320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Cramo ei saa oma palgav6lgade t6ttu ka parima tahtmise juures kedagi 2ra tuua.
    Õigus.

    Kahju on lihtsalt näha, kuidas Vene enam isegi pingile ei mahu rääkimata mänguajast.

    Kommentaar


      Isegi kui õnnestuks tuua, pole kumbalgi otseselt Vene tüüpi mängijat vaja.
      Aga kurb muidugi, eriti EMile mõeldes. Isegi Leedu liiga viimastes mängudes pole plarsile pääsenud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Isegi kui õnnestuks tuua, pole kumbalgi otseselt Vene tüüpi mängijat vaja.
        Aga kurb muidugi, eriti EMile mõeldes. Isegi Leedu liiga viimastes mängudes pole plarsile pääsenud.
        Cramo vigastustega hädas ja Rockile oleks Vene sugune mängija alati hea täiendus.

        Kahjurõõm on kõige toredam rõõm. Pöidlad pihku, et Zalgiris Euroliigast välja kukuks.

        Edit: Neptunas oli kindlasti kahest Leedu klubist sümpaatsem. Nende välja kukkumisest oli kahju.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Cramo vigastustega hädas ja Rockile oleks Vene sugune mängija alati hea täiendus.

          Kahjurõõm on kõige toredam rõõm. Pöidlad pihku, et Zalgiris Euroliigast välja kukuks.

          Edit: Neptunas oli kindlasti kahest Leedu klubist sümpaatsem. Nende välja kukkumisest oli kahju.
          Mask, mitte et väga vaielda tahaks sel teemal aga miks peaks nt praegu Cramo või Rock tast väga huvitatud olema? Cramol on ju nelja kohal Freimanis, pingil Kitsing ja Hallik. Kolme kohal elu parimat hooaega tegev Arbet ja pingilt Singler. Vigastatud on tsentrid ja tegelikult ka tagaliini oleks kedagi juurde vaja, ideaalis Raley-Rossi tüüpi meest kes mõistaks nii ühte kui kahte mängida. Sest Machado on sarnaselt Elegariga praegu ainus täiesti asendamatu mees.
          Rocki koosseis on õhukesem aga otseselt pole Vene tüüpi mängijat sinnagi vaja. Vähemalt kui Toome jaanuaris naaseb.
          Aga see on muidugi kõik teooria, reaalsuses jääb kõik nagunii juba raha taha.

          Aga see selleks, ma ootan juba praegu huviga homset revolutsioonilist päeva kui Cramo madistab kahel tasandil samal päeval.

          Kommentaar


            Ärme siis vaidle. Ütlen vaid nii palju, et Kalevil on Freimanise järel Kitsing ja Hallik peaks nagu kõik ütlema. Kogu austuse juures Hallikute, Kitsingute, Eichfusside ja Toomede vastu ei ole nad päris sama tase võrreldes Venega. Aga see puhas minu arvamus.


            Minu point on selles, et kui Vene oleks saadaval, siis usun, et kõik meistriliiga klubid sooviks teda näha oma ridades.

            Edit: Elegari puudumisel saab näiteks Freimanis tema positsioonil mängitada.

            Kommentaar


              No Rockil oleks Vene näol tegemist jackpotiga, sest mees suudab mängida nii kolme kui nelja. Ja pealegist, koos Taltsiga on Vene Eichfussist, Petrukonisest ja Toomest tasemelt kindlasti üle. Toome ju teada-tuntud põlvetrauma käes vaevleja, jumal teab, mil jälle katki läheb. Ja kolme peal...Kurbas on, aga tema on minu arust suurepärane kaks, sest on selle positsiooni jaoks hea pikkusega ja kaitses on ta nkn kõva. Algkoosseis Sokk-Kurbas-Vene-Eichfuss-Talts või Sokk-Pecu-Kurbas-Vene-Talts oleks suurepärane.

              Kalevisse oleks teda raskem mahutada, sest koosseis on suurem, aga jällegist, tegu oleks kahtlemata kvaliteetse täiendusega. Ma ütleks isegi, et panna Arbeti asemel kolmeks ja Arbet kahe peale liigutada. Machado-Arbet-Vene-Freimanis-Elegar oleks Eesti mõistes ikka meeletult hea. Kitsingu ja mõned ülejäävad mängijad saab rahus laenule saata näiteks. Tarvasse, neil on korvialusega nagu on. Noh, nii näiteks. Ja nii saaks Elegar ka ehk rohkem puhkust, sest nagu Mask ütles, saab ka Freimanis tsentri kohal hakkama. Igas tähtsas mängus 40min panna on nagu näha, siis ka Elegari jaoks liig.

              Niiet huvitatud oleksid nad kindlasti, aga kui võtta arvesse, et ta tahab normaalset raha saada, siis läheks mõlemal satsil raskeks. Eriti Rockil, kes pole vist siiamaani suutnud Kriisalegi lepingut pakkuda. Ja ega Cramol ka seda pappi ei vedele.

              Kommentaar


                Machado-Arbet-Vene-Freimanis-Elegar oleks Eesti mõistes ikka meeletult hea.
                Ohjah. Paberil on hiilgav, kui paneksime Machado asemel veel Keeduse, saaksime VTB ehk pikima algviisiku. Ainult küsimus, kes sinu poolt pakutud sastaavi puhul teravust looma hakkaksid? Kas sa ikka kujutad ette milline rünnak näeks välja nimetatud viisiku puhul?

                Kommentaar


                  Kujutaksin ilusti ette. Nagu tänapäeva korvpallis ikka, oleks suur rõhk pick and rollil, mida saaks teha Elegariga ja Freimanisega. Kuna viimane oskab ka eemalt visata, siis saab tema ka poppida. Teravust hoiaks kindlasti üleval Machado, kuid minu arvates pole Arbetki kehv läbimurdja. Kuigi noh, tema puhul on see keiss nagu Veidimanigagi, et murrab mitme mehe vahele korvi alla ja siis saavad ideed otsa. Näiteks eelmine hooaeg ja selle alguseski oli Veideman musternäide, kui mõttetu tema aktiivsus olla saab - pea maas korvi alla kahe mehe vastu ja siis mingi kangutatud junn või pallikaotus. Mõttetu. Venegi võiks hästi murda, sest pallikäsitlust tal on ja mees on Eestis üks väheseid, kes valdab põrgatuselt viskamist. Kuigi noh, mingi imeline viskekahur ta kahtlemata pole.

                  Taolise hüpoteetilise viisiku puhul oleks samas ikka see, et algviisik peaks mängima pea 30+ minutit. Teatud valikuvõimalusi annab ta Varrakule kindlasti rohkem. Midagi suurt see küll ei muudaks imo, sest mängujuhi ja tsentri positsioonidel on vaid üks VTB tasemel mees ja seda on väga raske korvata. Mõelgem, kui Elegar täiesti katki läheks, siis oleks kergemat sorti paanika kohal, sest Freimanisega on ju selline diil, et mees võib enne veebruari tasuta minna. Ja kui temagi kaotatakse, siis hävitatakse Kalevi eesliin pea igas mängus. Aga õnneks on Elegar terve ja ehk tahab Freimanis ka jääda.

                  Kommentaar


                    Teravust hoiaks kindlasti üleval Machado, kuid minu arvates pole Arbetki kehv läbimurdja. Kuigi noh, tema puhul on see keiss nagu Veidimanigagi, et murrab mitme mehe vahele korvi alla ja siis saavad ideed otsa.
                    Arbet pole kehv läbimurdja number kolme kohta. Kahe kohal jääb tal puudu nii (stardi)kiirusest kui pallikäsitlusest. Miks ta muidu nii koondises kui klubis äärel mängib, ükskõik mis treeneri käe all? Veidekas ja Skele on siiski teravamad mehed, nad võivad ka üks ühe vastu, põrgatuse pealt läbi minna, Arbet mitte.

                    Kommentaar


                      Nad võivad ju teravamad olla, kuid minu arust on nende teravus tihti mõttetu. Veidemanist juba rääkisin, Škele puhul on asi selles, et jah, ta murrab küll ilusti läbi, kuid tihti nii, et jõuab nii raskesse asendisse, kus normaalse viske tegemine on raske. Ja lätakas kaotab jõledalt palli ka, tuleb see Himki mäng meelde, kus tuli ja mängis seitse minutit ning kaotas kolm korda palli. Kuigi jah, Varrak rääkis pärast mängu ise, et ta sai taas vigastada seal ja ehk see segas. Aga neid olukordi on Škele esituses veelgi, kus ta võtab palju enda peale, aga ära ei tee. Näiteks Nižni Novgorodiga. Tuletab mõnes mõttes praeguse hetke Pecut meelde, kes murrab ilusti ja agressiivselt läbi, aga vahe eelmise hooajaga on see, et sisse ei viska. Škele on minu jaoks väga frustreeriv mängija.

                      Jällegist kordan end: minu arust on Veideka ja Škele teravus tihti täiesti ebavajalik, sest nad lähevad lihtsalt kangutama. Kuigi jah, Veideman on ses mõttes paremaks läinud tsipa ja väga väga kahju, et ta vigastada sai.

                      Kommentaar


                        Esimese sai Kalev täna igatahes kätte. Magus võit lõunanaabrite üle Ühisliigas. Hea trenn õhtuseks Rakvere mänguks. Päris Crazy olukord ikka.

                        Ma pole väga sellesse süvenenud. Kelle idee oli kaks mängu ühele päevale panna?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Esimese sai Kalev täna igatahes kätte. Magus võit lõunanaabrite käest Ühisliigas. Hea trenn õhtuseks Rakvere mänguks. Päris Crazy olukord ikka.

                          Ma pole väga sellesse süvenenud. Kelle idee oli kaks mängu ühele päevale panna?
                          Karika aeg oli vist paigas kui VTB kalender välja tuli. Cramo ise oli arvanud, et pole vaja karikat liigutada, küll VEFiga ümber saab muuta. Aga kuna üks kuupäev ei sobinud ühele ja teine ei sobinud teisele siis tulebki ühe päevaga 2 mängu mängida.

                          Cramo ütles, et süüdistada pole kedagi, nad proovisid mitu kuud uut aega leida aga lihtsalt ei saanud.

                          Kommentaar


                            Jällegist kordan end: minu arust on Veideka ja Škele teravus tihti täiesti ebavajalik, sest nad lähevad lihtsalt kangutama. Kuigi jah, Veideman on ses mõttes paremaks läinud tsipa ja väga väga kahju, et ta vigastada sai.
                            See kõik võib nii olla, kuigi sa kritiseerid neid minu arust liialt aga ei see muuda asjaolu, et teravust luua on vaja. Sellega sa ju nõustud? Sest vastasel korral on kaitses vastastel üsna lihtne mängida. Ja seetõttu ma vaidlesingi vastu su hüpoteetilisele viisikule kus Arbet on nr kahe ja Vene, kes pole samuti puhas kolm vaid combo kolmest ja neljast, väikse ääre kohal.

                            Aga see selleks, Cramo sai vägeva võidu VEFi üle ja nüüd on õhtul huvitav vaadata, mis sastaaviga Tarva vastu minnakse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              See kõik võib nii olla, kuigi sa kritiseerid neid minu arust liialt aga ei see muuda asjaolu, et teravust luua on vaja. Sellega sa ju nõustud? Sest vastasel korral on kaitses vastastel üsna lihtne mängida. Ja seetõttu ma vaidlesingi vastu su hüpoteetilisele viisikule kus Arbet on nr kahe ja Vene, kes pole samuti puhas kolm vaid combo kolmest ja neljast, väikse ääre kohal.

                              Aga see selleks, Cramo sai vägeva võidu VEFi üle ja nüüd on õhtul huvitav vaadata, mis sastaaviga Tarva vastu minnakse.
                              Teravust on kahtlemata vaja, aga pea ees meeste vahele tormamist pole vaja. Kalevi puhul on kõige tähtsam palli liigutamine, sest väljast viskajaid meeskonnas on ning nende mänguplaanis on tähtsamal kohal vabalt viskele saada kui korvi ründamine. Ja taolise viisiku korral oleks Machado see, kes saaks ilusti teravust luua, PR-i ja pick and popiga saavad mehi viskekohale mängida. Lihtne. Oleks mina kossutreener, siis läbimurdmine poleks minu filosoofias nii tähtis, kuigi kahtlemata on seda vaja, sellele kirjutan kahe käega alla.

                              Kommentaar


                                Üldiselt on nüüd sedasi, et Cramo on esitanud palve mõne mängu ka enne homset finaali veel saada, seda muidugi juhul kui Tarvasest jagu saadakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X