320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vancouver 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    The most eye-catching fashion from the parade of nations


    eestlaste vormis käiks isegi ringi
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ennustusi ma teha ei viitsi, aga mõned sportlased võiks ju välja tuua, kelle saatus mind huvitab. Eks siis ole pärast näha, kuidas läks.
      Kristin Steira (Norra, murdmaa). Alati sümpaatne väikest kasvu naine, paraku vist individuaalsed võidulootused puuduvad. Kui mingi medal tuleb, olen rahul.
      Thomas Morgenstern (Austria, suusahüpped). Tommy meeldib mulle Austria koondisest kõige enam, aga pöialt hoian kõigile.
      Marcel Hirscher (Austria, mäesuusk). Noor ja ülikiire slalomist. Kui ei katkesta, võib vabalt võita. Põnev poissi jälgida.
      Elizabeth Görgl (Austria, mäesuusk). Austria kiiremate alade naised on sel hooajal seni kehvakesed olnud. Ehk toob olümpja muutuse? Liisu minu lemmik.
      Halvard Hanevold (Norra, laskesuusk). Peaaegu 40-aastane veteran, vanem kui mina. Metsik töötahe. Lootus vast eelkõige teatesõidus.
      Eve Muirhead (Shotimaa, curling). Briti curlingunaiskonna nooruke kapten. Kuidas ta küll hakkama saab?
      Sidney Crosby (Kanada, jäähoki). Sidney on praeguse põlvkonna Kanada hoki suurim staar. Olümpial on tal peal meeletu pinge, aga ka milline võimalus oma nimi ajalukku kanda.
      Ja eestlased niikuinii.
      Heh, ei meeldi keegi neist v.a Sidney Crosby ja see keeglitüdruk(mõttetu ala)
      Aga muidu lemmikud on, peale eestlaste:
      Kahevõistluses hoian põialt ameeriklastele(Demong,Spillane,Lodwick), laskesuusatamises Bjöerndalen, Landertinger ja Neuner.
      Suusahüppetes Amman ning mäesuusatamises Miller ja Vonn(muidugi ei tea mis seisus on, kuna sai äsja vigastada) Jäähokis loodan venelaste peale, sai korralik summa ka nende peale pandud!

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        #78
        Tänase päeva kaks kõige oodatumat ala minu jaoks on siis suusahüpped ja laskesuusatamise sprint.
        Suusahüppetes tuleb ilmselt Ammani ja Austerlaste duell. Kindlasti om mõni Norralane, sakslane ja Ahonen ka võimelised hea õnnestumise korral medalitele jõudma.
        Naiste sprint tõutab samuti tulla äärmiselt huvitav, peamised favoriidid on M.Neuner ja H.Jonnson aga ka teised sakslased, Olofsson ja Venelased.
        ka Domracheva ja T.Berger on kindlasti võimelised medalite pärast võitlema.
        Eestlastelt ei oska kohe midagi oodata - üks esikolmekümne koht ja 3 60. parema hulka jõudjat oleks täiesti rahuldav.

        Kommentaar


          #79
          [QUOTE=karl54;1145120]
          Suusahüppetes tuleb ilmselt Ammani ja Austerlaste duell. Kindlasti om mõni Norralane, sakslane ja Ahonen ka võimelised hea õnnestumise korral medalitele jõudma.
          QUOTE]

          Noo ei saa kuidagi Adam Malyszit unustada.

          Kommentaar


            #80
            kava.ee:
            Öine ülekanne kestis 2,5h
            Täna õhtune kordus ka 2,5h(seetõttu ei tohiks olla tanast kordust ka lõigatud, kui see just varem ei lõppe)

            Miks ma avatseremoonia kordusest nägin ainult ~30-40 riiki(kokku 82), kui sedagi. Siin on märgitud kõik lipukandjad, aga umbes pooli riike ei näinud. Võis olla nii, et teised riigid läksid staadioni teiselt poolt, aga meile neid ei näidatud? A-B ei näinud ühtegi riiki ja vahepeal oli veel neid riike(enamus väikeriike, aga näiteks ka Poolat ei olnud näha). Ehk teab keegi midagi targemat öelda selle kohta? Ei tahaks uskuda, et need riigid loobusid avatseremooniast.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
              A-B ei näinud ühtegi riiki ja vahepeal oli veel neid riike(enamus väikeriike, aga näiteks ka Poolat ei olnud näha). Ehk teab keegi midagi targemat öelda selle kohta? Ei tahaks uskuda, et need riigid loobusid avatseremooniast.
              Tõtt-öelda ei saa sugugi aru, mida sa selle all silmas pead. Ma nägin öösel küll kõiki kuni sinna kuhugi Gruusia ja sakslaste kanti välja, siis keerasin magama ära. Aga tulid kõik kenasti järjest.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Tõtt-öelda ei saa sugugi aru, mida sa selle all silmas pead. Ma nägin öösel küll kõiki kuni sinna kuhugi Gruusia ja sakslaste kanti välja, siis keerasin magama ära. Aga tulid kõik kenasti järjest.
                Järelikult on siis kordust lõigatud sest ei olnud näha ei Austraaliat, Austriat ja teisi. Kui vaadata seda, et mõlemad kestavad 2,5h siis mu mõistus on otsas.
                Riigid hakkasid umbes nii tulema:
                Kreeka
                Hiina(oleks pidanud ju A-tähega algavad riigid tulema)
                Horvaatia
                Küpros
                ...

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                  Järelikult on siis kordust lõigatud sest ei olnud näha ei Austraaliat, Austriat ja teisi. Kui vaadata seda, et mõlemad kestavad 2,5h siis mu mõistus on otsas.
                  Riigid hakkasid umbes nii tulema:
                  Kreeka
                  Hiina(oleks pidanud ju A-tähega algavad riigid tulema)
                  Horvaatia
                  Küpros
                  ...
                  Kordust vaadates oli aru jah saada, et seda on lõigatud. Pikkuste kohta ei oska midagi öelda.

                  Kommentaar


                    #84
                    Sel juhul küll - ehk siis on venitatud mingi muu mula arvelt lihtsalt kordusülekande aeg pikemaks? Lempsil on ju raudselt Alaveriga juba kümnete tundide kaupa intekamaterjali lindis, mida saab alati suvalisel ajahetkel eetrisse uhada.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #85
                      A noh samas võis minna otseülekanne pikemaks ja nüüd selle arvelt lühemaks tehtud.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Tänase päeva kaks kõige oodatumat ala minu jaoks on siis suusahüpped ja laskesuusatamise sprint.
                        Suusahüppetes tuleb ilmselt Ammani ja Austerlaste duell. Kindlasti om mõni Norralane, sakslane ja Ahonen ka võimelised hea õnnestumise korral medalitele jõudma.
                        Naiste sprint tõutab samuti tulla äärmiselt huvitav, peamised favoriidid on M.Neuner ja H.Jonnson aga ka teised sakslased, Olofsson ja Venelased.
                        ka Domracheva ja T.Berger on kindlasti võimelised medalite pärast võitlema.
                        Eestlastelt ei oska kohe midagi oodata - üks esikolmekümne koht ja 3 60. parema hulka jõudjat oleks täiesti rahuldav.
                        eestlastele paned kyll hiilgev nõudmised peale
                        www.netsoccer2.com

                        Kommentaar


                          #87
                          Eestlastele täna paneks mingi 2 60 kohta, mis on reaalne. Esikümne koht on ulme, Sauel oli jalaluumurd ja enne olümpiat haige ka veel. Lehtla ka esikümmet kindlasti ei püüa ja teised jäävad juba tagumisse lõppu.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            #88
                            [QUOTE=Peeter I;1145126]
                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Suusahüppetes tuleb ilmselt Ammani ja Austerlaste duell. Kindlasti om mõni Norralane, sakslane ja Ahonen ka võimelised hea õnnestumise korral medalitele jõudma.
                            QUOTE]

                            Noo ei saa kuidagi Adam Malyszit unustada.
                            Teine koht, Amman oli täna tõesti ekstraklass.

                            Kommentaar


                              #89
                              Oi, kui magusa hüppe tegi Schlierenzauer teises voorus. Mul olid mõned eurod pandud sellele, et ta kolme sekka tuleb ja peale esimest vooru polnud lootused enam mõistagi kuigi kõrged. Aga et Ammann väiksel mäel Malõšile nii pika puuga ära paneb, oli küll väike üllatus.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Eestlastele täna paneks mingi 2 60 kohta, mis on reaalne. Esikümne koht on ulme, Sauel oli jalaluumurd ja enne olümpiat haige ka veel. Lehtla ka esikümmet kindlasti ei püüa ja teised jäävad juba tagumisse lõppu.
                                Meie eided potsatasidki sinna ,kuhu sa neid ennustasid ehk siis kohad kuuendas kümnes.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X