320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cleveland Cavaliersi korvpallimeeskond on ennast pannud olukorda, kus 2014. aasta suvel ollakse finantsiliselt valmis jahtima mõnd maksimumpalka nõudvat vabaagenti. NBA ekspertide arvates on järjest suurenemas võimalus, et just samal suvel vabaagendiks saav LeBron James võib oma esimesse klubisse naasta.

    Huvitav, mida fännid arvavad

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Ma arvan, et mõned fännid arvavad, et see pole mitte korvpall vaid NBA.

      Ega see jookse-viska mis seal loigu taga toimub ju ometigi kellegi koss ole !

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Ma arvan, et mõned fännid arvavad, et see pole mitte korvpall vaid NBA.

        Ega see jookse-viska mis seal loigu taga toimub ju ometigi kellegi koss ole !
        No see on see, kui satud teiste spordialade teemadesse nii harva

        Kommentaar


          No vahelduseks siis uudised päris korvpallist ka

          Tarvas võitis siis teise vahegrupimängu kasahhide vastu seisuga 95-75. Tarva parimad olid Raley Ross 21 punkti, 7 laua ja 4 resultatiivse sööduga, Laksa 20 (6 lauda, 2 söötu), Umbrasko 14, Saks ja Tamm 12 (6 lauda, 2 söötu)

          Ja mis veel tähtsam - Sõber leidis mingisuguse tüübi korvi alla Sloveeniast. Meheks on 205 cm pikkune tumedanahaline A.J. Stewart. Tee Tarvanpääle leidis ta läbi Raley Rossi, kellega hooaja alguses Hiinas koos pelasid mingi aja.

          Mees pidavat lausa korvirõngani ära hüppama, niiet potentsiaali on vist meeletult .
          Sõber: "See on sünge vend raisk. Las ta homme tuleb trenni, vaatame. Loeme näpud - varbad üle."
          Kuld.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            No vahelduseks siis uudised päris korvpallist ka

            Tarvas võitis siis teise vahegrupimängu kasahhide vastu seisuga 95-75. Tarva parimad olid Raley Ross 21 punkti, 7 laua ja 4 resultatiivse sööduga, Laksa 20 (6 lauda, 2 söötu), Umbrasko 14, Saks ja Tamm 12 (6 lauda, 2 söötu)

            Ja mis veel tähtsam - Sõber leidis mingisuguse tüübi korvi alla Sloveeniast. Meheks on 205 cm pikkune tumedanahaline A.J. Stewart. Tee Tarvanpääle leidis ta läbi Raley Rossi, kellega hooaja alguses Hiinas koos pelasid mingi aja.

            Mees pidavat lausa korvirõngani ära hüppama, niiet potentsiaali on vist meeletult .
            Sõber: "See on sünge vend raisk. Las ta homme tuleb trenni, vaatame. Loeme näpud - varbad üle."
            Kuld.
            Ei tõmba teravat, aga sinu kiuste mainiks veel ära Metsalu 9 punkti 15 minuti juures. Hea saavutus ning, arvestades meie paarinädalataguseid jutte, üpris tähtsas mängus ka.

            Kommentaar


              metsalu punnid tulid enamik niisama lõpuni tiksumise ajal. nö päris mängus oli julgeid ettevõtmisi, aga paraku päädisid sellega et sai kulbi pähe.nii et see jutt üleliia ei päde.

              Kommentaar


                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                Ei tõmba teravat, aga sinu kiuste mainiks veel ära Metsalu 9 punkti 15 minuti juures. Hea saavutus ning, arvestades meie paarinädalataguseid jutte, üpris tähtsas mängus ka.
                Mis siin ikka kiuste ma nägin ise ka seda boxscore'ist, aga ei tahtnud nii pikalt ka kirjutada. Niigi jutt tuli juba sama pikk kui mõni selleteemaline artikkel meedias .

                See, et Oll mänguaega saab ja punkte viskab on positiivne ja mul selle üle ikka hea meel ! Aina rohkem ja rohkem paluks

                Kommentaar


                  Johhaidiii... Tarva uus mees viskas oma debüütmängus vähem kui 19 minutiga 19 punkti, võttis 7 lauda (sh 3 ründelauda), andis ühe korvisöödu, tegi vaheltlõike, blokeeris 3 vastase viset ja tema takistamisel tehti 4 viga. Kaheseid pani 9-st 7 ja ainus, mis tahaks natukene parandamist on vabavisete protsent 8-st 5.

                  Aga kokkuvõttes siis 104:84 võit. Tamm viskas 22p (3 lp, 7 söötu), Lindmets 18 (6lp), lisaks panid veel Raley Ross (6lo, 4 söötu), Laksa (4 lauda, 1 sööt) ja Umbrasko (8lp, 2 söötu) 12 sanga. Kahesed Tarval tervikuna 60%. Vahegrupis nüüd 3-st 3 ! Peab meeldima.

                  Kommentaar


                    Sienal viiest viis vahegrupis pärast lõpuks üsna raskeks kujunenud kodumängu Besiktase vastu. Meie mehelt korralik mäng. Eriti kaitses: rekordilised 10 lauapalli ja 27 minutit mänguaega. Punkte kogunes vaid kaks seekord, kuid tervel Siena meeskonnal oli visketabavusega üllatavalt suured probleeme. Kui Kangur pingil passis, siis kaitses küll kärises mõnusalt.

                    Kommentaar


                      ise mängu ei vaadanud eile, aga see on küll huvitav, et kangur kaitses nii oluline lüli oli, nagu sa räägid. krt mul tulevad ette koondise mängud, kus kangur seisis sirge jalaga lihtsalt kolme seki ala juures ja kui vastane sinna tuli siis oli lootusetult juba hiljaks jäänud ja sai selge vea.et kõva arengu teinud siis selles vallas samuti

                      Kommentaar


                        Siena eest ta pole minu poolt nähtud mängudes sellist mängu näidanud. Minu mäletamistmööda üks põhjuseid, miks ta Sienasse toodi ,oligi tema hea tegutsemise eest kaitses eelmise klubi eest. Eile kattis väga hästi ühte vastaste staari Damir Markotat. Sanikidze minu arvates nii hea kaitses ei ole ja Kanguri puhkuse ajal sulas see 15 punniline edu kolmanda veerandi algul ka kiiresti kokku ning grusiin sai ühel timeoudil korraliku peapesu treeneri käes.

                        Eks teadjamad kossu alal oskavad rohkem rääkida.

                        Kommentaar


                          Elegaril täna tõsine lennuilm! Aga loodedavasti Bamba vigastus liiga tõsine ei ole. Päris nutune see seis mängijatega
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Elegear pani ikka igast asendist peale. 5+
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              Loodetavasti Bamba vigastus raske pole tõesti aga vähemalt sama oluline, et MC Leo või Sokk taas jalad alla saaks. Müts maha, et täna võideti ja mitu meest tegid väga kõva mängu aga M.Dorbek on rünnakul jätkuvalt õnnetus ja Skelele see positsioon siiski ka ei sobi.

                              Kommentaar


                                cramo poisid on viimasel ajal ikka väga tublid olnud. aga põhimehed on olnud sellises arengus paraku vanad olijad mitte selle aasta uued tulijad(kuigi mu poolt kirutud abbott on olnud väga tubli lõpuks ja teeninud välja oma leiva).aga igaljuhul, tublid on viimastes mängudes oldud küll ja lõpuks on näha pingutamist, mida olen terve hooaja oodanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X