320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vancouver 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne Šmigun, maksumaksja raha eest jälle 500 000? Kas kuskil veel selliseid rahasid makstakse nii mõttetu ala eest nagu suusatamine maailma mõistes on? Eriti irooniline oli Lembitu Kuuse lause, et Miriam Gössner peaks püssi põõsasse viskama ning murdmaad sõitma hakkama. Murdmaasuusatajana pole sa Saksamaal keegi, laskesuusatajana aga kuninganna!

    Kommentaar


      ega see norrakate siseasjaks jääbki. kas siis northug või too hafsas.

      Kommentaar


        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
        Rääkigem nüüd algavast meestesõidust. Mis arvate, saab keegi Northugi vastu?
        Kokk saaks aga tal läks midagi kõrbema
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Palju õnne Šmigun, maksumaksja raha eest jälle 500 000? Kas kuskil veel selliseid rahasid makstakse nii mõttetu ala eest nagu suusatamine maailma mõistes on? Eriti irooniline oli Lembitu Kuuse lause, et Miriam Gössner peaks püssi põõsasse viskama ning murdmaad sõitma hakkama. Murdmaasuusatajana pole sa Saksamaal keegi, laskesuusatajana aga kuninganna!
          Olümpiamedal peale come-backi ja lapsesünnitamist? Ma arvan küll, et ta on seda väärt. Ja kas see raha ei tule mitte eraldi fondidest ja asjadest(+ veel sponsorite preemiad ka) ?

          Kommentaar


            Ma pakun Prokurorovi.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
              Ma pakun Prokurorovi.
              Ma pakun ,et mine nüüd magama homme pead varakult lasteaeda minema .
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                Olümpiamedal peale come-backi ja lapsesünnitamist? Ma arvan küll, et ta on seda väärt. Ja kas see raha ei tule mitte eraldi fondidest ja asjadest(+ veel sponsorite preemiad ka) ?
                Otseloomulikult tubli saavutus, aga omaette küsimus seisneb selles, kas maksta selliseid summasid pensionäridele, kelle loobumisel meil tagalat polegi. Eks igaüks mõistab, miks ei ole ja kas mõtekam poleks investeerida tulevikku. Näiteks kahevõistlejatel ja suusahüppajatel pole millegi jaoks raha. Minu jaoks prioriteedid väga paigast ära..

                suusasõbrad, ärge näkku lööge!

                Kommentaar


                  Peamine, et "kanadets" Babikov suusa murraks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Otseloomulikult tubli saavutus, aga omaette küsimus seisneb selles, kas maksta selliseid summasid pensionäridele, kelle loobumisel meil tagalat polegi. Eks igaüks mõistab, miks ei ole ja kas mõtekam poleks investeerida tulevikku. Näiteks kahevõistlejatel ja suusahüppajatel pole millegi jaoks raha. Minu jaoks prioriteedid väga paigast ära..

                    suusasõbrad, ärge näkku lööge!
                    Ütleme olümpiamedalistile, et mädalit ei saa, kuna tagalat pole? WTF, Mario!? Asi pole ju suusafänluses või mitte, aga tegu on olümpiamedaliga. See on kõva saavutus igal juhul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Ma pakun ,et mine nüüd magama homme pead varakult lasteaeda minema .
                      Mul ei ole selliseid kalduvusi, et peaks hommikul vara lasteaia juures käima. Juhul, kui sul on, äkki tahad sellest rääkida? Arvestama peab sellega, et politsei juurde on loodud lastekaitsetalitus, mis igasugu imelikke onusid nüüd usinalt taga ajab.
                      Sry offtopicu pärast.
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        Raha rahaks , need preemiad on kõigil aladel ühesugused, valitsuse poolt paikka pandud ning võistleja poolt auga välja teenitud aga palju huvitavam on see ,et millise hinnagu saab suusakoondis tervikuna peale olümpiat ,kui Smigunni medal jääb ainsaks . Ülejäänud naised on miljonite aastate kaugusel igasugusest tasemest, järelkasvu pole ja meestel on põhiliselt sama seis. Veerpalu ja Mae lõpetavad peale seda võistlust ja mis siis saab ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Palju Eesti meistrikatel suusatamises ka publikut on?

                          Kommentaar


                            meeste sõit suht emotsioonitu täna. peaasi et mõlemad meie mehed oleksid paremad kui see brass ja portu, siis on võistlus asja ette läinud.
                            tegelt Rehemaa võiks 30 hulka ka sõita
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                              Mul ei ole selliseid kalduvusi, et peaks hommikul vara lasteaia juures käima. Juhul, kui sul on, äkki tahad sellest rääkida? Arvestama peab sellega, et politsei juurde on loodud lastekaitsetalitus, mis igasugu imelikke onusid nüüd usinalt taga ajab.
                              Sry offtopicu pärast.
                              Aga miks sa siis kadunukest teotad ja vaime välja kutsud ?
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Otseloomulikult tubli saavutus, aga omaette küsimus seisneb selles, kas maksta selliseid summasid pensionäridele, kelle loobumisel meil tagalat polegi. Eks igaüks mõistab, miks ei ole ja kas mõtekam poleks investeerida tulevikku. Näiteks kahevõistlejatel ja suusahüppajatel pole millegi jaoks raha. Minu jaoks prioriteedid väga paigast ära..

                                suusasõbrad, ärge näkku lööge!
                                Tegelikult on see vähim, mida riik saab riik Kikule tänutäheks teha. Olümpial medal võites on tegu igaljuhul suure saavutusega, olgu alaks siis vigursuusatamine või murdmaa distants. See pühendus mida ta oma treeningutesse paneb on võimas vaadata ja selle eest tuleb vaid au anda sellistele sportlastele. Eks asi on ka enda varajases suusapisikus ja kokkupuutes selle alaga, aga häid sportlasi tuleb meeles pidada !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X