320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino OM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino OM\'

    kuule budulojus! - kas Sulle küsimärk ütleb midagi?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino OM\'

      Michaela Dorfmeister sai lõpuks ometi olümpiakulla! Väga õnnelikuks teeb. Londoni tüdruk Chemmy Alcott lendas ka imetoredalt alla - nelja aasta pärast võib ta medalil olla. 11. koht niisiis juba täna. Ilus võistlus.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino OM\'

        ma olen vist kellegi põlu alla sattunud ?

        no ma panen küsimärgi ka siis, võid privada mulle
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino OM\'

          Algselt postitas lorenzo


          ma olen vist kellegi põlu alla sattunud
          Oleks lause lõpus küsimärk, siis ma isegi vastaks sulle. Aga nüüd võid ainult ise aimata, miks teatud asjad on juhtunud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino OM\'

            Algselt postitas mooses


            Kuule Raivo - koos oleme suusatamist viljelenud - kui sellises situatsioonis on midagi kokkulepitud ( et vahetus pidi toimuma paremas ääres ),siis igal juhul oleks pidanud sellest kinni hoidma - ükskõik kui sitt variant see ka polnud. Mis kuradi positsiooni parandamisest see Narusk rääkis - positsioon oli ideaalne. Kõik asjaosalised räägivad läbi lillede,kuid selgemast selge,et Narusk ei täitnud kokkulepet ja sellest sai kogu pask alguse. Jalkaga võrdlust tuues: Kui üks mees on pandud kaitsesse ja seis on 0:0 - teisel poolajal mõtleb,et viik teda ei rahulda - lähen teen mängu ära - jookseb ründesse - tulemus - häving (kogemused Trummist)! Võib olla oli võrdlus kohatu. Olekseid on ju palju,kuid sellegi poolest arvan, et Saarepuul ei oleks olnud mingit \"raskust \"kottida sealt pundist veel 2;3 meest ära - teades tema võimeid,mida ta on tõestanud. See kõik on muidugi ainult minu arvamus,kuid veel kord - Narusk pani pasa maha!!!
            Ma sain aru,et kokkulepe oli vasakust äärest,oleneb ka kustpoolt vaadata.Tean,et Naruskit on õpetatud koguaeg sisekurvi kargama,mida ta viimasel tõusul ka tegi.Seega ta jäi vasakule.Aga kui vahetusalas on selline segadus ja ka Peki sõnul oli Anti keskel,on Priidul raske väsinuna puntrast kaaslast otsida,veelgi enam paremalt.Viimane vahetus oleks tulnud ära teha vahetusala alguses esimestena,kui ei suuda operatiivselt alas kohta vahetada,ikkagi 7 meest tuli koos.Tundub,et kõik kokku otsustas:ebaselge kokkulepe,puudulik info rajalt,situatsiooni vale hindamine mõlemalt poolt,vähene kogemus.
            Seda,et Anti viie hulka oleks tulnud vähegi normaalse vahetuse puhul,ei kahtle ma hetkegi.Kahju,et nii olümpial juhtus.Paralleel jalkaga on muidugi lõbus,kuid see toimub siiski eesti madalamates liigades,kus enne mängu algust tihti alkomeetrit vaja oleks,rääkimata mingi lubaduse kinnipidamisest.Aga spordis juhtub,olenemata,kes või kus sa oled

            Loe huvi pärast seda artiklit ka http://www.postimees.ee/150206/esileht/192058.php

            Nii et ikkagi võistluse käigus muudeti plaanitut?Priit puhas süüst
            Alaver muudab...läbi Rannama...no ma ei tea..,pole vist raske arvata,kel süü lasub
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino OM\'

              arrrgh! jess... lõpuks hakkas hoki kah pihta!!!! GO LEIJONAT!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino OM\'

                Algselt postitas mooses


                doping pole haigus?!
                enamik norra 2-võistlejaid on ka maas, niiet poolelijäänud meesk.võistluses nad ei saanudki startida
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino OM\'

                  Hea küsimus-miks peab tipus olles vahepeal kõhuhäda küüsis olema....

                  Pole paha kaks esimest kolmandikku Leijonate poolt.Teemu varustus ikka kadunud ja tiim on teinud kaks trenni koos kus kõik pole saanud osa võtta aga ylivoima kulkee niin kun pitää.Profid!
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino OM\'

                    Päris kenake mäng oli isegi
                    Ja ründeliin Jokinen-Jokinen-Peltonen röövis minu südame

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino OM\'

                      USA - Läti 2:3

                      Üks kolmandik veel! No, kas tuleb lõunanaabritelt üllatus? Mäng on igaljuhul vinge!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino OM\'

                        Nagu ma natuke kartsingi, terve olümpia see YLE veebi-TV vastu ei pea. Tea, kas avastasid selle võimaluse liiga paljud, aga eile hakkas ülekande kvaliteet kehvemaks muutuma ja täna võib lugeda teadet, et edaspidi kantakse üle üksnes \"soomlaste alasid\". Täna tähendab see päev läbi Soome - Itaalia hokit (norsk) ja ei mingit laskesuusatamist.
                        Kahju.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino OM\'

                          no laskesuuska tuleb siis lõuna ajal väljas vaadata..\"õnneks\" oleme jah kõik selle toreda OMi-vaatamis mooduse avastanud


                          M.Kristali klassivennalt pandi rüperaal pihta
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino OM\'

                            Informeeri foorumi kaaskülastajaid, et kustutan kõik nn LIVE-kommentaarid nagu näiteks \"Kiku on 10sekki maas\", \"Jee, Scott kukkus!\".

                            Aitäh

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino OM\'

                              Algselt postitas mcnamara
                              Avastasin muuseas, et YLE kannab oma programmi täies ulatuses ja live\'na netis üle! Hirmus tore siin töö juures vaadata.
                              Krt kust ma selle üles leian?!

                              Kiiresti vaja!!!

                              EDIT: Ok, nüüd lugesin paar postitust siit ülevaltpoolt kah.
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino OM\'

                                Algselt postitas Scooter
                                Krt kust ma selle üles leian?!

                                Kiiresti vaja!!!
                                Nojah, minu arvutis on vist sellega hetkel soss. Pilt rohkem seisab kui liigub.

                                Ah jaa: Kiku on ainult 0,2 sekundit maas!!! vms
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X