320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino OM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino OM\'

    mcnamara ja/või Devil,
    ma olen vist soome keele täitsa ära unustanud ega leia YLE kodukalt kohe kuidagi üles kohta, kust vaadata live\'s OM-i.
    äkki aitate

    edit: rsk, seda kõike saab ainult Eurovisioni territooriumil vaadata
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino OM\'

      Algselt postitas dieter


      mcnamara ja/või Devil,
      ma olen vist soome keele täitsa ära unustanud ega leia YLE kodukalt kohe kuidagi üles kohta, kust vaadata live\'s OM-i.
      äkki aitate

      edit: rsk, seda kõike saab ainult Eurovisioni territooriumil vaadata
      Ma oleme Eurovisiooni territooriumil. Ka mina ka ei saa seda koduarvutiga vaadata. Arvati, et anonüümse IP-aadressi pärast. Või midagi taolist. Tööl pole probleeme vaatamisega.
      Leiab selle YLE Torino esilehelt - Katso ja kuuntele olympialähetyksia - suur bänner.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino OM\'

        Algselt postitas budulojus


        eestlased olid kyll nagu peata kanad,krt olympial selline pask maha panna ja kui krd saarepuu oleks natigi l2pus pingutanud oleks tal v2imalus olnud veel 5 koha eest v2idelda kui seal yhed k2nsa maha panid
        hr.Alaveri käsk oli olnud,et vahetate kindlalt ääres.Eks tuulepea Anti läks tuhinas ähmi täis ja peitis end keskele paraku ära.

        Rootslastest:Lind on klassikas võimas ja targalt sõitis Hetlandi taga,panemata Rotshevi tõmblemist tähele,kelle Kirsipuu oleks maha teinud rattamehe kombel.Mul pole rootslaste vastu midagi,Torgny Mogren oli kunagi üks lemmikutest,no oli hea uisusõitja
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino OM\'

          Vähemalt laskesuusas tore päev. Kaks medalit ikkagi. Ja üks neist isiklikule lemmikule Halvard Hanevoldile, kes on olümpiaks supervormi tõusnud. Pealegi väga hea seis enne tagaajamist. Björndaleni pärast ei viitsi eriti nukrutseda - ta juba võitnud küll. Ja ega seegi lümpja veel lõppenud pole.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino OM\'

            Mina ka ei kurda - Greis ja Fisher oma tööd teinud briljantselt. Meeskonna kuld oleks kõige tipp!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino OM\'

              Algselt postitas mcnamara

              Ma oleme Eurovisiooni territooriumil. Ka mina ka ei saa seda koduarvutiga vaadata. Arvati, et anonüümse IP-aadressi pärast. Või midagi taolist. Tööl pole probleeme vaatamisega.
              Leiab selle YLE Torino esilehelt - Katso ja kuuntele olympialähetyksia - suur bänner.
              Aitäh! Ei jõua ära oodata kui neljap ja reedel on kõigil loengus läpakad ja suusatamine ees!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino OM\'

                Algselt postitas mcnamara


                Algselt postitas dieter


                mcnamara ja/või Devil,
                ma olen vist soome keele täitsa ära unustanud ega leia YLE kodukalt kohe kuidagi üles kohta, kust vaadata live\'s OM-i.
                äkki aitate

                edit: rsk, seda kõike saab ainult Eurovisioni territooriumil vaadata
                Ma oleme Eurovisiooni territooriumil. Ka mina ka ei saa seda koduarvutiga vaadata. Arvati, et anonüümse IP-aadressi pärast. Või midagi taolist. Tööl pole probleeme vaatamisega.
                Leiab selle YLE Torino esilehelt - Katso ja kuuntele olympialähetyksia - suur bänner.
                OT muidugi, aga mina kahjuks ei ole Eurovisioni territooriumil elik siis Euroopas (ega ka Iisraelis, mis teatud kontekstis käib Euroopa alla).
                Kui keegi kuidagi proxy serveriga aitaks, siis ehk isegi õnnestuks. Aga muidu jälgin ainult tulemusi.
                ¡No Pasarán!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino OM\'

                  Pavka ja Aasmäe võtku Narusk ja Saarepuu ette ja õpetagu vahetama.Kui ühel itaalias toimunud MK-l teiseks tuldi käis vahetus koguaeg ühes servas ja ei mingit probleemi.

                  Täna algab maiuspala,siiani on pidanud naiste hokiga leppima.Aga see ala areneb ka jõudsasti,pole enam selline tiruliru nagu mõned aastad tagasi.Kaks on \"ylitse muiden\"
                  Kui valitsevad maailmameistrid näitavad kanada vastu(poolfinaal rootsi vastu ei tohiks probleem olla)samasugust mängu nagu eile sommide vastu siis kolmandaks perioodiks on rong läinud.Eile jätsid sommid uisutamise pooleli viimasel kolmandikul ja USA tuli 1-3 kaotusseisust 7-3 võidule.
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino OM\'

                    Kuule Raivo - koos oleme suusatamist viljelenud - kui sellises situatsioonis on midagi kokkulepitud ( et vahetus pidi toimuma paremas ääres ),siis igal juhul oleks pidanud sellest kinni hoidma - ükskõik kui sitt variant see ka polnud. Mis kuradi positsiooni parandamisest see Narusk rääkis - positsioon oli ideaalne. Kõik asjaosalised räägivad läbi lillede,kuid selgemast selge,et Narusk ei täitnud kokkulepet ja sellest sai kogu pask alguse. Jalkaga võrdlust tuues: Kui üks mees on pandud kaitsesse ja seis on 0:0 - teisel poolajal mõtleb,et viik teda ei rahulda - lähen teen mängu ära - jookseb ründesse - tulemus - häving (kogemused Trummist)! Võib olla oli võrdlus kohatu. Olekseid on ju palju,kuid sellegi poolest arvan, et Saarepuul ei oleks olnud mingit \"raskust \"kottida sealt pundist veel 2;3 meest ära - teades tema võimeid,mida ta on tõestanud. See kõik on muidugi ainult minu arvamus,kuid veel kord - Narusk pani pasa maha!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino OM\'

                      Narusk ise väitis, et tal polnud sellest kokkuleppest (kuskil keskel vahetada) õrna aimugi. Aga jätame hala sellel teemal, Saarepuu ju viimases ringil näitas, et ta poleks ideaalse vahetuse korral ka kuhugi jõudnud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino OM\'

                        ma arvan et saarepuu ei hakanudki pingutama n2hes et teised eest 2ra l2inud
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino OM\'

                          seal võid ennast halliks pingutada - kui vähegi suusatamisest aimu,siis olnuks see võimatu missioon - eriti sprindi puhul - ükskõik kes see maailmanimedest seal Saarepuu asemel oleks olnud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino OM\'

                            eestlaste suurkonkurent frode estil olla haige ja polevat kindel kas mees enam yldse olympial starti tuleb
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino OM\'

                              doping pole haigus?!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino OM\'

                                kui kindlaid t3endeid pole siis 2ra hakka siin kedagi mustama
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X