320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Kuradi masendav on see rallile kaasaelamine ikka. Kogu aeg on ärevus sees, et midagi võib juhtuda ja siis juhtubki. Nüüd tuleb loota, et hooaeg päris lappama ei lähe. Aga Neu ja Ogiga tuleb Tänakul üldarvestuses juba korralik vahe sisse.

  Kommentaar


   Vana hea Toyota, perse küll.
   Kiirust sellel masinal on kõvasti, aga kõik muu annab küll väga kõvasti soovida.

   Kommentaar


    Tšiili ralli näitab ära, kes on sõidumehed ja kes ei ole. See kuidas Mikkelsen, Lappi ja Sunninen Tänakule sekund kilomeetri peal kaotavad on ikka päris hale. Eriti müstiline on Mikkelsen, kes 2 nädalat tagasi pani hullu alles. Aga uus ralli, nullist koostatud legend, natuke libedad teed, halb nähtavus- tulemus on selline, et peale nelja kiiruskatset on pakk 2 minutit, puhta sõiduga.

    Kommentaar


     Stabiilne nädalavahetus!
     Instagram

     Twitter

     Eesti Lokomotiv Moskva fännid

     telekavaataja.blogabet.com

     Kommentaar


      Väga hästi Ott!
      Vana hea Meek...

      Kommentaar


       Kahju, et Otil tiimikaaslasi pole.

       Kommentaar


        Ideaalne nädalavahetus ja siis viimasel katsel laguneb jälle auto ära ja kukub viiendaks. Uskumatu ebaõnn.

        Kommentaar


         Maailmameistri hooaeg. Täpselt nagu Ogier pidevalt tegi, kõik võib perse minna, aga lõpuks saad ikka rohkem punkte kui olulised konkurendid. Sordo üle on hea meel iseenesest, ma arvan, et ta on suure kolmiku järel parim sõitja, raudselt vääriks täisajaga kohta.

         Kommentaar


          Õnneks jäi Ogier nulli peale ja Neuville ei teinud ka parimat rallit. Hea seegi.

          Kommentaar


           Ogier sai 4 punkti

           Kommentaar


            Yoyota pask taas nagu kuulda on. Masendav.

            Kommentaar


             Algselt postitas Ev0luti0n Vaata postitust
             Ogier sai 4 punkti
             Tõsi, punktikatse lõppseisu ei vaadanud.

             Ei tea kas need Toyota probleemid liigutavad ta tagasi Fordi?

             Kommentaar


              Vaikselt hakkavad emotsioonid taanduma ja saab tõdeda, et tegelikult laiemas pildis pole viga suurt midagi. Aasta tagasi oli Tänak Ogierist maas 72 punkti, täna on see vahe -4p.

              Soomes ei tohiks see teepuhastamine nii hull olla ja väike vihmasabin muudaks väga heaks selle olukorra.

              Kui aastasse 2020 vaadata, siis Tänakul kindlasti on põnev valik ees. Toyota on kiire, tugeva tehase toega, raha ka vist on ja tausta meeskond suur. Miinuseks auto lagunemine mingitel hetkedel. Ford on ka suht kiire, laguneb vähem, aga mulle tundub, et meeskond on väiksem ja kupüüri liigub ka vähem. Ise pooldaks Toyotasse jäämist.

              Kommentaar


               Tõesti, emotsioonid on kõrvale heidetud ja saab tõdeda, et see hooaeg on ikka ülikõva olnud. Toyotal on see hooaeg ikka väga palju kaotatud, st küll on masin alt vedanud, küll Meeke v Latvala lollisti eksinud. Meeskondlikult Hyundai ilmselt tiitli ära võtab. Sõitjate osas on õnneks kõik väga võrdne ja Soome (ning Saksamaa) tulevad kindlasti väga põnevad koos tuhandete Oti fännidega.

               Kommentaar


                Sarnaselt eelmisele hooajale saab Oti võitu väärata vist tõesti ainult Toyota töökindlus (või täpsemalt selle puudumine). Võib-olla ei õnnestuks mõnevõrra vähem laguneva masinaga sama kiiresti sõita aga praegu ajab üks häda teist pidevalt taga.

                Paistab, et võita on võimalik kõigi meeskondade autodega aga reaalselt on sõitjaid vist ainult kolm. Mulle vähemasti on jäänud mulje, et väheste eranditega kaotavad nii Citroeni, Toyota kui Hyundai teised-kolmandad numbrid puhtalt sõiduga uskumatult palju. Kui isegi õnnestub Latvalal, Lappil, Mikkelsenil ja siin mõnel sepal vahel võidu peale sõita, siis leitakse ikka mõni kraav, puu või känd üsna ruttu kuskilt üles.

                Kommentaar

                Working...
                X