua ja mis kujul sa tennist mänginud oled ja kuidas selle pealt III liigas hakkama saab? Mina näiteks alustasin kolmekümneselt, olen mänginud umbes kolm aastat korra nädalas tüdrukutega paarismängu, treeneriga olen trenni teinud alla 10 korra. Mõtlesin, et aeg-ajalt oleks tore ka teistsuguste tegelastega mängida, kui enda iganädalane punt. Samas võtab aga oponentide mäekõrgune ülekaal kiiresti tujutuks, ning nii ma siis nüüd üritangi olematu võrdlusmomendi pealt midagi arvata.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            Eih, sealt lugesin: http://tennis.live.ee/files/31/Yksik...ement_2010.pdf . No ja kirjelduse põhjal olen mina just see rahvaliiga.

            Aga okei. Nüüd ütle veel palun seda, et kui kaua ja mis kujul sa tennist mänginud oled ja kuidas selle pealt III liigas hakkama saab? Mina näiteks alustasin kolmekümneselt, olen mänginud umbes kolm aastat korra nädalas tüdrukutega paarismängu, treeneriga olen trenni teinud alla 10 korra. Mõtlesin, et aeg-ajalt oleks tore ka teistsuguste tegelastega mängida, kui enda iganädalane punt. Samas võtab aga oponentide mäekõrgune ülekaal kiiresti tujutuks, ning nii ma siis nüüd üritangi olematu võrdlusmomendi pealt midagi arvata.
            Ma olen noortetasemel mängumees olnud. Minu nägemuse järgi jagunevad liigad umbes nii:
            • I A-kategooria on mängumehed, kes pidevalt reketit käes hoiavad.
            • I B-kat. mitteregulaarselt mängivad, kuid mingitel aegadel ikka tõsisemalt trenni teinud mehed.
            • II liiga - regulaarselt toksivad tüübid, kes on võistlemist alustanud liigatennises
            • III liiga - päris algajatest kuni teise liiga tippude tasemeni välja.


            Kolmandas liigas on vahed kõige suuremad. Võib vastu sattuda sell, kelle võitmine ei paku mingit pinget või vastupidi. Tasub uurida ehk mängitakse mõnel turniiril kõik kohad välja. Siis saaks hea ülevaate, kuhu tase küündib ja lisaks on garanteeritud, et saad oma raha eest mitu mängu. Tuju pärast ei tasu muretseda. Reket läheb väga kergelt lendu eriti, kui sa näed, et vastane ei tee muud, kui ajab palli lihtsalt üle kuni sa lõpuks eksid. Ja see peaks kolmandas liigas olema kõige tavalisem võidutaktika.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              ok, sänks.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Nadal sai vist selle aasta kolmanda kaotuse. Loodetavasti hakkabki tema tase nüüd langema

                Kommentaar


                  9. kaotus siiski.
                  Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Nadal sai vist selle aasta kolmanda kaotuse. Loodetavasti hakkabki tema tase nüüd langema
                    Oled kõvasti pea peale kukkunud?

                    Kommentaar


                      Jajah, Murray on kolmesetikunn. Aga ausalt öeldes ei tähenda need ATP turniirivõidud ja ränkingupunktid mulle midagi, tennises on olulised ikka suured slämmid. Ja nendes on Andy endiselt algaja.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        MAROON GROUP
                        Caroline Wozniacki
                        Francesca Schiavone
                        Sam Stosur
                        Elena Dementieva
                        WHITE GROUP
                        Vera Zvonareva
                        Kim Clijsters
                        Jelena Jankovic
                        Victoria Azarenka

                        Naiste tennis ei innusta hetkel. Clijsters võidab kui viitsib end kokku võtta, sest enamik neidudest on stabiilsed tagujad, aga paraku neetult igavad jälgida. Näiteks see maailma nr 1 Wozniacki.
                        Schiavone on õieti ainsana sellest seltskonnast veidi huvitavam nähtus.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Jankovic jääb arvatavasti viimaseks
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Tänased mängu on küll huvitavad olnud. Ei julge seda viimast vaatama hakatagi, äkki läheb ka 3 seti peale...
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              zvonarjova pani siis täna clijsters paika, nüüd tuleb veel see noor taani neiu maa peale tuua...
                              igatahes loodan,et zvonarjova paneb selle doha kinni!
                              ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                              Kommentaar


                                Pagan Roddick, kui sa mängid servi ja vollet, siis mängi. Niimoodi poolkõvalt Nadalile tagajoonelt vastu tulistada lõpebki lihtsalt palliga võrgus või audis ja kaotusega.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X