320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma siiski pidasin silmas ikka massaaži, sest väga törr oleks, kui oled päev läbi pidanud sundasendis olema ja siis pärast pead, kaela ja õlgu muditakse.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      No Lets Go Cramo!

      Kommentaar


        Vägev mäng ja elamus (s.h Endla Vaheri poolaja show).

        Väljudes said kaasa haarata (tasuta) kana- ja/või krevetisalati, mis oli jäänud müümata - väga timm asi. Kahju ainult, et õluga nii ei tehtud

        Tuska tegi aga see, et Tondiraba hallis on mingi mitu sisse-väljapääsu - sul on pmst täismaja ja kasutad nendest vaid üht. Tra. Minge.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          See hetk kui kuskil on pilt veel hullem kui Viaplays.

          Kommentaar


            No lihtsalt ei lähe see pall sisse, see üks mäng kogu hooaja jooksul kus asjad lihtsalt ei lähe.

            Kommentaar


              Mis seis Tassil on? Polegi vist sel aastal veel platsile saanud Baxis
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                Mis seis Tassil on? Polegi vist sel aastal veel platsile saanud Baxis
                15. jaanuaril käis viimati platsil. Uudiseid tema kohta ei ole. Viimane Manresa mäng, kus teda nägin, oli kusagil eelmise aasta lõpus ja ta oli seal väga ebakindel. Tundub, et suurem madalseis ja pingile langenud.

                Kommentaar


                  Kui Tass veebruaris koondiseaknast eemale jäi, siis oli põhjuseks "seljatrauma". Kuskilt on meelde jäänud (vbla Mängumeeste podcastist), et see olla võib olla "season ending", aga mingit uuemat infot pole olnud jah.

                  Kommentaar


                    Gert Kullamäe on ikka elav legend. See, et ta on inimesena lihtsalt meeletult kõva, siis treenerina see kui palju positiivset ta suudab meeskonnale väljaku äärelt anda ja kuidas ta mängus sees on... müstika.

                    Kommentaar


                      Kullamäe on emotsiooni treener, kas ta ka mängijate arendamisel hea on, see on veidi teine teema. Aga jah, elab ja hingab korvpalli rütmis, seda küll.

                      Väga ägedad mängud on olnud Tartu ja Pärnu vahel. Olen käinud ka TÜSKi saalis ja seda on tunda ka meeleolus ja lärmis, mida tehakse. Isegi pasunamehed olid end kohale vedanud.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Lull ikka ebareaalne geenius. Oma löögiga Punterile tõmbas siukse tramburai täiesti lootusetust seisust üles ja mängukeelde mitmetele olulistele meestele ja takkapihta veel kogu seeria võit ka 0:2 pealt Realile.

                        Kommentaar


                          See mida Olympiacos poolfinaalis Monaco vastu 3. veerandil tegi läheb Euroopa korvpalli ajalukku.

                          Kommentaar


                            Teises poolfinaalis tegi Real ikka klassikalise ära ja vanameistrite toel sammuti finaali - igasuguse loogika järgi peaks Real nüüd nii tühi kui tühi olema, aga pagan neid teab.

                            Kommentaar


                              Arvatavasti Sarase viimane hooaeg Barcas ka. Mirotic oli küll üks suur nali eile (nagu ka eelmine hooaeg).
                              Jääb loota, et Olympiacos teeb homme samasuguse mängu nagu see 27-2 oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Diz Vaata postitust
                                Arvatavasti Sarase viimane hooaeg Barcas ka. Mirotic oli küll üks suur nali eile (nagu ka eelmine hooaeg).
                                Jääb loota, et Olympiacos teeb homme samasuguse mängu nagu see 27-2 oli.
                                Milline nali Mirotic eelmise hooaja poolfinaal oli? 26 punkti, 12 lauda, 5 söötu. Pir 39
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X