320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    ah on jah mingi mõtetu tüüp seal
    Ei ole ta midagi väga mõttetu... Zilmer on normaalne vana.. tema silm tehnikale on ikka eriti terane.. vana ikka teab millest räägib.. tema kommentaaridest saab juba tehnika selgeks

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Tsiteerid mind, aga tegelikult kommenteerid mingi krissu või kelle iganes väidet?
      Ma oletan, et sa siiski tead mida tähendab tsiteerimine, mistõttu tekib küsimus, et miks kurat on minu kommentaari tsiteerides vajadus vastata kellegi suvalisele kommentaarile? Siin ei puutu ju asjasse see, kas mina loen varasemaid kommentaare või mitte.
      Sina ju tsiteerisid mind kui ma vastasin "neiu" krissu kommentaarile 60-e kohtade suhtes. Et sinusugusele midagi selgeks teha siis--mina vastasin krissu kommentaarile ja sina tulid tulemustest rääkima, tsiteerides mind.
      Vist ikka peaks eelnevaid poste lugema või mis? Muidu äkki tekib mingi rängemat sorti kompleks...

      edit: Tundub, et kompleks on juba kohal...
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marti88 Vaata postitust
        Ei ole ta midagi väga mõttetu... Zilmer on normaalne vana.. tema silm tehnikale on ikka eriti terane.. vana ikka teab millest räägib.. tema kommentaaridest saab juba tehnika selgeks
        ma nüüd ei saa aru, et kas püüad mingit irooniat tõmmata või ei laksa sa hetkel biiti...

        Kommentaar


          oot ma ka ei saa aru, või ei saa marti aru või ei saa keegi aru

          Kommentaar


            Silm=Zilmer, äkki sai ta nii aru.

            Kuigi jah, ma ei saa naeru pidama. Steiv, marti88 püüab praegu su enesekindlust tõsta
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Kuigi jah, ma ei saa naeru pidama. Steiv, marti88 püüab praegu su enesekindlust tõsta
              kohe päriselt tundsin ka kuidas ego kasvas pärast marti88 postitust Ausalt nüüd peaks naistesse minema

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Sina ju tsiteerisid mind kui ma vastasin "neiu" krissu kommentaarile 60-e kohtade suhtes. Et sinusugusele midagi selgeks teha siis--mina vastasin krissu kommentaarile ja sina tulid tulemustest rääkima, tsiteerides mind.
                Vist ikka peaks eelnevaid poste lugema või mis? Muidu äkki tekib mingi rängemat sorti kompleks...
                Kuna sinu kommentaaris sisaldub järjekordne küsimärk, siis üritan viimast korda sulle oma mõtet selgitada.

                Ma oskan teha multi-tsitaati ja kui minu jaoks oleks krissu algne kommentaar ka midagi tähendanud, siis oleks selle ka vastusesse kaasanud.
                Kuna ma seda ei teinud, siis oli siiski eesmärk vastata AINULT sinu kommentaarile (mida ma ka tegin) lihtsalt kerge ülevaatega tema saavutustest tippvõistlustel.

                Eks ma järgmine kord siis kirjutan kerge ääremärkuse, kui ma ei taha, et sa arvestaksid kelle iganes eelmis(t)e jaburate postitusega ja ei hakkaks neid seostama minu omaga.

                case closed
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  hakkaks neid seostama minu omaga.
                  Jubedalt ot-d mingi mõttetuse pärast. Enne kui kedagi tsiteerima hakkad siis vaata mida keegi on kirjutanud. siis ei teki komplekse. Polegi kuskil väitnud, et "60-ndad kohad" sinu postitusest välja lugesin, nendest sai kogu see Baueri jutt lihtsalt alguse. Kui ei meeldi (või ei saa aru) siis ära topigi oma nina kuhugi vahele...

                  Teemasse ka:
                  Norra suusakoondis teatas, et nädalavahetusel Otepääl toimuval MK-etapil ei osale ühtegi suusatajat, kes tegid kaasa Tour de Skil.

                  Seega ei tee kaasa ei meeste seas teise koha saanud Petter Northug ega naiste konkurentsis neljas olnud Kristin Steira, kirjutab ERR Sport.

                  Sellest hoolimata on meeste jaoks Otepää võistlused üliolulised, sest nädalavahetusel näidatavad tulemusi arvestatakse olümpiakoondise koostamisel.

                  Meeste 15 km eraldistardist klassikasõidus stardivad teiste seas Odd-Björn Hjelmeseth, Jens Arne Svartedal ja Anders Aukland. Meeste klassikasprindis aga Eldar Rönning ja Jon Kristian Dahl
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Sellest hoolimata on meeste jaoks Otepää võistlused üliolulised, sest nädalavahetusel näidatavad tulemusi arvestatakse olümpiakoondise koostamisel.

                    Meeste 15 km eraldistardist klassikasõidus stardivad teiste seas Odd-Björn Hjelmeseth, Jens Arne Svartedal ja Anders Aukland. Meeste klassikasprindis aga Eldar Rönning ja Jon Kristian Dahl
                    Norra lehekülgedelt võib lugeda, et Otepääle ta küll ei tule, aga järgmisel nädalal Norra meistrikatel sõidab 15 km vana hea Thomas Alsgaard ise. Ei tea mis siis saab kui ta seal praegused tipud ära võidab.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vaatasin homset meeste 15 km stardinimekirja ja stardis on vaid 62 meest. Eestlasi on stardis lausa 14, ja loota on ,et mitmedki neist, peale meie kolme tugevaima murdmaamehe, võivad homme punktidele sõita.

                      Ka naisi on 10 km klassika sõidus üllatavalt vähe, vaid 49. Eestlannasi stardis 6.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Vaatasin homset meeste 15 km stardinimekirja ja stardis on vaid 62 meest. Eestlasi on stardis lausa 14, ja loota on ,et mitmedki neist, peale meie kolme tugevaima murdmaamehe, võivad homme punktidele sõita.

                        Ka naisi on 10 km klassika sõidus üllatavalt vähe, vaid 49. Eestlannasi stardis 6.
                        Väga tagasihoidlikud stardilistid on tõesti. Ma usun et Tour mõjus sportlastele raskemini kui võib-olla arvatakse. Sellest hoolimata loodan, et rahvast on kõvasti, et üks korralik suusapidu teha ja et ikka omadest keegi pjedestaalile roniks
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask
                          Vaatasin homset meeste 15 km stardinimekirja ja stardis on vaid 62 meest. Eestlasi on stardis lausa 14, ja loota on ,et mitmedki neist, peale meie kolme tugevaima murdmaamehe, võivad homme punktidele sõita.

                          Ka naisi on 10 km klassika sõidus üllatavalt vähe, vaid 49. Eestlannasi stardis 6.
                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          Väga tagasihoidlikud stardilistid on tõesti. Ma usun et Tour mõjus sportlastele raskemini kui võib-olla arvatakse. Sellest hoolimata loodan, et rahvast on kõvasti, et üks korralik suusapidu teha ja et ikka omadest keegi pjedestaalile roniks
                          See osalejate arv pole ei enne ega ka pärast Tour'i loomist teab mis määral erinenud. Kergeks erandiks vaid tiitlivõistluseta 2008, kui starti 74 meest ja 58 naist läksid.
                          Tagasihoidlikuma osalejate arvu põhjuseks kipub alati olema tiitlivõistlus või siis ei viitsita kahtlaste ilmastikuolude tõttu end kohale venitada.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Otepääl on olnud läbi aegade üsna vähe võistlejaid. Paljudele ei sobi just rajaprofiil mis MK etappidel on üks raskemaid(koos tehvandi tõusuga)

                            Mind pani eilsete spordiuudiste ajal aga hoopis imestama see, et Lemps oli oma kulda väärt sissejuhatustöö hoopis Kalkuni õlgadele pannud ja endast polnud mitte piiksugi juttu. Tea kas täna kommenteerib nii et suu vahutab? vahutab just sellepärast et paar aastat tagasi ta võistluste eelõhtul küll parimas konditsioonis polnud.

                            edit: Läheb teemasse täpselt. Hoidke oma piip ja prillid ! http://suusk.saku.ee/klipid/klipp/92F6gHtVubM/

                            No kurat see Kuuse on ikka haige pervert, isegi treeningu ajal kisub sportlased rajalt maha.

                            Kommentaar


                              Huvitav kas Ilvesel on silm sinine?

                              Kommentaar


                                Super sõit igastahes!
                                Kokk on ka hea seisus, samas Rehemaa oli kahvatu.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X