320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sorry, aga pole absoluutselt selle rahvusvahelise kossuvärgiga kursis. Kas keegi viitsiks maakeeli seletada, kuidas see EM-i alagruppide moodustamine toimub? Kas tõesti on meeskondadel võimalik ise valida, kus ja sellest tulenevalt ka kelle vastu nad mängivad? Oma tugevusgrupi raames ma mõtlen siis.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Sorry, aga pole absoluutselt selle rahvusvahelise kossuvärgiga kursis. Kas keegi viitsiks maakeeli seletada, kuidas see EM-i alagruppide moodustamine toimub? Kas tõesti on meeskondadel võimalik ise valida, kus ja sellest tulenevalt ka kelle vastu nad mängivad? Oma tugevusgrupi raames ma mõtlen siis.
      Igaüks neljast korraldajast saab vist ühe vastase idiootlikul kombel valida, ülejäänud minu teada loositakse. Süsteem on muidugi lollakas aga FIBA on FIBA.

      Kommentaar


        fiba värk on tõesti debiilne, sama debiilne on aga ka ntks fivb, kus on ju väga veideraid otsuseid tehtud. mõlemal tundub mure olevat, et raha väljaspoolt peale kuidagi ei tule, samas kulud organisatsiooni ülalpidamiseks on üle käte lastud ja siis on lisaks veel surve rahakate liikmete poolt, kes raha sisse toovad ja kogu värki üleval peavad ja siis esitavadki omi nõudmisi,nii müüaksegi kohti mm-ile, kohendatakse alagruppe ja isegi on muudetud alagruppe ja loodud idiootseid süsteeme, kuidas pääsetakse mm-ile. kahjuks tundub et blatteri juhitud jalka võib samas suunas arenema hakata, märke sellises suunas jagub.

        Kommentaar


          Eesti paneb välja 100000 plussiga, aga selle eest saab vaid Riias mängida. Kolmekordse summa eest saaks mõne võidu ka kätte, aga kust seda raha ikka võtta.

          Kommentaar


            Kolmandik makstakse ilmselt sulas.

            Kommentaar


              ahjaa kuigi kisub teemaväliseks, siis see oslo olümpia kanditatuurist loobumisega seoses lekkinud jutt näitas vägagi hästi kuhu paljude organisatsioonide üle mõistuse nõudmised "nomenklatuuri" kohtlemisele on jõudnud. eks see kõik võtab ju meeletult raha ja see tulebki siis kinni maksta kuidagi ja nii need idiootsused tekivadki turniirisüsteemidesse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Igaüks neljast korraldajast saab vist ühe vastase idiootlikul kombel valida, ülejäänud minu teada loositakse. Süsteem on muidugi lollakas aga FIBA on FIBA.
                No seal siiski on vähe erakordseid asjaolusid ka. Ukraina.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Metsseaga nõus.
                  Kui aga juba kossust täna juttu tuli, siis vaatasin Rocki nappi võitu Valga üle ja nii kurb kui see ka pole, tundub suht reaalne, et Kullamäe päevad võivad peatreenerina loetud olla. Seda muidugi terve alanud hooaja mängude taustal. Sats ja osad põhimehed on ikka augus mis augus.

                  Kommentaar


                    Kalevi mänge on ikka jube raske vaadata. Punktide poolest polegi üldjuhul väga viga aga tulevad need kuidagi väga raskelt kangutades. Mänguilust pole haisugi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Kalevi mänge on ikka jube raske vaadata. Punktide poolest polegi üldjuhul väga viga aga tulevad need kuidagi väga raskelt kangutades. Mänguilust pole haisugi.
                      Ma ei tea, kaugelt tuli ikka kenasti, mängujuht tegi teravat ja alt Elegar ka tootis - suht tasakaalustatud mängupilt. IV veerandi algus oli veidi kangutamine.

                      Kommentaar


                        Ma ainult avaveerandi vaatasin (+lõpuminut). Väga rohkem ei kannatanud. Siis oldi raskustes oma laua kontrollimisega ning Machado pani endiselt mööda. Arbet sisuliselt ainult tootis. Ilmselt läks asi paremaks või on asi minus, et tundub kuidagi kangutamisena Cramo mäng.

                        Tore, et võit tuli.

                        Kommentaar


                          mängupilt oli kangutamine minugi arust pisut, aga vähemalt mul oli pilt mängust veel suurem kangutamine. meenutas taaskord slideshow-d.

                          Kommentaar


                            Parem tikutopsist vaatamine, kui see, et lõpusekunditel, otsustaval hetkel pilt lihtsalt kinni jääb. Aga Tallinn tv-d vist väga süüdistada ei saa. Venkud kuulduste kohaselt jälle keerasid käru ja telepilti ei tootnud.

                            PS mulle meeldis, kuidas kommentaator Cousini nime väänas. Tegi isegi Kruusile silmad ette.

                            Kommentaar


                              Saan aru,et Metstak on kesik kalle toiduahelas,aga kuhu on mehel selgroog kadunud? No milleks tont kallega koos silma punnitada,või ongi raha see,mis meest kalle juures hoiab?! Piinlik oli meest vaadata!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Kas venelased panustasid oma kaotuse peale? Seis on 82-82 ja meie mees läks vabakaid panema,ning viskas mõlemad mööda,kuid siis sai vastaste mängumees veel tehnilise vea ja meie mees veel vabaviske,mille ka tabas. Mänguaega oli selleks ajaks jäänud vaid 0,6 seki ja sa suudad tehnilise teenida? Igatahes väga kahtlane tegutsemine
                                Aga Kalev sai võidu ja see peamine
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X