320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Erki Kivinukk

    Kommentaar


      Kivinukk on õige vastus. Muide, Filippov ütles veel mõne aasta eest, et tema rekord on praktiliselt püüdmatu aga kes oskas arvata, et Kriisa siiamaani mängib.
      Muidugi on piinlik, et kossuliit ajaloolise sündmuse minu mälu järgi maha magas. Tulnuks juba varakult teada anda, et selles või tolles mängus võib taoline sündmus juhtuda, peale vastavat korvi katkestada hetkeks mäng, et publik saaks aplodeerida ja mõlemad satsid üle anda kingitused jne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Tanel Sokk!?

        E: a ta vist mingi selline tüüp, kes skoori ei tee väga jah? okei. Ma siis pakuksin kõik Dorbekud kamba peale kokku.
        heh, see on iseenesest huvitav, palju Gert, Martin, Karl-Peeter ja Erik nelja peale visanud on? Pakun, et siiski vähem kui Kriisa või Kivinukk üksinda.

        Kommentaar


          Piinlik.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Piinlik.
            Miks piinlik? Eesti mängis enamus ajast ikka oma B satsiga ja olen väga õnnelik Kosova üle kellele see oli alles teine ametlik võit Korvpallis ja Makedoonia on OUT! Kosovo väärib aplausi! Berisha on teisest klassist mees ikka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Piinlik.
              Kui miski oli piinlik, siis oli see ülekande kvaliteet

              Kommentaar


                Piinlik on kaotus iseenesest vastase vastu, kelle kvaliteet on vägagi küsitav. Lasti lihtsalt hurraga loopima hakata ja ühel hetkel hakkasid neil kõik hullud sisse kukkuma, mis omakorda tõmbas rahva käima ja meeskonna taha. Sokk ju ise tunnistas ka hiljem, et meie omad poleks tohtinud sel juhtuda lasta. Ja B koosseisuga kohe kindlasti ei mängitud. Lihtsalt rotatsiooni oli rohkem ja need mehi, kes esimestes mängida eriti (Hermet) või üldse (Jõesaar) peale ei saanud, seda sel korral tegid. Veidekat, Sokud, Keedused jne olid aga otsustavatel hetkedel minu mälu järgi ikkagi platsil.

                Kommentaar


                  Asi ametlik! Kristjan Kangur on tagasi BC Kalev/Cramos! ��
                  Loe lisaks: http://www.bckalev.ee/kristjan-kangu...c-kalevcramos/

                  Kas ta jäi välismaal mängimise jaoks liiga vanaks?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Liiga vanaks ja vigaseks.

                    Kommentaar


                      Midagi siis ka EuroBasketist

                      Kommentaar


                        Ma pole tükk aega ühegi mängija peale nii lapsikult vihaseks saanud, kui see kuradi eilne Randolph Sloveeniast. Ise üritab esmalt Porzingist vigastada ja siis hakkab hüppama ka. Cunt, absoluutne cunt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma pole tükk aega ühegi mängija peale nii lapsikult vihaseks saanud, kui see kuradi eilne Randolph Sloveeniast. Ise üritab esmalt Porzingist vigastada ja siis hakkab hüppama ka. Cunt, absoluutne cunt.
                          Nõus, pidigi iseloomult paras tropp olema.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Isegi tavaliselt rahulik Dragic läks leili tema nõmetsemise peale
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              vauu.. Mida tegi Sloveenia eile Hispaaniaga.........

                              Kommentaar


                                Keegi äkki oskab öelda,kustkohast saaks kossustriime,ehk siis just tänase EM-finaali jaoks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X