320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Olles vaadanud jälle terve hooaja NBAd ning nüüd veelgi intensiivsemalt NBA play-offe, siis seda, mis ma nüüd täna sellel aastal esmakordselt ekraanilt nägin, oli ikka väga valulik jälgida.
    kuda seda Tammekat saab vaadata? Teki alt?

    Teemasse nii palju, et play-offi kohta polnud tegelt mängul vigagi, täitsa ok. arutut kappamist korvi alt korvi alla oli vähem ja mõtet oli täitsa sees.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      smuti ju rocki vänn, siis on arusaadav, et tase, mida näidati, on alla igasugu arvestust ja valmistab füüsilist valu

      Kommentaar


        Mina arvan ka, et vähemalt finaalides 1,3 millise elanikkonnaga riigi kohta midagi väga kurvastada või kurjustada ei ole. NBA-ga võrreldes on vahe muidugi suur aga selline keskmine rahvusvaheline tase on olemas ning ma ei pea Bambat või Elegari (või tänast Skelet) kehvemaks mängijaks kui Euroliiga piiril olevat Taltsi. Iseasi on muidugi see, et eesti poiste roll võiks vähe suurem olla.
        Rocki lühematelt ootaks muidugi rohkem, kui järjekordset barankat saada ei taheta. Veidekalt, Leppikult, Kurbaselt oleks rohkem vaja. Ja nagu Kullamäe pressikal tunnistas, vastaste lühikeste hakkimine ei õnestunud absoluutselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          smuti ju rocki vänn, siis on arusaadav, et tase, mida näidati, on alla igasugu arvestust ja valmistab füüsilist valu
          Näe, kadakatallinlane jälle platsis.

          Ega kurjustada polegi, kuid loogika nagu dikteeriks, et mida hullem tase, seda lihtsam peaks olema selles olukorras vastast korraliku joonisega lahti harutada, sest need kutid peaks ju suutma möllata küll, kuid jääb kuidagi ... sumbuurseks. Seetõttu tundubki, et Škeled ja Dorbekud ja Sokud on nagu mingid imetegelased, kuigi peaks olema pigem suht norm.

          Veelgi rõvedam on muidugi see Euroopa reeglistik, tuleb And1 kiiresti liiga suursponsoriks tuua.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Käisin ka mängu vaatamas. Poolfinaalid olid palju huvitavamad. Tundus, et mängijatel oli kramp või midagi, mis ei lasknud normaalselt mängida. Dorbek mainis, et oli pingeline ja ükski korv ei tulnud lihtsalt. Platsi äärest vaadatuna tundus küll, et tihti mindi kaitsjatest nagu postidest mööda. Mina kui kossu suur austaja ja toetaja pean pettumusega tunnistama, et igav oli. Äkki läheb paremaks. Muigama pani Tartu fännide paar troppi, kes ennast mõnusalt uimaseks joobununa pidasid pikka vestlust turvadega. Ega neil vist targemat teha polnudki.
            Keegi mainis, et võiks anda Eesti poistele rohkem võimalust, Bamba ja Elegari asemel. No Toome tegi selles suhtes tüüpilist Eesti pikka ja uhus ikka viskeid mööda. Mitte, et ma ise parem oleks, aga neid võimalusi on palju antud. Kui tavalises liiga mänguski ei usaldata, siis miks finaalis peaks?
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Veelgi rõvedam on muidugi see Euroopa reeglistik, tuleb And1 kiiresti liiga suursponsoriks tuua.
              Mis sulle siis selle Euroopa reeglistiku juures kõige rohkem vastu maksa käib? Mul isiklikult on kohati jälle valus seda NBA mängu vaadata, olles ise samas ikkagi tulihingeline NBA fänn. Need crab-walkid ja tugijala vahetused ajavad hulluks ja ei lase alati sooritusi täiel määral nautida. Lootsin, et harjun ära aga näe ei harju. Tihti nendes parimate hetkede top-ides ei pane mind enim ahhetama, et oh mis kõrgelennuline donk või mis kõva buzzer-beater vaid, et tra mis jooks see nüüd oli!

              Kommentaar


                Sokk pani kohtunikele päris kena ninanipsu.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Kalev (Soku isikus) pakkus väga võimsa emotsiooni. Eriti sellise "fuck you, saite nüüd!" emotsiooni kohtunike suunas. Igatahes, ma teleka taga omi mõtteid mõlgutades jõudsin arusaamisele, et pean tänama jumalat, et ta minust Kalevi kossumeest ei teinud. Oma närvisüsteemi juures oleks ma ilmselt kolmele väljapaistvale viigipüksid-nabani tolale ära vajutanud. Huhhh!

                  Kommentaar


                    Kullamäe mängis ise lõpu maha, kui Soku imevise välja jätta, mis Cramole võidu tõi. 3 sekundit lõpuni, Rock +1-ga ees ja Kullamäe käseb Veidemanil viimase vabaviske sisse visata. Veidekas oleks pidanud viimase vabaviske kindlasti mööda viskama, siis ei oleks Sokk saanud nii palju palliga üle tulla ja lauapalli saaja oleks pidanud viimase viske tegema eriti kaugelt. Välistatud ei oleks olnud ka Rocki oma laud, mis oleks koheselt mängu ära otsustanud. Muidu mäng oli kõvasti võrdsem, kui esimene, kuigi vile oli rohkem Rocki kasuks täna.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Kust see info, et Kuld käskis sisse visata? Telekast see nagu ei paistnud.

                      Kommentaar


                        saalis oli näha, et veidekas hetk enne teist viset kullamäe poole vaatas ja kuld omakorda miskise žesti tema suunas tegi. kurat seda teab, mida see tähendas, aga kullamäe ise vähemalt delfile kinnitas, et käskis mööda panna.

                        Kommentaar


                          "Kui ma ausalt ütlen, siis ma ei tahtnud sisse ega mööda visata..." lausus Veideman.
                          plaan oli ilmselt siis pall rõnga peale serviti seisma panna, a võta näpust.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            plaan oli ilmselt siis pall rõnga peale serviti seisma panna, a võta näpust.
                            See oli päris vaimukalt öeldud.
                            Aga kurat seda teab, mida Veidekas täpselt tahtis või plaanis ja mida Kullamäe märku andis. Selge, et teise vabaviske pidanuks mööda viskama igal juhul.

                            Kommentaar


                              Vabavisked on Eesti kossu kirstunael, kui sisse on vaja visata, siis pannakse liiga palju mööda, aga kui on vaja mööda panna, siis läheb sisse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                                Kalev (Soku isikus) pakkus väga võimsa emotsiooni. Eriti sellise "fuck you, saite nüüd!" emotsiooni kohtunike suunas. Igatahes, ma teleka taga omi mõtteid mõlgutades jõudsin arusaamisele, et pean tänama jumalat, et ta minust Kalevi kossumeest ei teinud. Oma närvisüsteemi juures oleks ma ilmselt kolmele väljapaistvale viigipüksid-nabani tolale ära vajutanud. Huhhh!
                                Kaks küsimust:
                                Mis tänase vile juures imelik tundus? Küsin, sest ise vaatasin mängu ainult viimased kolm minutit. Sealt tundus kahtlane ainult Abbotti "viga" Ingrami vastu.
                                Kui kõrgel need viigipüksid siis olema peaks, et siinkirjutaja arvates normaalne oleks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X