320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino OM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino OM\'

    Algselt postitas 17


    johhaidi, see tooriku-laadne medal on küll üks koledamaid, mida minu silm seletanud on.
    aga see selleks.

    enivei.hommikul, veits valutava peaga, sai autasutamist vaadatud.vb oli mul lihtsalt debor peal, aga kuuse lempsi loll iba viskas küll kopa kiirelt ette, a la laused \"see on nii šmiguni kui ka kogu eesti rahva võit.\" mismõttesnagu. kus krissul hästi ei lähe, siis pole mina veel kuulnud, et tema kaotused oleks kogu eesti rahva omad.
    ...aga no olgu, see on ju lömbötö.
    igatahes well done kiku&sõbrad.mina sellist asja ei oodanud (nagu ma ei oota ka enam ühtki medalit nendelt OM\'delt), aga ju täna oli tema päev.tsiteerides oja petsi: \"PURGIS!\"
    tähistagem.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino OM\'

      Tõepoolest! Väga hea päev eestlastele!
      Nii Kiku kui Kaspar - mõlemad olid väga tublid!
      Suurimad õnnesoovid ka minu poolt

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino OM\'

        Imeline päev!!!!!!
        Palju palju palju õnne kõikidle EESTLASETELE!

        aaa v.a. vincent,lüütik ja hiina kunn, kes minu arust ei ole hingelt EESTLASED

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino OM\'

          Algselt postitas peapall


          Imeline päev!!!!!!
          Palju palju palju õnne kõikidle EESTLASETELE!

          aaa v.a. vincent,lüütik ja hiina kunn, kes minu arust ei ole hingelt EESTLASED

          las nad olla ,tüüpilised kibestunud ´spordifännid´ kellel on jalgpall ´perses´ kinni
          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


          Koss on lahe

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino OM\'

            Algselt postitas K1ly


            Algselt postitas peapall


            Imeline päev!!!!!!
            Palju palju palju õnne kõikidle EESTLASETELE!

            aaa v.a. vincent,lüütik ja hiina kunn, kes minu arust ei ole hingelt EESTLASED

            las nad olla ,tüüpilised kibestunud ´spordifännid´ kellel on jalgpall ´perses´ kinni
            Mingid isehakanud ivanoravad kuskilt välja roninud Mis te olete heeliumit liiga palju sisse imend või? On meil au üksteist tunda, et siin nii uljalt tiitleid jagate paremale ja vasakule? Teiste eest ei tea rääkida, aga mul võttis Kristina finish täna küll klombi kurku ja tegi halli päeva päikeseliseks - see, et ma ei käi foorumis capslockiga kisamas \"KIKU JEEEE!!!!\" ei tähenda, et mul tema tänase võidu üle siiralt hea meel ei oleks. Kui keegi selle üldse ära on teeninud, siis tema. Ja samamoodi elan kaasa ja tunnen rõõmu, kui eestlastel kuskil hästi läheb. Nii et ei ole mõtet tühja kägiseda.

            sry, et läks natuke isiklikuks, aga lihtsalt ei kannata selliseid pooletoobiseid sildikleepijaid.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino OM\'

              vat tõeliselt põnev oli hüppevõistlus,
              peale esimest ringi 7.olnud Bystol avastas lõpus end olümpiavõitjana
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino OM\'

                Algselt postitas K1ly


                Algselt postitas peapall


                Imeline päev!!!!!!
                Palju palju palju õnne kõikidle EESTLASETELE!

                aaa v.a. vincent,lüütik ja hiina kunn, kes minu arust ei ole hingelt EESTLASED

                las nad olla ,tüüpilised kibestunud ´spordifännid´ kellel on jalgpall ´perses´ kinni
                Soovitaks enne natuke mõelda ,kui mullikesi suust välja ajada. Te ilmselt mõlemad rippusite alles isa kottides ,kui mina spordivõistlustel käisin ja mingi tattnina ei tule mulle ütlema ,kes ma olen ja keda ma fännama pean.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino OM\'

                  Eile sai siis üks korralik kõhutäis naerdud...Pärast naiste sõitu protokolli lugedes jäi prouale silma Hilde G. Pederesen (loe: Hilde G-punkt Pedersen) nimi...Oleme juba suured inimesed ja ei peaks selliste asjade üle naeru lõkerdama, aga siiski see nii läks...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino OM\'

                    Jah, läheb ja ei lähe ka. Täna sai hirmsasti Liv Gretele kaasa elatud, aga ikka oskas viimases tiirus kõik ära vusserdada ja venelased võtsid oma.
                    Avastasin muuseas, et YLE kannab oma programmi täies ulatuses ja live\'na netis üle! Hirmus tore siin töö juures vaadata.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino OM\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Jah, läheb ja ei lähe ka. Täna sai hirmsasti Liv Gretele kaasa elatud, aga ikka oskas viimases tiirus kõik ära vusserdada ja venelased võtsid oma.
                      Avastasin muuseas, et YLE kannab oma programmi täies ulatuses ja live\'na netis üle! Hirmus tore siin töö juures vaadata.
                      Ega teil sinna tööjuurde veel selliseid lebousse vaja pole? Tuleks ka pmst sinna tööle
                      Kui midagi pakkuda on siis saada pm...tänud juba ette
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino OM\'

                        Algselt postitas Kristina


                        Ma siin niisama teleka ees nutan.
                        Ja Rüütel oli ka äärmiselt armas oma pisikese lipuga.
                        Ja kõige ilusam hümn on Eesti hümn ja kõige ilusam lipp on Eesti lipp.

                        Irw ... ma vaatasin eile seda olümpiapäeva kokkuvõtvat saadet.Seal näitas kuidas nn Eesti prominendid olid tribüünil ja lasid kõik emotsioonid lahti peale kulla võitmist.Ainuke kellel mu arust emotsioonid puudusid oli Rüütel.Seisis nagu 9 mai paraadil ja lehvitas täpselt samatmoodi nagu sellel tähtpäeval suured kommunistid lehvitasid (lehvitavad).Mul oli lausa piinlik seda vaadata.Mingeid tundeid oleks võinud ikka näidata.

                        Seniilne vanamees, kahju kohe sellisest.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino OM\'

                          Seda küll - Arnold on juba üsna otsa korral.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino OM\'

                            Algselt postitas daywalker
                            Ega teil sinna tööjuurde veel selliseid lebousse vaja pole? Tuleks ka pmst sinna tööle
                            Kui midagi pakkuda on siis saada pm...tänud juba ette
                            Tegelikult tegin ma täna rohkem ja paremini tööd kui eelmisel nädalal. Mulle on omane, et asjad sujuvad paremini, kui mul kõrvalt on midagi jälgida või kuulata. Ja arvutiekraani saab ju alati mitmeks aknaks jagada.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino OM\'

                              läks persse, siis mingu pulgad kah, Kiku saab kolm kulda!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino OM\'

                                ahjaa, homsest haiguslehele....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X