320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis imeasju nende taanlastega tehtud on, et nii hästi mängivad?

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Mis imeasju nende taanlastega tehtud on, et nii hästi mängivad?

      nu eks tõsised mängud on veel ees,aga võimas mäng slovakkide vastu,kus 6:0 pärast esimest kolamandiku.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Mis imeasju nende taanlastega tehtud on, et nii hästi mängivad?
        Paar NHL-i meest. allsvenskan, hea treener ja tõhus meeskonnatöö. Pealegi on taani enda liiga tegemas publikuhuvi suhtes edusamme. Aga lahe, mulle meeldib
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Sveits jätkab puhaste paberitega,võites tsehhi 3:2,sama tundub ka Venemaa Saksamaa üle.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Täna sai Sveits oma esimese kaotuse ja seda Norralt 2:3
            Põhjanaabrid veerandfinaalis võites Slovakia 5:2,ehk õnnestub homme ka Idanaabritele kaotus sepitseda,eriti ei tahaks uskuda,Venemaa on ikka võimas.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              ''Iso Susi'' koosseis ka tänavusel MM'l suht ulme. Malkini turniiri esimesed liigutused Taani mängus...noh.Anna jõudu!
              Ainus retsept oleks nende tähtmängijate tuju ära rikkuda jõulise mänguga. Umbes nagu Saksa tegi.
              Soomel viimases mängus Venega neli võimalust õhus kellega veerandfinaalis kokku minna: Norra, Tsehhi, Kanada ja Rootsi.
              Erinevad varjandid ...Nende varjandide järgi võiks küsida, kas tasub ikka Venet võita.

              Kommentaar


                Taani, Saksa ja Shveits kaheksa parema hulgas. Kes oleks arvanud...Shveits on veel kuidagi loogiline, aga teised kaks võiks kerge üllatuse alla panna. Enne Soome ja Vene mängu on üks asi selge, et kui Soome peaks normaalajal võitma, siis minnakse Kanadaga kokku...Huvitav.

                Kommentaar


                  Präägust Vene-Soome mängu vaadates,jääb mulje,et Sommid plegi huvitatud võitmisest,kuna tehakse või võetakse tühja koha pealt 2min karistusi

                  Venelased igistavad julmalt:
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Vehanen päris kõva tõrje aga noh, kasu sellest suurt polnud.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Esimesed kümme minti oli Soome poolt super aga see selleks..
                      Homme Rootsi meedias:
                      Ruotsin lehdet huomenna: "Suomen taktinen tappio"
                      Saksa vs. Shveits. On oodata vihast andmist ja emb-kumb saab eriti õnnelikuks. Hetkel ei meenugi, millal näiteks Saksa viimati nelja hulgas oli?

                      Kommentaar


                        Venemaa ja Kanada paari võitja saab poolfinaalis vastaseks Šveits - Saksamaa võitja ja Rootsi - Taani parim kohtub Soome - Tšehhi veerandfinaali võitjaga.

                        Peaks vist nii olema.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Rootsi on poolfinaalis, alistades üllatajad taanlased 4-2.
                          I'm not a complite idiot, some parts are missing

                          Kommentaar


                            jajah, soome-tšehhi 1-1, karistusvisked 2-1 tšehhile

                            Kommentaar


                              1.Poolfinaal Rootsi - Tšehhi

                              2.Poolfinaal Venemaa - Saksamaa

                              Tšehhi vs Soome arvan lõpptulemus igati õiglane ja Tšehhi teenis poolfinaali auga välja,kuna olid terve 70min paremad.


                              Pakuks finaali Venemaa - Tšehhi !!!
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Sommid komistasid sinna kuhu nad on terve turniiri jooksul komistanud on. Tänagi oli PP realiseerimine absoluutne null. OT ajal 4-3 vastu oli eriti valus.
                                Ah jaa. Jagr on valus vana....eriti kui peab ta sünniaastat vaatama.
                                Edaspidi kuulub mu poolehoid Saksa/ Shveitsi mängu võitjale. Ehk juhtub ime tänavu.

                                Saksa 1-0 Shveits.
                                Nagu oligi arvata, siis suht vinge andmine käis, kui panused nii suured. Homme olek huvitav teada, kuidas seal mängijatele karistusi jagatakse. Vähemalt Saksa ei saa endale ühtegi bänn lubada mõne mängija näol.
                                Last edited by surfaja; 21.05.10, 00:14. Põhjus: Lisa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X