320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei oskagi nüüd öelda, et kas Horvaatia on ekstraordinaarselt sitt või on Filipiinid erakordselt head. Pigem esimest (lisaajal joosta mingi kolme kiirrünnakuga üle otsajoone - tase).

    Kommentaar


      Mis kuradi uus mood see käistega särgid on, mida prantslased kannavad? Päris rõve näeb välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Mis kuradi uus mood see käistega särgid on, mida prantslased kannavad? Päris rõve näeb välja.
        Selle peale tuleb mulle meelde mõne aasta tagune sünnipäevapidu, kus me vaatasime parasjagu tennist ja minu (naissoost) sugulased märkisid, kui stiilne riietus on meestennisistidel, eriti võrreldes nende rõvedate korvpalli maikadega.

        Maitse asi noh.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Selle peale tuleb mulle meelde mõne aasta tagune sünnipäevapidu, kus me vaatasime parasjagu tennist ja minu (naissoost) sugulased märkisid, kui stiilne riietus on meestennisistidel, eriti võrreldes nende rõvedate korvpalli maikadega.

          Maitse asi noh.
          NBA-s poldud nendega ka väga rahul, kuna viskele minna on parem, kui sind mingi riie õlgadel väga ei sega. Samas tehti seda NBA-s puhtalt marketingi huvides, et varrukatega särke müügile paisata. Tavalised kossumaikad nimelt pole just väga tänavariietus, aga need särgid on. See, et Prantsusmaa selliste riietega MM-le tuleb, noh, see on kuidagi eriti loll.

          Kommentaar


            Hispaania ja Soome kokkuleppel otsustati juba esimesest mägnust USAd uinutama hakata.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Türgi Usa mängu on hea vaadata. Türgi proovib elu eest mängu aeglaseks ajada ja USA siis vastupidi. Türgi maa-ala on ka midagi uut, mida ma pole näinud. Kaitse on väga kõrge ja keskele suunatud. Kui pall jõuab korvi alla, siis tuleb ka lihtne korv. Kuna Türgi juhib, siis ei saa USA sellest aru või on see keskele kokku tõmbamine väga edukas olnud. Kusjuures ei ole USA pikad sugugi üle ka lauavõitluses. Siin mängus ei loe see, kes hüppab kõrgemale vaid see, kes mängib meeskonnana mõttestamatult.
              Lisaks mainiks ära ka Türgi tagamängijate tööd. Väga palju ootamatuid lahendusi, mis tundub NBA staare üllatavat. See peegeldub ka vigade arvust.

              Edit: Seda kõike jätkuski teise poolajani. Siis sai USA oma kiire mängu peale surutud ja Türgi ei saanudki enam mängu kontrolli alla.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Uskumatu, kui kuradi hää meel mul on, Senegal Horvaatia skalbi võttis. Inimloomus on vist tõesti nõnda säetud, et alustades mängu kaemist erapooletuna, lõpetad ikka eeldatavale nõrgemale kaasa elades.

                Kommentaar


                  Harden mängib kaitset.

                  The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Homie Vaata postitust
                    Uskumatu, kui kuradi hää meel mul on, Senegal Horvaatia skalbi võttis. Inimloomus on vist tõesti nõnda säetud, et alustades mängu kaemist erapooletuna, lõpetad ikka eeldatavale nõrgemale kaasa elades.
                    Mul on heameel selle üle, et Senegali võitis Eesti ilma nelja põhimeheta. Annab lootust järgmiseks EMiks.

                    Kommentaar


                      Sellel MM-l on ikka palju häid mänge. Näiteks Soome Türgi läheb lisaajale. Soome juhtis esimesel poolajal stabiilselt 10 punktiga, kuid teine poolaeg on Türgi kogu aeg lähemale võtnud ja viimase nelja minuti jooksul mängitigi vahe maha ja viiki. Soomel on olnud kolmese protsent üle 50 ja tabatud (vist oli) 15 viset, nii et ei ole vähe olnud. See ongi vist neid veel peal hoidnud, sest mängu lõpus tundub nagu mõistus otsas olevat ja rünnakud kergelt paanilised. Liiga kiirustades otsitakse lahendusi. Võtke end kokku nüüd naabrid!
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Üks päev just sõbraga arutasime, et kes võiks moodustada MM-i esiviisiku. Ühes jõudsime arvamusele, et Hispaania ja USA on seal kindlalt sees, aga ülejäänud kolm on puhas loterii, sest võrdseid meeskondi on lihtsalt nii palju ja mängupilt võib päeviti erineda kui öö ja päev. Küsimus laiale ringile: mis te arvate, mis viis meeskona need siis ikkagist on?

                        Kommentaar


                          Prantslased on vinged. No kohe on sümpaatne sats. Hispaanlased olid vist omale finaali koha broneerinud ja täna tuli mängima vaid Pau Gasol. Kahju temast natuke, aga ülejäänud eesotsas Rodriguezi ja Llulliga - paras teile.

                          nii palju siis nende europ*dedest ekspertide "Hispaania on võitmatu, tagaliin on parem kui USAl, eesliinist rääkimata"

                          Tervitused Indrek Ruudule ja endiselt mine p****e!

                          Pau Gasolile soovime järgmise juuni alguseks magusat revanši Diaw' vastu.

                          Kommentaar


                            Võimas mäng prantslastelt! Taktikaliselt mängiti hispaanlased eelkõige vast üle. Tempo suruti alla ning kaitses mängiti meeskondlikult. Üllatav, kuidas Gasolide vastu niimoodi ründelauas mürada õnnestus. Gobertil eriti.

                            Kommentaar


                              Hea töö prantslastelt. Ennast täis Hispaanlased said mida väärisid ehk mitte midagi.

                              Kommentaar


                                Prantslaste meeskonna vaim tundus olevat suurem ja see, et neil edu oli sees tundus neile paremini mõjuvat. Hispaanial aga see kõik puudus ja mängu vaadates kuni kolmanda veerandajani oli seis lahtine, aga neljandal tundus juba, et nüüd saab vaid Prantsusmaa selle ära kaotada, sest kõik mis tehti õnnestus peaaegu täiuslikult.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X