320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütleme nii. Et ma võibolla tean ühte inimest, kes võibolla kommenteeris ühes telekanalis ühte Eesti meistriliiga mängu ja sai seepeale võibolla ühest alaliidust seepeale töötasu stipendiumina. See nüüd vaevalt stipendiumi mõte on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ütleme nii. Et ma võibolla tean ühte inimest, kes võibolla kommenteeris ühes telekanalis ühte Eesti meistriliiga mängu ja sai seepeale võibolla ühest alaliidust seepeale töötasu stipendiumina. See nüüd vaevalt stipendiumi mõte on.
      Miks mitte? Ilmselt oli tegemist alles alustava kommentaatoriga, kes harjutas ametit.

      Kommentaar


        tänasest õhtulehest saab valdmaaga pikast intekast lugeda, kui debiilselt annab stipendiumi süsteemist aru saada või siis seletada seda väljaspoole:Oleme aastaid vastavalt seadusele hoidnud selgelt lahus kahte asja: meil saavad spordiga tegelevad inimesed stipendiumi, töötajad aga palka. Meie meelest vastab see seadusele. Kust jookseb piir, millest alates mängija enam ei õpi? Kust alates treener enam ei õpi? Mida 39aastane mängija Valmo Kriisa enam juurde õpib? 31aastane treener Alar Varrak on küll aga treeneriametis alles õpipoisi staadiumis.
        mees ei taha aru saada, et vanus on siin täiesti suvaline näitaja, vaid et kui sa ikka teed palgatöölisele omastel tingimustel tööd, siis peab ka palka maksma. ongi kõik. see et klubid ja alaliidud on seni kohati seadusest lugenud välja omale soodsamaid tingimusi, on nende enda viga. minu arust on täiesti normaalne kui sportlased ja teised tegelased on võrdsed ülejäänud palgatöötajatega.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          tänasest õhtulehest saab valdmaaga pikast intekast lugeda, kui debiilselt annab stipendiumi süsteemist aru saada või siis seletada seda väljaspoole:Oleme aastaid vastavalt seadusele hoidnud selgelt lahus kahte asja: meil saavad spordiga tegelevad inimesed stipendiumi, töötajad aga palka. Meie meelest vastab see seadusele. Kust jookseb piir, millest alates mängija enam ei õpi? Kust alates treener enam ei õpi? Mida 39aastane mängija Valmo Kriisa enam juurde õpib? 31aastane treener Alar Varrak on küll aga treeneriametis alles õpipoisi staadiumis.
          mees ei taha aru saada, et vanus on siin täiesti suvaline näitaja, vaid et kui sa ikka teed palgatöölisele omastel tingimustel tööd, siis peab ka palka maksma. ongi kõik. see et klubid ja alaliidud on seni kohati seadusest lugenud välja omale soodsamaid tingimusi, on nende enda viga. minu arust on täiesti normaalne kui sportlased ja teised tegelased on võrdsed ülejäänud palgatöötajatega.
          Kas kõik need lugematud spordiklubid, kes seni on stipendiume tõlgendanud samamoodi, on asjast valesti aru saanud? Isegi kui see süsteem on paha ja vale - kas mitte pole pigem riik siis süüdi, kes laskis taolisel porril aastaid kesta?
          Sealhulgas kohtusse läinud Reimi jalgpallikool - nemad on ka süüdi? Rikastusid maksumaksja arvelt?
          Ja kui sportlased on võrdsed muude palgatöötajatega, siis nõuame, et iga teater, muuseum, kunstigalerii jne majandagu end ise. Saame tubli tööliste-talupoegade ühiskonna.

          Kommentaar


            ongi valesti aru saanud, kui sa teed tööd, siis sulle kehtivad tööle omased nõudmised ja kusjuures ka hüved. ka see pool on väga oluline, kui kaitsetu on tegelikult üks nö stipendiaat ju võrreldes stipendiumi maksjaga.... ja tõsi riigi või maksuameti poolne viga ongi, et sellel on lastud nii kaua kesta. kas peaks hakkama nüüd nõudma tagantjärele trahve, seda meelt ma küll pole, ent kuna seadus peab kehtima kõigile siis ilmselt muud üle ei jäägi, kuid olukord tuleb edaspidi klaariks ja selgeks teha. ja seda kas ka reimi kool süüdi on seda otsustab mu teada kohus, mitte mina, aga veelkord, kui sa teed tööd, peab makstama ka palka, mitte stipendiumi. kogu iva ongi selles, siin ei olegi midagi vaielda. ja kus perssest sa sellise järeldusele:"Ja kui sportlased on võrdsed muude palgatöötajatega, siis nõuame, et iga teater, muuseum, kunstigalerii jne majandagu end ise. Saame tubli tööliste-talupoegade ühiskonna." ei oska mina küll kommenteerida.

            Kommentaar


              Reimi Jalgpallikool läks maksuameti vastu kohtusse pelgalt sellel eesmärgil, et maksuamet ei saaks tagasiulatuvalt nõuda saamata jäänud maksutulu. Ja absoluutselt õige käik! Seadus ei saa olla mitmeti tõlgendatav ja kõik need stipendiumlepingud on sõlmitud juristide kaasabil (jättes Mõnuagendi markantse näite kõrvale). Tegelikult ongi klubid ära kasutanud vaid seadusest tulenevat lünka.

              Nüüd valmistab rahandusministeerium palavikuliselt ette uut seaduseelnõu ja senine stipendiumite maksmise süsteem saab lõpu nii ehk naa.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                ja debiilne ongi vinguda selle üle, et pmst enam ei saa tulevikus petta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  ja debiilne ongi vinguda selle üle, et pmst enam ei saa tulevikus petta.
                  Ära nüüd petmisjutuga hõiska. Ootame Reimi kooli kaasuse ära.

                  ja kus perssest sa sellise järeldusele:"Ja kui sportlased on võrdsed muude palgatöötajatega, siis nõuame, et iga teater, muuseum, kunstigalerii jne majandagu end ise. Saame tubli tööliste-talupoegade ühiskonna." ei oska mina küll kommenteerida.
                  Sa kirjutasid, et sportlased olgu võrdsed iga teise palgatöölisega. Ma üritasin mõista anda, et nii see päris ei ole. Sinu mainitud Cramo (Levadia, Selveri jne) mängija ei saa maksumaksjalt palka. Vanemuise näitleja või Estonia balerinka saab. Kui see stippide süsteem on nii ebaõiglane, kuskohal siin õiglus on?

                  Kommentaar


                    see on juba omaette teema, kuidas riik sporti või kultuuri väärtustab, ent ma leian endiselt, et see stippide maksuaugu tekitamine ei ole küll mingi toetusmehhanism.

                    lisaks, siis et paljud klubid ei ole ju siin kogemata kannatajad, vaid tegelikult selgelt meelega läinud maksude vältimiseks otsima auke. seega ei ole mõtet nagu hirmsat kannatajat mängida nagu herr valdmaa seda üritab teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Sa kirjutasid, et sportlased olgu võrdsed iga teise palgatöölisega. Ma üritasin mõista anda, et nii see päris ei ole. Sinu mainitud Cramo (Levadia, Selveri jne) mängija ei saa maksumaksjalt palka. Vanemuise näitleja või Estonia balerinka saab. Kui see stippide süsteem on nii ebaõiglane, kuskohal siin õiglus on?
                      Mina ei saa ka maksumaksjalt palka, aga ometi olen palgatööline ja minu ettevõte peab maksma sotsiaalmaksu minu palga pealt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Mina ei saa ka maksumaksjalt palka, aga ometi olen palgatööline ja minu ettevõte peab maksma sotsiaalmaksu minu palga pealt.
                        Aga sul on ka olemas ravi- ja töötuskindlustus ja tiksub ka pension.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Tänane Donetsk - Kalev mäng tõestab jätkuvalt,et normaalse mõtlemisega inimene ei hakka kunagi kohtunikuks! Vahet ei ole mis seisuga mäng lõppeb, aga no krt milline vile? Isegi Donetski mängijad juba naeravad selle vile peale.

                          Aga mida sa Tanel Sokk mõtlesid viimase rünnaku ajal? Sinu klubi on 3 punktiga kaotusseisus ja sa üritad korvi alt punkte saada??? Müstiline tegelane
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budu Vaata postitust
                            Aga mida sa Tanel Sokk mõtlesid viimase rünnaku ajal? Sinu klubi on 3 punktiga kaotusseisus ja sa üritad korvi alt punkte saada??? Müstiline tegelane
                            Läks kindla peale 2+1 tegema, aga vedas tiba viltu.
                            I'm not a complite idiot, some parts are missing

                            Kommentaar


                              tänane mängu lõpp näitas selgesti ära, et ilmselt pole seal klubis treeneril erilist sõnaõigust. iga jorss kukkus nö ära tegema mängu, mingit plaani või liikumist kui sellist ei paistnud küll olevat. ukrainlased pakkusid võitu, cramo ei tahtnud.

                              Kommentaar


                                Millage või mis iganes ta nimi ka oli pidi lõpus tehnilise ka välja mölisema ja viimasegi võimaluse lisaajale maha mängima. Bambalt sisse, teine mööda, Elegar lauda (või Kajupank või kes iganes veel pikematest alles olid) ja pall korvi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X