320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Kui sul on ikka sitad mehed, kellest ühelgi pole liidriomadusi, ükski pole viskekahur ja ükski pole suutnud suures klubis kandvat rolli mängida, siis polegi mdiagi nendega teha ju. Võivad siin Eestis ja Balti liigas möllada, aga sitad on nad ikkagi. Mugavad ahvid, kes ei pea pooltki oma potentsiaali mängu panema, et iga nädal mitu Eesti keskmist välja teenida. Tonksivad veidi Kuremaaga, vahepeal lätlastega ja saavad ikka raha nabani - mille eest?
    Tšehhidel oli mingi 17-aastane imemees, kus meil 17-sed on? Meie "noored" on mingid 21-22 aastased, kes on enamasti kossus juba kõvad tegijad. Või siis 27-aastane tulevikulootus Kangur - Eesti parim mängija, aga millega ta siis hakkama on saanud?
    Ja kui hakata rääkima, et mingid ameeriklased võtavad meie mängijatelt mänguaja ära, siis nagu kämoon. Meie mehed ei teegi midagi, et seda neetud mänguaega c-kategooria mikide käest kätte võidelda. Mingi Linehan, kes on paras naljamees või Lyde, isegi need mehed on paremad kui meie superstaarid.
    Ja kui nii edasi läheb, siis ma ei imesta, et 30 aasta pärast räägime ka, et kunagi oli korvpall Eestis kõva spordiala, nagu praegu räägime tõstmise ja maadluse kohta. Ainsad popid alad on naisekandmine, mobiilibvise ja suusatamine (kui lund jagub)
    Kliima soojeneb, niiet suusatamise võib ka varsti maha tõmmata. Tegelikult asi algab juba kooli tasemelt, 90datel polnud sportimine just väga moes ja popularne, praegu ka on õpilastel muud paremat teha kui oli vene ajal kossu trennis käija. Küllap see B divisjon on ja jääbki meie tasemeks, niikaua kuni keegi ei pea vajalikuks pingutada.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Euroopas eelviimased!
      Seal tabelis ainult A divisionis mängivad meeskonnad. Igasugused Hollandid, Gruusiad, Montenegrod, Valgevened, Rootsid on meist ikkagi veel tagapool, rääkimata veel nõrgematest tiimidest.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Euroopas eelviimased!
        mitte päris, paistab et siin A divisjoni riigid, muidu on veel igasuguseid nõrgemaid.

        Kommentaar


          Maailmas on asjad tasakaalus: Eesti Korvpall langeb, aga jalgpall tõuseb. Lihtne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
            www.fiba.com/pages/eng/fc/even/rank/p/rankMen.html

            Seal pole päris kõik Euroopa meeskonnad.
            no see tabel on ka päris jura ju. mis valemiga on sellised kohad NZL-l, Nigeerial, Venezuelal, Liibanonil, Iraanil jne.? Liibanon on kõvem kui Iisrael?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              no see tabel on ka päris jura ju. mis valemiga on sellised kohad NZL-l, Nigeerial, Venezuelal, Liibanonil, Iraanil jne.? Liibanon on kõvem kui Iisrael?
              Täpselt sama jura, kui see FIFA edetabel.
              Mis see Eesti koht seal ongi, mingi 112 vist
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                no see tabel on ka päris jura ju. mis valemiga on sellised kohad NZL-l, Nigeerial, Venezuelal, Liibanonil, Iraanil jne.? Liibanon on kõvem kui Iisrael?
                Vaata sellist värki nagu How it works. Mina pole seda tabelit kokku pannud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                  Vaata sellist värki nagu How it works. Mina pole seda tabelit kokku pannud.
                  küsimus polnud sulle adresseeritud
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Noh lohhid , järgmisel aastal saate Monacos Prints Albertiga mängida.
                    ptsi,Kunn,siis jookseme koos algviisikus platsile kah,aitab nussist,pappi me ka palju ei taha.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                      ptsi,Kunn,siis jookseme koos algviisikus platsile kah,aitab nussist,pappi me ka palju ei taha.
                      Võtke mind ka. Ma olen Metstaki vastu mänginud!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Võtke mind ka. Ma olen Metstaki vastu mänginud!
                        Ja kuidas läks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                          Ja kuidas läks?
                          Kaotasime vist kahega. Olid segameeskonnad toonase BC Tallinna vms-ga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Võtke mind ka. Ma olen Metstaki vastu mänginud!
                            Muidugi v6tame,..ja vist tuleb Metstak ka v6tta.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Algselt postitas daywalker
                              Kuidas sinna MM'ile pääsemisega lood on üldse?
                              Täna jooksis mõni pontsik naine sadat meetrit 14+ sekundit.
                              Kes seda otsustab, et kas võib osaleda või mitte. Iga riigi kergejõustiku liit?
                              Tundub küll, aga sa oled veidi vales teemas.

                              Kommentaar


                                väike fail jah =)
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X