320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    kodumängud reeglina kõik.ja et asi aus oleks, siis viimased mängud, mis teles on olnud, pole käinud, lihtsalt pole aega olnud sinna kell 5 kohale minna, et istuma saada, kui hiljem lähed siis seisad ja vaatad kuskilt teiste peade ja kehade vahelt. sellele ma eelistan diivanit ja telekat.
    No ok, siis ma respekteerin su hinnanguid kohtunikele, kuigi võin vaielda mõningal määral. Lihtsalt mulle tundub, et sageli hakkavad kohtunikud Eestis kaela saama finaalide ajal ning põhjus on ilmselt selles, et siis nähakse vusserist esmakordselt hooajal kossu, lajatatakse kõikidele ja kõigele frustratsioonist ühe puuga ning sageli ise reegleid ei tunta või lihtsalt ei viitsita isegi kontrollida.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      ei, ei ma räägingi, et on teatavad härrased, kes ei küündi selle tasemeni, uuehendrik on üks neist lihtsalt, kes eredamalt silmapaistab. nii nagu mängijatelgi, nii ka kohtunikel vast löövad halvad küljed pinge all teravamalt välja ka. aga mulle tõesti tundub et peerendil ja uuehendrikul kasvab mäng üle pea, nad nagu kattuvad kõige selle alla, ja siis läheb meelest ära nii reegel, vile, kui see kes nad hetkel saalis on, hakkavad samuti mängijatega vaidlema, kuigi see ei ole ju üldse nende roll, nad ei pea käima seletamas treeneritele midagi, meenub seik, kus rakvere mees pidi sisseläinud vabaviske uuesti viskama, kuna üks kohtunik oli andnud vile, kuid teine oli parajasti kuusmaaga seletamas. no see ei ole normaalne.(mitte selles mõttes, et just rakvere mees pidi uuesti viskama, vaid ükskõik kes oleks visanud, siis pole ju mängija süü, et kohtunik vastaste treeneriga vestlema kukub). näitab, et mäng kasvab üle pea, ei anta aru päris asjadest. aga neid rauno pehka eilsed põhjendusi ei saa kuidagi tõsisena ka võtta, liiga juht ei saagi muud öelda. eriti kahtlane jutt oli see lohakusjooksust, et nbas ei vilistatagi, no mis argument või vabadus see on? muuseas viimases basketis oli päris hea artikkel müütide kohta kossu reeglites, sealt oleks näpunäiteid võtta ka uuehendrdikul ja peerendil, oleks igati tervitatav, kui basket asuks seda rubriiki pidevana hoidma ja seletaks lahti mitmete reeglite nüanssid. ka uues jalkas oli mingi selline projekt.sina oled kohtunik, või midagi. need olid mõlemad väga tervitatavad värgid. huhh kole segane jutt sai, loodan, et miskit oli aru saada.

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Mõned faktid veel sirgeks- Holsmer pole ammu enam kraamu mänedzer.
        Näita mulle linki kus Valdmaa talle jalaga annab. Owensit ei pruukinud tema leida aga sügisel läheb jälle tramburai käima. Valdmaaga koos tribüünil istudes ei näinud küll sedapsi välja, et selles osas mingi muutus toimuks.

        Ja mille krdi pärast Sõber pärast viiendat poolfinaali siis eliitdivisjonist loobus kui teisest divisjonist kunagi loobudes ütles, et eliidis mängiks küll kunagi ja sama on ka sel hooajal teinud.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          ...kui see kes nad hetkel saalis on, hakkavad samuti mängijatega vaidlema, kuigi see ei ole ju üldse nende roll, nad ei pea käima seletamas treeneritele midagi, meenub seik, kus rakvere mees pidi sisseläinud vabaviske uuesti viskama, kuna üks kohtunik oli andnud vile, kuid teine oli parajasti kuusmaaga seletamas. no see ei ole normaalne.(mitte selles mõttes, et just rakvere mees pidi uuesti viskama, vaid ükskõik kes oleks visanud, siis pole ju mängija süü, et kohtunik vastaste treeneriga vestlema kukub).
          Muuseas, minuteada on tänapäeval FIBA poolt antud kohtunikele väga karm joon olla kohtunikuna väljakul suhtleja....st. just minna ja suhelda mängijate ning treeneriga ning selgitada kohe oma otsuseid. Vaidlemiseks kukub see asi seetõttu, et mängija ei tõlgenda kunagi ju olukorda endale kahjulikult ning seetõttu hakkabki kohtunikule vastu punnima. Ja mõni mees ju punnib iga jummala olukord vilemehele vastu ja nii terve hooaeg ja kõik mängud - see pole kah ju ilus.
          Nõmme Uskumatud!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Näita mulle linki kus Valdmaa talle jalaga annab. Owensit ei pruukinud tema leida aga sügisel läheb jälle tramburai käima. Valdmaaga koos tribüünil istudes ei näinud küll sedapsi välja, et selles osas mingi muutus toimuks.

            Ja mille krdi pärast Sõber pärast viiendat poolfinaali siis eliitdivisjonist loobus kui teisest divisjonist kunagi loobudes ütles, et eliidis mängiks küll kunagi ja sama on ka sel hooajal teinud.
            Linki mul anda ei ole, kõige lihtsam on Remo enda käest kinnitust küsida.
            Edit: st, kuskil link võib ju olla, käis minu meelest pressist läbi, aga seda, et ei ole, tean nn isiklikust suhtlusest.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Võeti ju ka hooaja lõpupoole Gerd Kiili juhatusse, ehk hakkab tema uue hooaja mänedžeritööd tegema?

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Näita mulle linki kus Valdmaa talle jalaga annab. Owensit ei pruukinud tema leida aga sügisel läheb jälle tramburai käima. Valdmaaga koos tribüünil istudes ei näinud küll sedapsi välja, et selles osas mingi muutus toimuks.

                Ja mille krdi pärast Sõber pärast viiendat poolfinaali siis eliitdivisjonist loobus kui teisest divisjonist kunagi loobudes ütles, et eliidis mängiks küll kunagi ja sama on ka sel hooajal teinud.
                Gerly ajab manager asju ja Sõber eelistaks proovida EuroChallenge sarja, kuna seal tuleks vähem mänge.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  ei, ei ma räägingi, et on teatavad härrased, kes ei küündi selle tasemeni, uuehendrik on üks neist lihtsalt, kes eredamalt silmapaistab. nii nagu mängijatelgi, nii ka kohtunikel vast löövad halvad küljed pinge all teravamalt välja ka. aga mulle tõesti tundub et peerendil ja uuehendrikul kasvab mäng üle pea, nad nagu kattuvad kõige selle alla, ja siis läheb meelest ära nii reegel, vile, kui see kes nad hetkel saalis on, hakkavad samuti mängijatega vaidlema, kuigi see ei ole ju üldse nende roll, nad ei pea käima seletamas treeneritele midagi, meenub seik, kus rakvere mees pidi sisseläinud vabaviske uuesti viskama, kuna üks kohtunik oli andnud vile, kuid teine oli parajasti kuusmaaga seletamas. no see ei ole normaalne.(mitte selles mõttes, et just rakvere mees pidi uuesti viskama, vaid ükskõik kes oleks visanud, siis pole ju mängija süü, et kohtunik vastaste treeneriga vestlema kukub). näitab, et mäng kasvab üle pea, ei anta aru päris asjadest. aga neid rauno pehka eilsed põhjendusi ei saa kuidagi tõsisena ka võtta, liiga juht ei saagi muud öelda. eriti kahtlane jutt oli see lohakusjooksust, et nbas ei vilistatagi, no mis argument või vabadus see on? muuseas viimases basketis oli päris hea artikkel müütide kohta kossu reeglites, sealt oleks näpunäiteid võtta ka uuehendrdikul ja peerendil, oleks igati tervitatav, kui basket asuks seda rubriiki pidevana hoidma ja seletaks lahti mitmete reeglite nüanssid. ka uues jalkas oli mingi selline projekt.sina oled kohtunik, või midagi. need olid mõlemad väga tervitatavad värgid. huhh kole segane jutt sai, loodan, et miskit oli aru saada.
                  Pikk tsitaat, aga selliseid asju nagu sa nõuad, "sina oled kohtunik", tehakse, seda küll seminaridena, et kohtunikel järelkasvu ikka oleks, neist tasuks siis huvilistel kuulata. Igal aastal, Halliko eestvedamisel. Siim tõi näiteks ühe asja välja, mida kohtunike koolitustel igal aastal räägitakse- suhtlemine. Kui vaatad Euroliigat, on vabavisete ajal kolmandal umpire'ga rääkimine üsna igapäevane asi, muidugi ei tohi seda teha otsustava viske lõpul. Ja sealsamas Basketballi müütides on kirjas, et jooksu vilistamine on üks keerulisemaid asju üldse kohtunikutöös, seda eriti viimaste aastate nn rütmivahetuste jms elementide lisandumisel korvpallurite arsenali. Palju lihtsamaks ei tee seda ka üsna sagedased interpreteeringute ümbertegemised FIBA poolt. Aga eks see ole nn "vabandav jutt", kuid minu meelest on Uuehendrik täitsa ok kohtunik, ju siis on meil lihtsalt erinevad arusaamad. Ja veel üks asi, väljakul on kolm kohtunikku, kõigil tegelikult motoorika alusel omad ülesanded ning kui nn neid reegleid ei tea, siis saavad kõik kolm, kuigi ebaõiglaselt (nn ebaametlikult võiks öelda, et polnudki tema asi vilistada, sest ei saanudki seda näha). Ja seal ei loe sageli see, et ta oli kõige lähemal intsidendile...
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    nojah ju on erinevad arusaamad tõesti, aga lihtsalt, see ei olnud niisama klähvimine mul, et on sitt ja kogu moos.

                    Kommentaar


                      pilte lisada väga hästi ei oska. mingid kaldkriipsud ja img img img. järgmine kord õpin.


                      pildiinfo: kaldre, mees, tulevikulootus, lõvikonserv.


                      Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud

                      Kommentaar


                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Täna siis ootaks Tarvalt ilusat võitu!Ning,et kohtunikud jälle Rocki ei eelistaks
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Kurb tõdeda aga Tarval on selleks korraks toss väljas(loodan, et eksin ). Järgmised 3 mängu peetakse ju 6 päeva sees ja sel moel nagu Tarvas siiani mängimud on siis ei ole sealt midagi head loota. Toetutakse peamiselt kuuele mehele ja neist kolm on üle 30-ne aasta vanad.

                            Kommentaar


                              Puhast kulda räägid mees.

                              Kommentaar


                                otse mulle näkku, kui Tarvas siit veel välja tuleb, siis on see ime.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X