320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mining531 Vaata postitust
    Korvapallurite palgad on tõesti üks huvitav jututeema. Rocki ja Cramo vennad teenivad päris korralike tuhandeid, leegionäridest rääkimata. Isegi Saage peaks Valgas oma 3-4k tasku pistma kuus, võrdluseks Kurbase palk on võrreldav Dorbekuga, kusagil 4-5 ringis. Hetkel pole kursis, kas meediast läbi käinud, aga nt Elegari palk olevat vähemalt 15k kuus (sahistati eelmine hooaeg isegi 19k ligi), mida on ulmeliselt raske uskuda...
    Ma ütlen ausalt sulle seda, et ma tõsimeeli ei usu seda jutt ei ühest ega teisest otsast. See ei ole kusagilt otsast loogiline. Cramo eelarve on ca. 1 mEUR. Eelnevatel aastatel maksid nad stippidena maksuvabalt palkasid ja nüüd vist on ikkagi ära otsustatud, et mingit maksuvabastust ei ole. Kui Elegar peaks saama ca. 15-19k kätte, siis tähendaks see täna klubile kuus ca. 25-32 kEUR kuus kulu. Mis teeb 250 kEUR - 320 kEUR kulu aastas ühele mängijale (olenevalt, kui pikk on hooaeg ja palgatase). Mis on ca. 1/4-1/3 eelarvest. Isegi vana case-i põhiselt 1/6-1/5 eelarvest Elegari peale. Saad ise ka aru, et veidi naiivne?
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Tulen koju, avan teleka. Cramo on poolajaks maas 62:26! KUUSKÜMMEND KAKS!!! Saatke see punt laiali, tootvale tööle.

      Kommentaar


        Olukord on tegelikult põnev, kas saavad kolmanda veerandi lõpuks 100 punkti täis? Mõlemad pooled on suure pinge all.

        Kommentaar


          Ongi, noh. Lisaks näiteks küsimus, kas kalevi tagamehed (machado, veidekas, skele, dorbek) koguvad rohkem punkte või pallikaotusi. Hetkel küll pallikaotused juhivad 9-7, aga ma usun, et läheb lõpuni välja tasavägiselt!

          Kommentaar


            Kolmandal veerandil oli Kalev tasemel, 100 punkti hoiti rahulikult ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Kolmandal veerandil oli Kalev tasemel, 100 punkti hoiti rahulikult ära.
              Tase!

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Kolmandal veerandil oli Kalev tasemel, 100 punkti hoiti rahulikult ära.
                Läks tõesti hästi...nüüd võib rahulikult koju tulla. NBA-Veidekas oli taas tasemel, nagu ikka.

                Kommentaar


                  Paradoksaalne, aga hr. Tuul väidab, et Kalev enam eriti ei pinguta erinevalt vastasest, kes panevad täiega, aga vahe eriti ei suurene. Kokkuvõttes on tegemist ilmselt võrdsete vastatega.

                  Kommentaar


                    VTB suurim kaotus olemas! Visatud punktide rekordist jäi kolm punkti puudu Lokol. Eesti uhkus.

                    Kommentaar


                      Piinlik.

                      Huvitav, miks seda Kalevit sinna üldse enam kutsutakse ja veel peale ka makstakse? Puhtalt nime pärast?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Piinlik.

                        Huvitav, miks seda Kalevit sinna üldse enam kutsutakse ja veel peale ka makstakse? Puhtalt nime pärast?
                        Kas sa siis ei tea, et see VTB liiga on puhtalt Venemaa riiklik programm endiste N-Liidu alade oma mõjusfääri tõmbamiseks. Vist Ekspressis oli terve pikk lugu sellest.

                        Venemaa panustab üüratuid summasid liigadesse, mis meenutavad kunagisi NSV liidu tšempionaate. Jõuline laienemine käib ka Eesti suunal.

                        “VTB-ühisliiga on 100% poliitiline liiga, tehtud poliitilise rahaga ja väga selgelt ideoloogilistel eesmärkidel,”

                        Kommentaar


                          Eile kui mängu poole silmaga jälgisin ja kuulasin kuidas härra Tuul räägib, et Kalev enam ei pinguta, siis ma aru ei saa miks Varrak põhimehi üldse platsil hoidis. Las oleks noored mänginud ja kogemust saanud tuleviku eesmärgil. Muidugi ma pole BC Kalev Cramo meeskonnaga põhjalikult kursis, et kas neil üldse on noori meeskonnas mängimas?

                          Kommentaar


                            Väga muhe peatreener on Varesel. Kangurilt avamängus 16 silma.

                            Kommentaar


                              Peatreener Pozzecot mäletan sellest ajast, kui ta kunagi mingil turniiril vana Kalevi vastu mängis. Oli ka mängumehena meeldejääv tüüp. Kangurilt muidugi tubli töö.
                              Nagu ka Cramolt täna Nizni Novgorodi vastu. Eriti Elegar tegi supermängu. Ei ole sel mehel agentidega vist vedanud, et Kanguriga samal tasemel ei mängi.

                              Kommentaar


                                Elegari koha pealt olin ka mina üllatunud, et ta Kalevis jätkab. Isegi Bamba Fall leidis endale VEF-i näol vaat et korralikuma klubi, kui seda Kalev on. Elegar võiks vabalt Euroliiga tasemel mütata. Vähemalt nii on Ühisliiga mängude pealt mulje jäänud. Kahju ainult, et mehed tema ümber Kalevis on paras hunnik õnnetust.

                                Kangurit on mõnus Varese eest mängimas näha. Tüübil käed koguaeg käivad juhendamaks kaaslasi, kus ja millal peab olema. Nagu mängujuht juba. Tulevikus peaks treeneriainest temas küllaga olema. Lisaks mulle tundus, et ta on suve jooksul korralikult lihast kasvatanud. Või oli asi lihtsalt adidase mänguvormis? Väga atleetlik ja võimas nägi igaljuhul välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X