320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vancouver 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Küllap oli asi ka määrdes- vaevalt suuskade all põlveni vees sumpamiseks mõeldud määre oli.
    Määrdest on vähe tolku, kui see suurepärane kleepuv lumi sul ilusti suusapõhjal kinni on ja Keenia meeste kombel sammudes kiiremini edasi võid saada

    Tuli meeste see olümpia, kus pruunid kutid eesotsas Philip Boit'ga ruulisid. Need oli ju nii hädas, et võeti vahepeal suusad jalast, et olukorda parandada
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Raivo, kas alpimajas käik mõjub kohe hemoglobiini näidule või on seal oma "peiteaeg"? Kuidas Koka näit oli pärast alpimajast tulekut 165 ja nüüd järsku 170?
      Mina oma näiduga poleks kunagi starti saanud, mul ta lapsest saati väga kõrge olnud
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Kelgutamine on ikka surmigav ala. Esimene tuleb alla, jääb esimeseks, teine jääb teiseks jne. Ei mingit muutust

        Kommentaar


          Chappuis sai siis kahevõistluses võimsa lõpuga kulla, usale võib vist teate kulla ära broneerida.

          Kommentaar


            aga kahevõistluse lõpp oli tõesti äge!

            ja lahe oli ka see kuidas Kalkun ekstaasi läks ja Markvardt aina korrutas rahulikult toonil: "Uskumatu... Uskumatu..."

            Kommentaar


              Prantslase üle on hea meel. Mäletan veel eelmistest hooaegadest , et hüpetes oli ta alati esimeste seas, kuid kahjuks suusakiirus oli kehvake. Selle aastaga on ka ta suusakiiruse järele treeninud. Taktika on mehel tavaliselt hea ja sellel hooajal on ta ennemgi sarnaselt lõpuga võite võttnud. Head näited on Ramsau sõidud, kus ta võitis esimese sõidu Gottwaldi ees ja teise Edelmanni ees.

              Kommentaar


                Eraldistardist sõites jääks Lamy-Chappuis igasugustest Lodwickitest ja asjadest valgusaastate kaugusele, aga mees suudab nii hästi eesolijatest hammastega kinni hoida. Prantslase lõpuspurdid on muidugi juba kujunenud klassikaks. Huvitav, kaua Jasonit veel prantslaseks saab nimetada- vahepeal liikusid jutud, et mees kaalub väga tõsiselt oma sünniriigi elik Ameeriklaste koondisesse astuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Raivo, kas alpimajas käik mõjub kohe hemoglobiini näidule või on seal oma "peiteaeg"? Kuidas Koka näit oli pärast alpimajast tulekut 165 ja nüüd järsku 170?
                  Mina oma näiduga poleks kunagi starti saanud, mul ta lapsest saati väga kõrge olnud
                  Pidi mõjuma väikse viivitusega jah, parima efekti saavat 4.-ndal, 5.-ndal päeval pärast käiku. Põhimõtteliselt sama nagu mägedest allatulek. Ma kardan, et ta turgutas end millegagi veel, manustas mingeid aineid vms. ja oligi laks käes.

                  Sa saaks ilmselt starti, kui mõned õlled ära jood- see tõmbab hg alla
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                    Tema suurimad ohustajad on sakslased. Nendest võiks panna tähele noort kahekümne aastast Felix Lochi, kes on tulnud sel alal kahel viimasel aastal maailmameistriks. Noormehel on kindlasti suur tulevik ees.

                    Ja olevik seda kinnitab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Eraldistardist sõites jääks Lamy-Chappuis igasugustest Lodwickitest ja asjadest valgusaastate kaugusele, aga mees suudab nii hästi eesolijatest hammastega kinni hoida.
                      Nojah, aga eraldistart oli viimati kahevõistluses OM-il vist 1980, st enne kui mina vaatama hakkasin. Tõsi küll - Gunderseniga olid varem tänu kahele hüppele ja 15 kilomeetrile vahed ikka palju suuremad. Kahju, et selline grupisõit on nüüd trendiks saanud.
                      Mina olin muidugi Moani poolt, aga tema hüpe oli lihtsalt naeruväärne. Ehk siis suurel mäel veidi veab tuulega ja vahe tipuga väiksem.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ei tea kas täna see meeste mäesuuatamise kiirliaskumine toimub?Ja kui toimub, kas seda kannab üle vähemalt ETV2?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                          Ei tea kas täna see meeste mäesuuatamise kiirliaskumine toimub?Ja kui toimub, kas seda kannab üle vähemalt ETV2?
                          Pole harjunud ETV-lt paindlikkust ootama. Kindlasti näitab YLE2, aga arvatavasti videost kusagil ca 21.15. Eurosport alustab kindlasti varem näitamist, aga nemad kogu võistlust tavaliselt videosse ei võta ja tõenäoliselt näitavad vaid paremaid.
                          See kõik siis eeldusel, et võistlus tõepoolest toimub ja algab ettenähtud ajal. Mis pole kaugeltki kindel.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Mina olin muidugi Moani poolt, aga tema hüpe oli lihtsalt naeruväärne. Ehk siis suurel mäel veidi veab tuulega ja vahe tipuga väiksem.
                            Kommentaatorid küll seletasid, et tal ikka tuulega üldse ei jopanud, aga samas nagu muuseas mokaotsast mainisid, et ka proovihüppel lendas vaid ca 94 meetrit.
                            Arvestades seda, et see 91,5 meetrilt 2 astet madalamalt oli, siis vist ei saagi niiväga tuule süüks ajada.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Nonii täna`s kõige ootatum päev olümpial

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Nonii täna`s kõige ootatum päev olümpial
                                ei ütleks. viimane päev on ikka etem hoki finaal ja 50 kilti. noh, aga see mu arvamus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X