320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
    Huvitav, et ETV 'spetsialistid' kõik kooris Kalevi kaotust Foxi möödaviske arvele tahtsid kirjutada. Oli kole vise küll, aga vahe oli pärast seda veel korduvalt 5 punkti võimalusega seda veelgi suurendada. Mängu kaotas Kalevile siiski suht ainuisikuliselt nende senine kangelane Linehan. See arusaamatu äss, siis too täiesti geniaalne sööt otse Kullamäele ja viga otsa, siis veel üks rumal kolmene ning see läbiminek 5 sekki enne lõppu + möödavise. Möödavisatud vabavise ka, ok, ei saa ju 100% tabavust oodata, aga tema protsendi juures nii tähtsal hetkel - no kurat vaata Kullamäed näiteks.

    Vanal mehel jooksis juhe ikka nii kokku kui üldse saab joosta. Ja kui meeskonna aju nii tähtsal hetkel järsku töötamast lakkab, siis polegi teistel palju lootust. Pluss Rockil ikka joppasid need kolmed sisse ka sealt, kust nad nii väga tithi ei joppa. Beard kaheksalt meetrilt, no wtf. Aga see kõik oleks olnud tähtsusetu, kui Kalev ise mängu ära poleks kinkinud.
    Kirjutan esimesele poolele kahe käega alla. Etv kordust vaadates paistab see eriti hästi silma. Two minutes of madness, John...
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Ju siis Ehitustööriist hoolis rohkem piletitulust, kui Final Four´i saamisest. Muidu nad oleks mänginud Kalevi hallis, mitte Saku Suurhallis.

      Kommentaar


        Võrdsed meeskonnad ja võrdne mäng. Seekord oli õnn Tartu poolel Praaki tegid mõlemad palju, kohati oli ikka vga naljakaid olukordi. Aga peamine on see, et nüüd tuleb tõestada ennast ka ff-is.

        Kommentaar


          Et siis Final four toimub Tartus......
          Ja kuna Rock läheb suursoosikuna mängima,siis ei tohiks miski muu kui balti liiga võit rahuldada.Kõik muu on hale läbikukkumine.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            Enne seda viimast mängu olin ma seisukohal, et Kalev on parim, aga Rock on ka tore. Kuna ma olen tartlane, siis käisin neid isegi Vene klubide ja Virtuse vastu vaatamas ja elasin kogu hingest kaasa. Nüüd on aga küll sihuke tera südames. Kui Final 4 Tartus toimub, siis on väga suur tõenäosus, et ma lähen tõesti Žalgirise poolehoidjana saali.

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              . Kui Final 4 Tartus toimub, .
              Ei ole enam mingit KUID.

              Balti korvpalliliiga juhtkond võttis vastu otsuse korraldada Final Four`i turniiri Tartus. Ürituse korraldab BBL koostöös Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubiga.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                See polnud hüpoteetiliselt, vaid tõdemusena mõeldud.

                Kommentaar


                  la vita è bella
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Leedukad ja ka lätlased loobusid turniiri korraldamisest majanduslikel põhjustel?
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      rotid raisk!

                      Kommentaar


                        Ivar Valdmaa
                        Foto:Toomas HuikKorvpalli Balti liigas nelja parema seast välja jäänud BC Kalev/Cramo rahvusvaheline hooaeg on lõppenud ning klubi presidenti Ivar Valdmaad valdavad vastakad tunded. Kalevi nimisponsorit Cramot juhtiv Valdmaa rõhutas, et majandussurutise kiuste püütakse jätkata ning uue hooaja suunas hakatakse vaatama maikuus. Üks võimalus on jätkata TTÜ-laadse nooremapoolsetest mängijatest koostatud meeskonnaga, kirjutab Õhtuleht. «Arvatavasti ei suuda me viimastel aastatel saavutatud (rahastamise) taset hoida,» lausus Valdmaa ilustamata. «Võib-olla tekib tänastel pingipoistel suurepärane võimalus end näidata.»

                        No kui asjad nii lähevad siis on suht jama majas.kui jääda vaid omadega mängima siis kahtlen et suudetakse kokku saada tugev meeskond.no usun et sama kehv on seis ka rockil aga neil on võimalus sponsoritele end veel tõestada kuigi on juttu juba kuskil olnud et järgmine hooaeg nendegi eelarve väheneb kõvasti.tundub et eesti korvpall on uuel hooajal teel mutta
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Ivar Valdmaa
                          Foto:Toomas HuikKorvpalli Balti liigas nelja parema seast välja jäänud BC Kalev/Cramo rahvusvaheline hooaeg on lõppenud ning klubi presidenti Ivar Valdmaad valdavad vastakad tunded. Kalevi nimisponsorit Cramot juhtiv Valdmaa rõhutas, et majandussurutise kiuste püütakse jätkata ning uue hooaja suunas hakatakse vaatama maikuus. Üks võimalus on jätkata TTÜ-laadse nooremapoolsetest mängijatest koostatud meeskonnaga, kirjutab Õhtuleht. «Arvatavasti ei suuda me viimastel aastatel saavutatud (rahastamise) taset hoida,» lausus Valdmaa ilustamata. «Võib-olla tekib tänastel pingipoistel suurepärane võimalus end näidata.»

                          No kui asjad nii lähevad siis on suht jama majas.kui jääda vaid omadega mängima siis kahtlen et suudetakse kokku saada tugev meeskond.no usun et sama kehv on seis ka rockil aga neil on võimalus sponsoritele end veel tõestada kuigi on juttu juba kuskil olnud et järgmine hooaeg nendegi eelarve väheneb kõvasti.tundub et eesti korvpall on uuel hooajal teel mutta
                          Mina arvan et uus väljakutse ootab eesti klubisid uuel hooajal ees. Iseenesest oleks tore kui Kurbased, Eichfussid saaksid rohkem mänguaega ja tõesti areneksid. Kõik kärbivad ja kannatavad. Võimalus tuleb noortele anda, muidu pole meil mingit koondist, kui vanad olijad lõpetavad.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            No oma jõududega jäämine tähendab seda,et pole ei rockil ega Kalevil järgmine hooaeg balti liigas sõnaõigust.
                            Erinevalt Rocki fännidest kes miskipärast arvavad,et justkui nagu Kalev toetuks vaid välismängijatele,kuid rockis on tegijad ikka omad poisid,arvan mina,et tekib mõlemal meeskonnal oht langeda ülejärgmiseks hooajaks challence cuppi.
                            Rockil on veel võimalus final fouris midagi ilusat korda saata,ning sellega natuke ennast aidata,Kalevil võimalused kuskil silma hakata nüüd juba puuduvad.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Challenge Cupi ohtu minu teada siiski pole, sest kõigi kolme riigi kahele paremale on koht kõrgemas divisjonis kindlustatud. Muidu poleks halvema variandi kohaselt enam tegemist Balti Liigaga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                                Challenge Cupi ohtu minu teada siiski pole, sest kõigi kolme riigi kahele paremale on koht kõrgemas divisjonis kindlustatud. Muidu poleks halvema variandi kohaselt enam tegemist Balti Liigaga.
                                Aga kes seda ütles,et ilma võõrjõududeta Kalev ja Rock enam kaks Eesti parimat on?
                                Mina olen arvamusel,et puhtalt Eesti poistega kes praegu meeskondades mängivad,oleks favoriit ttü.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X