320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Finaalis siis Tšehhi alistades taas karistusvisetega Rootsi ja viigistasid seisu 8sek enne kolmanda kolmandiku lõppu ja tuleb tõdeda Tšehhi oli ka seemäng parem mitte nii-võrd kui oli seda Soomlastega aga grammi paar ,teenitud võit.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Saksa sai siis sellise karistuse
      Rahvusvaheline Jäähokiföderatsioon (IIHF) määras kahemängulise keelu Saksamaa koondise abitreenerile Ernst Höfnerile, kes pärast veerandfinaali Šveitsiga kähmles vastasmängija Timo Helblingiga.

      Seega ei saa Höfner nõuannetega aidata peatreener Uwe Kruppi tänases poolfinaalis Venemaaga ega pühapäeval kas pronksimatšis või finaalis.
      Eraldi vaatab IIHF üle Šveitsi mängija Martin Plüssi juhtumi. Ta ründas veerandfinaali esimesel kolmandikul jõhkralt sakslast Christian Ehrhoffi. Kuna Šveits on turniirilt välja langenud, võib määrata Plüssile hiljem võistluskeelu, mis hakkab kehtima järgmisel MM-turniiril.

      Kommentaar


        kui vene lutti saab, siis võetakse bõkovilt georgi lint rinnast ära ja pannakse jalaga perse

        Kommentaar


          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
          kui vene lutti saab, siis võetakse bõkovilt georgi lint rinnast ära ja pannakse jalaga perse
          Paraku seda ei juhtunud kahjuks,aga Saksamaa võitles südilt,loll eksimus maksis lisaajale minemast 1.30 enne lõppu.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Paraku seda ei juhtunud kahjuks,aga Saksamaa võitles südilt,loll eksimus maksis lisaajale minemast 1.30 enne lõppu.
            Saksa väärib aplausi. Pole midagi õelda...oldi südamega asja juures. Ehk jätkub neil täna nii palju jõudu, et kuidagi Rootsi alistada. Uwe saaks enda CV lisada uue lõigu. Praegu mäletatakse teda kui Stanley Cupi finaali võiduvärava autorit. Nüüd aga...noh. eks õhtul näha ole, kas ta läheb ka muud moodi ajalukku.

            Kommentaar


              Krt Tsehhid pidage nüüd vastu !!
              Ja vandid saidki lutti , paras kuraditele !
              FCF Forever

              Kommentaar


                Õnne Czech Republic!
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Krt Tsehhid pidage nüüd vastu !!
                  Ja vandid saidki lutti , paras kuraditele !

                  Ilus lõpp MM ile ja veel ilusam oli Venelaste nägusi näha pärast lõppu,peale jääle ilastamisele nad midagi targemat ei teinud.

                  Ilus
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Prahas ,Jaromir Jagri baaris on nii mõnedki õlled tehtud ja Eesti jalgpallilaule lauldud Hea meel ,et vanameister nüüd veel korra Maailmameistriks tuli.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Ristivastupidiselt eelkõneleja arvamusel ei leidnud mina lõppenud turniirist küll miskit põnevat- pinevat . Olümpiamängude aastal veel isekeskis ilmameistrit valima hakata, milleks seda nüüd siis vaja oli? Või täpsemalt öeldes kellele. Kindlasti leidub vastuarvamusi ja isiklikult sisimas kindlasti rõõmustan tsehhide võidu üle ja sakslaste ladusa turniirikorralduse üle, aga no ma ei tea. Kaht suurturniiri aastas pole ikka kah vaja korraldada. Minu isiklikult tekib vaikselt tunne nagu vaataks üht teist jää ja uiskude seotud spordiala, kus aastas korraldatakse nii EM, MM kui ka vist U23 MM ja tagatipuks veel universiaad, kus siis saavad osaleda kõik alla 28.a. noorsportlased, ja lõppude lõpuks on meil kümnendi lõpuks seitsekümmend neli ilmameistrit ja kaheksakümmend kuus euromeistrit ja lõppkokkuvõttes ei suuda me neid isegi enam eristada, et kes on kes ja kes mis aastal nüüd täpselt mida võitis. Või kes parasjagu millal pronksi teenis.
                      Sünnipäevi peame aastas kõik ühe korra, miks ei võiks aastas vaid üht hoki suurturniiri korraldada.
                      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                      Kommentaar


                        Sakslased oskasid kahes mängus teha selliseid vigasid, et anna olla.
                        Kruppi asemel oleks viimases mängusüle piirde roninud ja lõpus Bengt-Åke- le pasunasse sõitnud. Gustafsson näitas miks ka omad mängijad ta kutse perse saadavad. Haige huumorisoon.
                        Tšehhid on täitsa mehed aga Jagrit (with all respect) hoiavad kohtunikud nagu sitta pilpal. See oli puhas taklaus aga vend sai 5+20 kuna vanameister kuulas ööbikuid. Mängu lõpp oleks veel põnevamaks läinud kui venkud poleks 5 minti vähemuses pidanud mängima.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Eesti jäähokisõpradel on oktoobris suurepärane võimalus kodumaale lähedal jäähokiliiga NHL meeskondade kohtumistele kaasa elada.
                          6. oktoobril mängib võõrustab Riia Dünamo Riga Arenal Phoenix Coyotes’it. Kaks päeva varem mängivad Sankt Peterburgi jäähallis kohalik SKA ja Carolina Hurricanes.

                          Lisaks peetakse Oktoobris Euroopas kuus NHL-i põhiturniiri kohtumist. Eesti publikule lähimad mängud toimuvad Helsingis Hartwall Arenal, kus 7. ja 8. oktoobril mängivad Carolina Hurricanes ja Minnesota Wild.
                          ERR SPORT
                          Huvitav milliseks piletihind kujuneb Riia mänguks?

                          Kommentaar


                            Rene Fasel olla kusagil maininud et taliolümpia-aastatel võiks MM-i korraldada mingil muul ajal; paraku küll täpsustamata millal
                            võimalikud variandid vist ainult veelgi hiljem mais , või suisa septembris - nagu kunagi Canada Cup ja World Cup of Hockey
                            selle viimase osas - millalgi läinud aastal mainiti et järgmine tuleb sügisel 2011 , aga paraku nüüd jälle pikk vaikus ega ühtki uut nuppu sel teemal

                            teagi mida arvata
                            aga ise kindlalt selle poolt et MM-id toimugu ka olümpia-aastatel !

                            Kommentaar


                              Hoki kalender: HC Talleks (Tallinn), 1986/87 hooaeg

                              Хоккейный календарь Таллэкс-1986-1987. Таллин [1987, PDF, RUS] » Хоккей (книги и журналы) :: RuTracker.org

                              Kommentaar


                                Huvitav, et HC Talleks (Tallinn) ridades mängisid 1986/87 hooajal (NSVL-u teises liigas !!!):

                                Salimzhanov Anatoli, Maailma juuniori meistrivõistluse tsempion 1983;
                                Bevz Aleksei, Maailma noorte meistrivõistluse tsempion 1980;
                                Korshunov Mikhail, Euroopa juuniori meistrivõistluse tsempion 1981

                                Kommentaar

                                Working...
                                X