320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma siin enne mõtlesin, et mis Parvest saanud on. Teab keegi? Nii kehv vend ta ka nüüd ei olnud, et päris ära lõpetada.

    Kommentaar


      Algselt postitas tomm Vaata postitust
      Ma siin enne mõtlesin, et mis Parvest saanud on. Teab keegi? Nii kehv vend ta ka nüüd ei olnud, et päris ära lõpetada.

      Kommentaar


        mees siis tippkorvpallist loobunud.Oli päris valusa käega mees
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vaatasin seal natuke ringi ja leidsin ühe jalgpalluri ka, pikk poiss teine - Kert Kütt sellessamas Feliksis

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Vaatasin seal natuke ringi ja leidsin ühe jalgpalluri ka, pikk poiss teine - Kert Kütt sellessamas Feliksis
            Kas tõesti lõpuks on Eesti korvpallikoondis korvi alla ühe korraliku pika saamas?

            Kommentaar


              Kangur sai täna lõpuks oma võimaluse ja kasutas selle ka ära. Asvel võitis Cibonat 71:68 ja Kangur sai 27 minutit ja 13 sekundit mängida ning viskas 13 punkti. Kaheseid tabas kolmest kolm, kolmeseid kahest üks ja vabakaid neljast neli. Võttis ka ühe lauapalli, lõpus kogus viis viga, kuid ikkagi väga korralik mäng tema poolt.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Kangur sai täna lõpuks oma võimaluse ja kasutas selle ka ära. Asvel võitis Cibonat 71:68 ja Kangur sai 27 minutit ja 13 sekundit mängida ning viskas 13 punkti. Kaheseid tabas kolmest kolm, kolmeseid kahest üks ja vabakaid neljast neli. Võttis ka ühe lauapalli, lõpus kogus viis viga, kuid ikkagi väga korralik mäng tema poolt.
                KAKS* lauapalli, 3 resultatiivset söötu ja üks blokeering

                Kommentaar


                  Algselt postitas tomm Vaata postitust
                  Ma liigitaks Müürsepa ka ikka pikkade alla.
                  Minu pikkuse juures, mis on 1.80 on Müürsepp tõesti pikk, aga üldiselt jääb ikka maailma mastaabis juba väikese ääre kohale. Pikk on Ilgauskas, Kambala, Ming, O'Neal. See, et Müürsepp pidi olude sunnil Eestis mängima PF'i või isegi C'd on just pikkade puudus. Näiteks Saksa koondise noor SF(Donte Greene) on 2.11.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                    Pikk on Kambala
                    Kambala 2.06
                    Müürsepp 2.08

                    Kaalu muidugi on Kambalal rohkem...
                    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                    Kommentaar


                      Algselt postitas silverman Vaata postitust
                      Kambala 2.06
                      Müürsepp 2.08

                      Kaalu muidugi on Kambalal rohkem...
                      Hää küll, ma pidasin silmas "pikkade" all siiski tsenterid ja Kambala kasvuga olen täiesti kursis...
                      Schortsanitis on ka 2.06, Peja 2.08.

                      Kommentaar


                        Mis Leho Kraavist saanud? Oli ju mees A. Le Coqi ajal valus igaltpooltviskaja?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          http://leho.kraav.com/

                          IT-mees.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                            Hää küll, ma pidasin silmas "pikkade" all siiski tsenterid ja Kambala kasvuga olen täiesti kursis...
                            Schortsanitis on ka 2.06, Peja 2.08.
                            Sain aru küll, mida mõtlesid. Lihtsalt Kambala oli seal nimekirjas kui võõrkeha.
                            Aga küsime siis nii, et kes oled sina määramaks milline mees peab olema SF, milline PF ja milline C? Kes on Jared Jeffries? Või Boris Diaw?
                            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                            Kommentaar


                              nojah loodan, et Kangur ootas oma aja ära ja treener näeb temas nüüd rohkemaks materjali kui ainult 7 minti suvalisel veerandil.

                              Kommentaar


                                Vot nii tuleb kodutööd teha treeneritel ! : http://www.tartuekspress.eu/index.php?page=1&id=18

                                Kommentaar

                                Working...
                                X