320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Meie õnneks finišis kukkus üks tüüp, kes Veerpaluga koos tuli ja nii sai ta 30. koha.
    Jah, sellega seoses võib tänase päeva kordaläinuks lugeda

    Kommentaar


      Veerpalu 1. märts 2011.

      Kommentaar


        nii sõbrad, täna oli eetris selle hooaja viimane Veikko Tääri suusapäevik, kus külas oli Jaak "Jack" Mae. Jack ütleb, et pmst jätkab ja et OM oli ebaõnnestumine jpm. mis päevikutest edasi saab, seda veel ei tea.



        mu viimasest postist sel teemal on möödas mingi poolteist kuud. vahepeal ehk osutus märkimisväärseimaks osaks see - http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9457

        aga vahepeal on külas käinud ka näiteks Jaak Kilmi jne. kõiki osasid saab vaadata siit - http://sport.err.ee/suusk.php?0585208

        Kommentaar


          Kristina Šmigun-Vähi tegi tippspordiga lõpparve

          Ei tahagi mõelda, mis saab pärast 2010/11 hooaega, kui ka Veerpalu ja Mae lõpetavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Kristina Šmigun-Vähi tegi tippspordiga lõpparve

            Ei tahagi mõelda, mis saab pärast 2010/11 hooaega, kui ka Veerpalu ja Mae lõpetavad.
            Aga mis siis saama peaks? Elu läheb edasi ja kõik. Polnud meil enne 1998. aastat tippsuusatajaid ja ma ei mäleta, et keegi ahastusest karjuma oleks hakanud selle peale.

            Kommentaar


              No ma arvan ,et sa saad ise ka aru, mida ma silmas pidasin.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                No ma arvan ,et sa saad ise ka aru, mida ma silmas pidasin.
                No mida sa siis pidasid silmas, kui kirjutasid et "Ei tahagi mõelda...."? Üldiselt selliste sõnadega juhatatakse sisse midagi väga hirmsat.

                Kommentaar


                  Võibolla tõesti dramatiseerisin pisut üle, kuid hullema tsenaariumi järgi võib murdmaaga minna sama halvasti, kui kahevõistlusega.

                  Kommentaar


                    Kuulge eesti naiste suustamist pole olnud enne ega ole ka peale Smigunni lõpetamist nii ,et mida siin ikka nutta. Tegelt üsna kaval nipp ,kui veel mõni kuu tagasi räägiti ,kui kõvasti ta Sotshiks valmistuma hakkab juu siis olid mingid rahad veel laekumata.
                    Huvitav kas järgmine uudis tuleb sellest ,kuidas noor ja lootustandev Rehemaa on uue taseme saavutanud ja sealt saab tõeline tähelend alguse .Värisege kõik suusamaailma tipud ! Kuse Lemps näikse samti kadunud olevat .jumal tänatud
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      ai-ai - kuidas edaspidi need pikad ja pimedad talved küll üle elada ...
                      oi-oi - kas meile edaspidi ei pakutagi pea pool aastat igal nädalavahetusel pikki tunde suusaülekandeid ?
                      aga Lemps pole ju kuhugi kadunud , tema jalkakommentaarid on juba puhas klassika - millised need olla EI tohi ..

                      Kommentaar


                        Vaatame asja positiivsest küljest - ERR-l pole enam mingit vajadust naiste murdmaasuusatamise MK etappe näidata, hoiame raha kokku ja investeerime selle nt Eesti satside Euromängude näitamisse jne

                        Kommentaar


                          Mis Kiku ei soovigi enam riigilt raha pumbata? Ootasin, et mõne hooaja suurendab ikka rahakotti veel, sest võlad peaks neil abikaasaga päris suured olema.

                          Kommentaar


                            Eesti suusaässad võivad rahulikumalt hingata: Northug lubas Holmenkolleni MM-il viie distantsiga piirduda ja ühe vahele jätta. Kahjuks pole see 50 km, mille võitu ta lubas iga hinna eest üritada. Seda ma küll ei viitsi uurida, mis stiilis see femmilen seekord sõidetakse.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Suusatamise MK? SUUSATAMISE MK?????

                              Jumal hoia, meil on alles AUGUST!!!!!!!!

                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Moderaatorid võiksid antud teema detsembrini lukku panna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X