320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    njaa..pakuks et kui Clijsters oleks eile mänginud samal tasemel kui täna, siis oleks Kaia isegi võitnud.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Ma sugugi ei alahindaks Kvitova mängu ka. Ta oli ikka tõsiselt hea
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Kvitova tegi toesti vaga hea partii, kuid Clijsters minu arust eksis ka ikka lihtsates olukordades rohkem. peaaegu nagu Kanepi eile
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Hea algus Kanepi poolt. Tundub, et kannatab täna võidu ära võtta.

          Kommentaar


            Kergelt edasi Vera Duševina vastu (6-1, 6-2)

            Kommentaar


              täna siis sai ka kanepi võidu aga kahjuks mängu üle ei kantud.ise vaatasin mängu kus venelanna kokku kukkus ja peale seda küll üritas mängida aga andis loobumisvõidu
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Kust seda jooksvat edetabelit näha saaks ja kui oluliseks seda peetakse? naiste oma siis
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Pead tsekkima Delfinaariumisse - pea iga Kaia mängu järgses kommentaariumis paar inimest seda küsivad ja seelink sinna ka tekib.

                  Kommentaar


                    mõtled seda ilmselt:

                    http://www.wtatour.com/page/RaceToSECSingles/0,,12781~0~1~100,00.html
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kanepi mäng siis otse eurospordi vahendusel näha.Jankovic ikka juba päris korralikult närvis!Eurospordi kommentaatorid midagi mainisid,et Kanepist peaks saama maailma nr.1
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Kanepi mäng siis otse eurospordi vahendusel näha.Jankovic ikka juba päris korralikult närvis!Eurospordi kommentaatorid midagi mainisid,et Kanepist peaks saama maailma nr.1
                        ära enam peale võta,ma juba olen wii maailma nr.1...
                        ...ma ka eelmine nädal kirjutasin,mis eurospordi kommentaatorid rääkisid ja foorumis kohe lajatati(tugitoolikommentaator jne...)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marconius Vaata postitust
                          ma ka eelmine nädal kirjutasin,mis eurospordi kommentaatorid rääkisid ja foorumis kohe lajatati(tugitoolikommentaator jne...)
                          No selle jura mida sa siia eelmine nädal kirjutasid mõtlesid sa küll oma peaga välja. Eurospordi kommentaatoritelt selliseid mõtteid küll ei tulnud.

                          Kommentaar


                            Kuidas on võimalik ,et ühel hetkel on mäng ideaali lähedane ja siis järsku ei tule enam midagist välja.kas tõesti on asi üle mõtlemises kinni?Loodame,et leiab uuesti oma mängu ja võidab selle
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Täna kuidagi jah Aia Kanep mitte omane mäng,kui tavaliselt ei saa algul vedama ja pärast pidama,siis täna hakkas kohe paugutama ja nüüd...aga lootus sureb viimasena.

                              Kommentaar


                                Topeltvigu ja lihtvigu on Kaial metsikult palju. Sellisel tasemel ei tohiks nii lihtsalt eksida. Omad lollid vead on tulnud sisse ja Kaia on kuidagi närviline, seda tõestab ka peale eksimist vihaga maha visatud reket. Anu Sääritsa kiidetud Kaia tugevat närvi nagu ei olekski, et suudab külma pead säilitada. Ei tea kas teeb nii järsk kliimavahe ühel hetkel oma töö. Vastane ei mängi tegelikult ju teab mis head mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X