320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kanepi-Wickmayer Eurospordist otsepildis kohe algamas.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Nii palju kui ma lõpus Kanepi mängu nägin oli serv täna ikka üsna kohutav. Kas Kanepi ei ole veel lihtsalt nii heas vormis või talle ei sobi need pehmemad väljakud?
      Viimases setis oli hea võimalus võit enda kasuks pöörata, aga läks kahjuks teisiti.

      Kommentaar


        Ei tea kuidas sellise mänguga saab olla maailma 16 reket?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Jah, sellise mänguga just mängisiki Kaia end Wimbledonis ja US Openil veerandfinaali ning tõusis edetabelis nii kõrgele
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Kaia võitis siis French Openil esimeses ringis svenssonit Sofia Arvidssoni 7:5,6:1...tund kümnega...ainult 3 topelt-viga...

            Kommentaar


              Jah, hea mäng oli tõesti, enne oli veel kahtlus, kas mängib.
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                Eesti esireket Kaia Kanepi (WTA 16.) kohtub homme Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel 2. ringis briti Heather Watsoniga (WTA 117.).
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Keegi oskab öelda, kuidas seal kolmandal väljakul lood on? Kanepi mäng kah varsti algamas on?

                  Kommentaar


                    Mängud läbi ja kohe algab... 18:24 ETV2-st
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Kaljuveer topib ennast igale poole.Vend ei saa aru ,et ta ei sobi kõike kommenteerima .
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Kaljuveer topib ennast igale poole.Vend ei saa aru ,et ta ei sobi kõike kommenteerima .
                        Margus Uba võiks neid mänge ETVs kommenteerida, tuli just Prantsusmaalt tagasi ka, täna trenni juures nägin teda.
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Teises ringis langes siis britt Watson 6:3,6:1...jälle tund kümnega...ja aint üks topelt viga...järgmine vastane juba veits parem 33-s Makarova Moskvast...

                          Kommentaar


                            mina ei vaadanud...
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              mina ei vaadanud...
                              ...väga oluline teada,tänud!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Kaljuveer topib ennast igale poole.Vend ei saa aru ,et ta ei sobi kõike kommenteerima .
                                Mitte midagi ei sobi ta kommenteerima.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X