320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Rock viskas 49 punkti, ma ei tea palju Barons Tartus viskas, kuid kindlasti üle 50 punkti, sinna 80 ringi vast?
    Mis mõttes 80?! 63 viskas, selleks ju lisaaeg Riias tuligi. Ma räägin seda, et Tartus jäi mäng 63:49 ja Riias 89:75, normaalaegadega. Nagu viigis, eks ole. Ja kui nüüd naljapärast lähtuda jalgpalliprintsiibist, et kumb laksas vastase väljakul rohkem, siis poleks lisaaega tulnud, sest Rock suutis "väljas" resultatiivsem olla ehk võõrsil rohkem. Noh, nagu Arsenal vs Bayern.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      Mis mõttes 80?! 63 viskas, selleks ju lisaaeg Riias tuligi. Ma räägin seda, et Tartus jäi mäng 63:49 ja Riias 89:75, normaalaegadega. Nagu viigis, eks ole. Ja kui nüüd naljapärast lähtuda jalgpalliprintsiibist, et kumb laksas vastase väljakul rohkem, siis poleks lisaaega tulnud, sest Rock suutis "väljas" resultatiivsem olla ehk võõrsil rohkem. Noh, nagu Arsenal vs Bayern.
      Vastupidi oli. 63-49 Riias ja 89-75 Tartus.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        see pilt hetkel TV6-s striimitakse delfi.ee-st?
        Kas just delfist aga kusjuures jah. Pilt streamitakse netist.

        Kommentaar


          Kilud kotis 64-61! Muulased tegid mängu ära! Vahepeal oli ainukene eestlane platsil kohtunik Halliko
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Karta on, et 3-puntilisest eduseisust jääb Lätis väheks.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Kilud kotis 64-61! Muulased tegid mängu ära! Vahepeal oli ainukene eestlane platsil kohtunik Halliko
              Tabavalt öeldud.
              Olen alati igale Eesti klubile rahvusvahelistes sarjades pöialt hoidnud aga seda välismaalaste individuaalset punnitamist vaadates tekkis esmakordselt mõte, et täiesti savi, kui nad kordusmängus suurelt tappa saavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Tabavalt öeldud.
                Olen alati igale Eesti klubile rahvusvahelistes sarjades pöialt hoidnud aga seda välismaalaste individuaalset punnitamist vaadates tekkis esmakordselt mõte, et täiesti savi, kui nad kordusmängus suurelt tappa saavad.
                Hästi mängitud. Olin kohapeal vaatamas, väga jõuline, kiire ja huvitav mäng oli, Kalevi Spordihallis on eluaeg parema elamuse saanud kui Sakus. Liidu-aegadele pole praegu midagi vastu panna, aga siiski... Eile oli hea korvpall ja Varrakul on õigus, et mängida tuleb nendega, kes on. Osad eestlased seal Kalevi pingil ei vea välja kahjuks hetkel seda taset. Isegi Wilkinsoni kasutamisega tuleb ülimalt ettevaatlik olla. Nagu Salumets ütles, et mänge võidetaksegi 7-8 mehega. Ja täpselt nii see on. Dorbek ja Sokk mängisid siiski ka edus kenasti rolli + see eilne viisik tegi tihedat ja head koostööd. Eriti peale ebaõnnestunud algust. Ei ütleks vbla isegi, et ebaõnnestunud algus, aga külalised näitasid supermängu. Mind ei häirinud küll miski. Korduskohtumises on kõik võimalik, potensiaali jäi küllaga.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  McLeodi tegevus ei kannata järjekordselt mingit kriitikat.

                  Kommentaar


                    Skele ka Dorbek ei saa läbi omavahel nagu ma aru saan sellest mängupildist. Kui niimooid läbi ei saada, siis pole sanssu, et sellisest mängust õnneb midagi välja imeda.

                    Kommentaar


                      Tänks eelkõige Varrak, McLeod ja Skele. Suutsite ilusa õhtu p**sse keerata.

                      Kommentaar


                        Nende esimeste kaitses jalutamiste peale oleks tulnud McLeod pingi kõige kaugemasse otsa peita. Samas oli Varrak raskes seisus, kuna Soku mäng ei läinud, lisaks vägistas Skele teist mängu järjest tõestamaks, kes on parim lätlane platsil. Polnud ju kedagi panna mängu juhtima. Kahju, et nii läks, aga eks stabiilsem meeskond lõpuks võitis. Positiivse poole pealt, Elegar on jätkuvalt jube loom ja pakatab enesekindlusest. Bamba on samuti tugev jõud ja need pikad käed on hirmutavad. Lisaks on Abbotti aktiivset kaitset ja teravust rünnakul kena vaadata, kuigi kohati kiilus veits kinni.
                        Tõotab tulla põnev finaalseeria. Võib eeldada, et Rock ja Cramo seal siiski on.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          No nüüd siis vaid tuleb Eestikad jälle 4-0 kinni panna! Aga hetke mängijatest võiks meeskonda alles jääda Bamba,Elegar ,mööndustega ka Abott ja kui mees heas vormis on,siis ka Skele. Eestlasest ainult Dorbek. Teiste tase on pigem Keskerakonna Kalevi oma või siis Sõber võtab nad oadava raha eest mängima
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Ma Tanel Sokku samuti maha ei kannaks. Varumängujuhina on tema vajalikkus olemas. Liiatigi Eestis on valik kaunis väike.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Miks enam Keerles platsile ei pääse? Pole veel peale vigastust mänguvormis?

                              Kommentaar


                                Tundub küll, et see vigastus on mängukindlust mõjutanud ja vormi samuti. Samas on terve hooaeg paras pettumus tema poolt olnud. Ju siis on põhjust Kajupangale need minutid anda.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X