320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    WRC

    on ainult teema marko märtinist aga võiks olla ikka kõike wrc maailmas hõlmav teema.
    kui eesti olümpia mängudelt ühtegi medalit ei saa,ei tulegi ma enam eestisse tagasi vaid lähen hakkan mongoolias ränd jalgpalli treeneriks ja esimene keda oma meeskonda soovin on puujalg ott reinumäe ja marko kristal ning kohalik talent shingis khan ja tema tädi poeg oliver khan.

    #2
    Vastus teemale \'WRC\'

    Škoda avalikustas tuleva hooaja sõitjad
    30.11.2004


    Škoda rallimeeskond kinnitas, et tuleval hooajal osaleb tiimi Fabia WRC auto roolis kõikidel MM-rallidel Armin Schwarz ning teist autot jagavad omavahel Jani Paasonen, Janne Tuohino ja Alex Bengue.

    Bengue osaleb Schwarzi meeskonnakaaslasena kõikidel asfaldirallidel ning kruusarallidel jagavad teist autot soomlased.

    „Armin kasutab oma kogemusi, et Fabia WRC autot veelgi edasi arendada,“ lausus Škoda rallimeeskonna juht Martin Mühlmeier. „Janne, Jani ja Alex on tõestanud ennast võitlejatena ning loodame näha tuleval hooajal nende parimaid esitlusi.“

    Škoda kinnitas ühtlasi, et valitud MM-rallidel tuuakse starti kolm Fabia WRC autot. Rootsi MM-rallil istub tõenäoliselt kolmanda auto rooli DTM-sarja meister Mattias Ekström
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'WRC\'

      Sainz hüvastijättu jälgis 150 000 inimest
      30.11.2004


      Kahekordne autoralli maailmameister Carlos Sainz jättis nädalavahetusel ametlikult hüvasti oma fännidega kodulinna Madridi tänavatel, kus hispaanlasele oli toetust tulnud avaldama 150 000 inimest.

      Sainz teatas oma loobumisotsusest tänavusel Hispaania MM-rallil ning tänavune hooaega jäi viimaseks tema 17 aasta pikkuses karjääris.

      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'WRC\'

        Markko Märtin sõidab järgmise hooaja Peugeot’s (3)
        01.12.2004 11:21
        PM Online


        Kommenteeri | Loe kommentaare

        Peugeot’ rallimeeskond teatas täna, et sõlmis järgmiseks hooajaks lepingu Markko Märtini ja kaardilugeja Michael Parkiga, vahendab worldrallynews.com

        Leping Märtiniga on sõlmitud üheks aastaks ning Peugeot´ jätkab koostööd ka seniste sõitjate Marcus Grönholmi ja Timo Rautiaineniga.

        Järgmisel aastal kavatseb Peugeot´ võistlusse asuda uue mudeliga Peugeot 307 ning hakkab kasutama Pirelli rehve.

        «Kuigi leping on sõlmitud ainult üheks aastaks, olen ma siiski väga rõõmus Peugeot’ meeskonnaga ühinemise üle ning ootan hea meelega koostööd Marcusega,» kommenteeris Märtin.

        «Me saame hästi läbi, ma austan teda väga ning ma usun, et ta on ikka veel kiireim juht võistlusel,» lisas ta.


        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'WRC\'

          Algselt postitas budulojus

          Kommenteeri | Loe kommentaare
          oleksid võinud siis juba lingid ka anda, kui neid ära ei tahtnud kustutada
          ½121½

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'WRC\'

            Solberg: “Järgmisel aastal võidame kümme rallit”






            Norrakas Petter Solberg sihib enda sõnul tuleval WRC hooajal rekordilist kümmet rallivõitu, lubades esimesena tõsisemalt ette võtta veebruaris toimuva Rootsi ralli. “Olen tuleva aasta osas väga optimistlik,” ütles Solberg oma Norra fännklubile.

            “Saame Mehhikos uue auto, mis on detsembris Rootsis testimisel. Auto juures on mitmeid uuendusi ja ma ootan väga selle rooli asumist.”
            “Järgmisel aastal võidame kümme rallit. Esimene võit tuleb Rootsis. Olen väga kõvasti keskendunud just Rootsi rallile,” põles Solberg enesekindlusest.

            Enda arvates kaotas Solberg 2004. aasta WRC tšempioni tiitli Citroenile just Mehhikos, Türgis ja Küprosel kaotatud punktide ning mitmete katkestamiste pärast. Asfaldirallid Hispaanias ja Korsikal ei mänginud tema arvates siin erilist rolli.

            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'WRC\'

              Algselt postitas budulojus


              Solberg: “Järgmisel aastal võidame kümme rallit”






              Norrakas Petter Solberg sihib enda sõnul tuleval WRC hooajal rekordilist kümmet rallivõitu, lubades esimesena tõsisemalt ette võtta veebruaris toimuva Rootsi ralli. “Olen tuleva aasta osas väga optimistlik,” ütles Solberg oma Norra fännklubile.

              “Saame Mehhikos uue auto, mis on detsembris Rootsis testimisel. Auto juures on mitmeid uuendusi ja ma ootan väga selle rooli asumist.”
              “Järgmisel aastal võidame kümme rallit. Esimene võit tuleb Rootsis. Olen väga kõvasti keskendunud just Rootsi rallile,” põles Solberg enesekindlusest.

              Enda arvates kaotas Solberg 2004. aasta WRC tšempioni tiitli Citroenile just Mehhikos, Türgis ja Küprosel kaotatud punktide ning mitmete katkestamiste pärast. Asfaldirallid Hispaanias ja Korsikal ei mänginud tema arvates siin erilist rolli.
              Puhas Solbergi loba - hea kui ta tuleval hooajal 5 võitugi saab.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'WRC\'

                Suzuki osaleb 2005. aastal kõikidel rallidel




                Suzuki rallimeeskond osaleb 2005. aastal kõigil 16 MM-etapil. Jaapani autotootja saadab igal MM-etapil starti tänavuse Junior WRC maailmameistri, rootslase Per-Gunnar Anderssoni ja samas arvestuses teise koha pälvinud britt Guy Wilksi, teatab wrc.com.

                Junior WRC sarja kuuluvatel etappidel lisanduvad neile eestlane Urmo Aava ja soomlane Kosti Katajamäki. Kui hooaega alustatakse tänavugi kasutusel olnud Ignisega, siis hooaja keskel saavad Suzuki piloodid istumise alla uue Swift Super 1600 nime kandva ralliauto.

                Suzuki otsus osaleda lisaks Junior WRC sarja etappidele ka teistel rallidel, annab alust spekuleerida teemadel, et meeskond kavatseb juba 2006. aastal liituda WRC-sarjaga.

                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'WRC\'

                  Sebastien Loeb soovib esiautode lubamist

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'WRC\'

                    teehöövel rajal
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'WRC\'

                      Nunii,hakkas pihta.MM nagu ikka-tasa ja targu



                      Splitid siit kui WRC.com jamab
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'WRC\'

                        Märtinil ei lähe siis väga hästi..Avapäeva järel 7.
                        LiverpoolFC

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'WRC\'

                          Märtin lõpetas viiendana ning sõitjate üldtabelis langes kolmandaks. Peugeot on igatahes konstruktorite karikas 12 punktise vahega esimene. Grönholm on sõitjatest neljas.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'WRC\'

                            Jah,Peugeot näitab, et nende autoon väga vastupidav, ning aastaga on tehtud suht suur hüpe. Alguses olin ma väga vastu sellele, et Märtin Peugeoti läheb, Aga nüüd olen ma täiesti rahul sellega. Uus Meremaa rallyl oli see kahju, et Markko kaotas esimese päevaga juba minuti.Kuid siiski hea algus Märtini poolelt. Väga stabiilselt on alustanud, Märtin on igalt etapilt punktie kogunud.
                            LiverpoolFC

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'WRC\'

                              No ei saa MM ja Peugeot sinasõbraks...;(
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar

                              Working...
                              X