320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino OM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Torino OM\'

    Huvitav ...



    Triobet külle ei arva, et sansud kehvad oleks.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Torino OM\'

      Tore muidugi, et Joala meie sportlaste tegemistele nii südamest kaasa elab, ent siinkohal liituksin Erki Noole sõnadega, mis ta aasta paar tagasi Joala kohta ütles: see mees peaks seewaldisse minema ja omasugustega sellel teemal arutama.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Torino OM\'

        Kas see ilmatark ongi ainult Noolest veel sõna võtnud või oli tal kellegi kanalite kohta veel midagi öelda ja kuidas lugu lõppes?Keegi värskendab mu mälu ehk pisut
        Igaljuhul Noolel vist ei läinud need suurvõistlused ka hästi enne mida Joala talle \"diagnoosi\" pani,või ma eksin?

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Torino OM\'

          Lümpjaärevus tõuseb meeldivalt. Nädal veel, ainult üks nädal.
          Kes veel ei tea, neile teatan uhkusega oma kaasaelamise objektid järgmistel nädalatel:
          1. kõik eestlased
          2. kõik britid
          3. Norra murdmaa- ja laskesuustajad, kahevõistlejad ning kiiruisutajad
          4. Austria mäesuusatajad ja suusahüppajad
          5. Kanada hokimehed ja -naised.
          Just nende maade sportlasi ja just nendel aladel olen talimängudel toetanud niikaua kui mäletan. Ja ega 2006 pole erand.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Torino OM\'

            Algselt postitas mcnamara


            Lümpjaärevus tõuseb meeldivalt. Nädal veel, ainult üks nädal.
            Kes veel ei tea, neile teatan uhkusega oma kaasaelamise objektid järgmistel nädalatel:
            1. kõik eestlased
            2. kõik britid
            3. Norra murdmaa- ja laskesuustajad, kahevõistlejad ning kiiruisutajad
            4. Austria mäesuusatajad ja suusahüppajad
            5. Kanada hokimehed ja -naised.
            Just nende maade sportlasi ja just nendel aladel olen talimängudel toetanud niikaua kui mäletan. Ja ega 2006 pole erand.
            Ma olen sus pettunud! Kuhu jääb siis curling??

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Torino OM\'

              Algselt postitas Tembu


              Algselt postitas mcnamara


              Lümpjaärevus tõuseb meeldivalt. Nädal veel, ainult üks nädal.
              Kes veel ei tea, neile teatan uhkusega oma kaasaelamise objektid järgmistel nädalatel:
              1. kõik eestlased
              2. kõik britid
              3. Norra murdmaa- ja laskesuustajad, kahevõistlejad ning kiiruisutajad
              4. Austria mäesuusatajad ja suusahüppajad
              5. Kanada hokimehed ja -naised.
              Just nende maade sportlasi ja just nendel aladel olen talimängudel toetanud niikaua kui mäletan. Ja ega 2006 pole erand.
              Ma olen sus pettunud! Kuhu jääb siis curling??
              Vt punkti 2.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Torino OM\'

                Algselt postitas mcnamara


                3. Norra murdmaa- ja laskesuustajad, kahevõistlejad ning kiiruisutajad
                Ega sa ei taha ometi öelda, et F.B. Lundberg kuulus ka lemmikute hulka? Vähemalt minu jaoks kõige ebasümpaatsem Norra sportlane. Muus osas meie sümpaatiad suuresti kattuvad (eriti Kanada hoki
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Torino OM\'

                  macca, mis ärevusest sa räägid?
                  Aga õnneks on mõned päevad veel aega ka ärevusel tekkida. Olen optimist ning pakun Eestile 3 kohta esikuuikus. Meie mäesuusalootus katkestab. Hoki finaalis on Kanada ja Venemaa. Janda medalit ei saa ning nendel mängudel on kaks dopingujuhtumit.
                  Kui kaks täppi läheb, siis keegi on mulle ühe õlle sees.

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Torino OM\'

                    Algselt postitas Mayhem
                    Ega sa ei taha ometi öelda, et F.B. Lundberg kuulus ka lemmikute hulka? Vähemalt minu jaoks kõige ebasümpaatsem Norra sportlane. Muus osas meie sümpaatiad suuresti kattuvad (eriti Kanada hoki
                    Tore lugeda. Fred Börre ikka ka. Aga võin avaldada ka iga ala esimesed lemmikud - ehk siis põhjused, miks just need riigid.

                    Kahevõistlus - 1984. aasta olümpiavõitja Tom Sandberg (oli vist, loodetavasti ei eksi). Norralane oli mu esimene kahevõistluse lemmik.
                    Murdmaa - Oddvar Bra ning Norra teatevõistkond 1982 Holmenkollenis. Ai, see oli vägev lahing venelastega!
                    Laskesuusk - Eirik Kvalfoss - oli vist samuti sarajevo olümpiavõitja.
                    Mäehüpped - Armin Kogler - kaheksakümnendate esimese poole ülimalt sümpaatne hüppaja, austerlane.
                    Mäesuusk - Austria toetamine sai vist peamiselt alguse Kitzbüheli legendaarsest kiirlaskumisest, mida soomlased ikka näitasid.
                    Hoki - ilmselt 84. aasta Canada Cup\'ist, kui \"võitmatule\" punamasinale lõpuks tuul alla tehti.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Torino OM\'

                      Algselt postitas Malfoy


                      Algselt postitas Sen


                      Mina soovitaks teil raha selle peale panna et Torinost ühtegi medalit ei tule, spordiennustus pakkub teile raha tagasi 6,5 kordselt.
                      Ja palju sa ise sellisele stsenaariumile panustasid? Üle soti küll ei julge panna....
                      Kui pappi oleks siis oleks panustanud 100000, sest ühtegi medalit ei tule.
                      Kaks päeva tagasi võeti see 6,5 maha ja täna siis üleval et 3,4 Spordiennustus vist kartis pankrotti minna.
                      Huvitav, kas nad maksavad selle 6,5 järgi välja mis varem tehtud või panevad automaatselt 3,4 peale. Igaljuhuhul ootan uut skandaali

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Torino OM\'

                        Algselt postitas Sen


                        Algselt postitas Malfoy


                        Algselt postitas Sen


                        Mina soovitaks teil raha selle peale panna et Torinost ühtegi medalit ei tule, spordiennustus pakkub teile raha tagasi 6,5 kordselt.
                        Ja palju sa ise sellisele stsenaariumile panustasid? Üle soti küll ei julge panna....
                        Kui pappi oleks siis oleks panustanud 100000, sest ühtegi medalit ei tule.
                        Kaks päeva tagasi võeti see 6,5 maha ja täna siis üleval et 3,4 Spordiennustus vist kartis pankrotti minna.
                        Huvitav, kas nad maksavad selle 6,5 järgi välja mis varem tehtud või panevad automaatselt 3,4 peale. Igaljuhuhul ootan uut skandaali
                        ...loomulikult meile medalit ei tule - mehed/Kiku ju puha klamüüdiat täis!!!
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Torino OM\'

                          http://www.yle.fi/urheilu/torino/jaakiekko/muut/id19045.html

                          Siit näeb hoki ajakava

                          Ja siit soome tv ülekandeid

                          http://www.yle.fi/ohjelmaopas/data/1102-ypu.htm
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Torino OM\'

                            Tänane Times kirjutab:
                            Rejecting a plea that it would help to promote the Winter Games in Africa, the International Ski Federation has blocked the participation here of Kwame Nkrumah-Acheampong, from Milton Keynes, as a slalom skier for Ghana. Luge has been less demanding, however, allowing Werner Hoeger, a 52-year-old oversized Venezuelan, on to the entry list.

                            Ei ole vist lootust, et olümpial kuigi palju siirast osavõturõõmu näeb. Tõsine, kulm kipras andmine peamiselt. Tõsi, täna hommikul võis Rootsi TV-s tutvust teha Etioopia esindajaga, kes asub Veerpalu ja Maega konkureerima. Etiooplane on tegelikult muidugi 9-aastasest peale USA-s elanud ja nii välimuse kui jutu poolest puhas jänki.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Torino OM\'

                              Algselt postitas mcnamara
                              Ei ole vist lootust, et olümpial kuigi palju siirast osavõturõõmu näeb.
                              Nonoh.

                              Keenia taliolümpialane soovib austust

                              Ja saada parem eestlastele mõni hea soov
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Torino OM\'

                                Algselt postitas mcnamara


                                Tänane Times kirjutab:
                                Rejecting a plea that it would help to promote the Winter Games in Africa, the International Ski Federation has blocked the participation here of Kwame Nkrumah-Acheampong, from Milton Keynes, as a slalom skier for Ghana. Luge has been less demanding, however, allowing Werner Hoeger, a 52-year-old oversized Venezuelan, on to the entry list.

                                Ei ole vist lootust, et olümpial kuigi palju siirast osavõturõõmu näeb. Tõsine, kulm kipras andmine peamiselt. Tõsi, täna hommikul võis Rootsi TV-s tutvust teha Etioopia esindajaga, kes asub Veerpalu ja Maega konkureerima. Etiooplane on tegelikult muidugi 9-aastasest peale USA-s elanud ja nii välimuse kui jutu poolest puhas jänki.
                                Millal see oli, paar olumpiat tagasi kui mäesuusatamises osales mingi duud, kellest järgnev laskuja oli sunnitud rajal mööda sõitma...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X