320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hokiturniir OM-il

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

    Tõepoolest - tore, et kogu see eelnev vaidlus punaste ja valgete ning esimeste \"väga ilus mäng sel turniiril\" sai soomlaste poolt mõnusalt ära lahendatud. Venelased olid ses mängus ikka masendavad.

    Teema esimese postituse hüüdlause asemel siiski Jokinen-Jokinen!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

      Nyt mä olen ihan kännissä
      ja kaikki ei mennyt päin persettä,
      kaikki menee kuntoon huomenna
      kun svenssonit hakataan kunnolla...
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

        kronor pigem
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

          Keegi on toredat puhastustööd siin teinud-mis oli nagu põhjuseks?(kas minu post hirmudest Sundini ja Foppa kohta ja meeldetuletus \"suomenkaattajast\" ei läinud nagu teemasse või? Ja siis jäeti sodi peaga kirjutatud \"luuleread\" alles.Koomikud.Kustutage siis vähemalt nii et oleks ka arusaadav.Mõni tuleb teemasse ja mõtleb,et Egotrip on imbetsill,et järsku mingist kronorist räägib.Enne kui ilutses budulojuse \"sähvatus\" oli aru saada mida öelda taheti nüüd aga...


          Huvitav milliselt spordialalt peaks Eesti võistkond saama medali,et alaliit orgunniks eralennuki ja sangarid rahva ette tooks?Homme(ülehome varahommikul) kannab ka Yle 2 kell 01:15 üle mitalijuhlat kauppatorilla.Esimesed NHL-i mehed stardivad esmaspäeval kella 7 ajal juba koduklubide juurde
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

            Ropp sõnavara oli põhjuseks.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

              tre krone on ropp?
              saab suhu on ka ju nii ropp,mis siis,et siit leiaks piisavalt palju veel hullemaid poste
              Ja minu \"luuleridades\" \"päin perseettä\" on ju viisakas maakeel...Seda ei pea kustutama aga tsiteerides peab?
              Äkki peaks oma lauslollustest kubiseva kommentaari torino teema algusest kustutama enne kui mingi kibestumine või \"teatud päevad kuus\" sunnivad uusmoderaatorit võimu näitama ja sulaselget lollust tegema.
              ahjaa,äkki seletab uusmoderaator ka lahti mida saab pidada roppuseks postituses \"minu hirmud on foppa ja sundin,#13 tekitab lausa allergia,suomenkaattaja,aga võit tuleb koju\" \"tre krone\" \"arvatavasti saadakse rootsi käest suhu,rootsi mänguga mingi imelik värk\" \" pissa pöksyissä\"

              Tundub,et Tšehhid tahavad rohkem medalit kui Venemaa,samas kui tõesti on nii palju vigastatuid venemaal siis on arusaadav.
              Kasparaitis on pede ja Väike Valge Värdjas(jälle põhjus uusmoderaatoril võimu näidata)

              Tegelt tahaks eriti küsida selle taku postituse kohta.see oli niigi tsenseeritud ja ikka kustutati.Kui ma ikka püksi kusen siis on kusi püksis mitte ei ütle ma,et \"lasin ihumahlad valla ja nüüd pesitsevad nad minu jalgu ümbritsevates kehakatetes\"
              Kusjuures snookris aetakse mune auku,ma pean seda seksistlikuks...
              Aga noh,well done,loodetavasti annavad foorumi tegijad sulle varsti veel suuremad õigused.
              Blah
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                venemaa j2tkab sealt kus eile pooleni j2i nii et ei mingit m2ngu nende poolt.kui eile oli soomesaun siis t2na proovitakse tsehhi oma ka 2ra
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                  arrghhh


                  pissaa on housuissa


                  üldiselt on viimasel ajal päris mitu minu postitust ära kustutatud....


                  kas te vihkate mind?!?


                  wankerid

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                    Pean vist sõnu sööma ja Bure valikut mitte eriti heaks kiitma.OLEKS tuleb mängu-rohkem võitlejahingega ja \"verejanulist\" noort koduliigast OLEKS võib olla paremini mõjunud kui pettunud ja väsinud \"vanamehed\" NHL-ist pärast poolfinaali.Aga homme tuleb hea finaal ja rotsadel kindlasti juba pissa on housuissa(soovitan haritud tõlgi poole pöörduda kõigil uusmoderaatoritel ja muidu mitte soome keelt valdavatel tegelastel)
                    Vaikka tekee kipeää
                    niin see on ihanaa
                    ihanaa,leijonat ihanaa
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                      tra haige ikka, kui hokikepiga mooda pead andmise eest ei anta karistusminuteid

                      millal ville esirea korda saab? peale karjaari loppu?

                      aga heia tre kronor!
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                        Algselt postitas lorenzo
                        millal ville esirea korda saab? peale karjaari loppu?
                        tal proteesid, aga enne mängu vtab ära Nagu ka Selännel
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                          nii kahju soomest et jube! 4 jutti kaotasid MM finnalis ja nüüd ka, nad pole vist loodud võitma. mul igastahes võttis pisara silma soome kaotus valus

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                            Elagu Rootsi viikingid!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                              Mul ametivend ka töllerdas seal :P va Gustav kuueteistkümnes aga sokkudest on tõesti kahju.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                                njah. rootis mängis just nii, kui soome kõiki teisi võitis. keskväli ja enda väljakupoole sulgemine. soome tahtis vist liiga. pole Soomel seda suurust meeskonnas, mis aitaks võita.
                                kahju põtradest. teised põdrad võitsid.
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X