320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ei tea, kas see lisa põhjaplaat (või pikendati seda? Ei ole tehnilise poolega väga kursis) pandi selle mõttega, et effekti oleks rohkem. Väga vinge on eriti finishisirgel neid möödasõite Bahreini öös vaadata, kui sädemed taga. Dramaatiline lausa, ütleks. Väga huvitav etapp täna igaljuhul.

    Autodele lisati titaaniumplaat tõesti show eesmärgil, et tagasi tuua vaatepilt mida nägi Senna/Prost ajastul. Bruno Senna rääkis, et ta onu Ayrton oli titaaniumplaadid isegi oma esitiivale lisanud, et rohkem meelelahutust rahvale tuua.

    Sel nädalavahetusel oli ka päris mitmeid kohtumisi Bernie ja meeskonnajuhtide vahel. Plaan on järjekordne reeglimuudatus sisse tuua 2017, milles mootorid tehakse võimsamaks ja palju valjemaks ning autod tahetakse raskemini sõidetavaks teha. Kui see plaan ei õnnestu, lubas Bernie V8 mootorid tagasi tuua.

    Kommentaar


      ega keegi pole tähele pannud - kas elektrivormelite Formula E sarja keegi üle ka kannab
      boksipeatused ju lahedad, tühja akuga autost välja, mõni samm jooksu ja maandumine uude täisakuga masinasse
      ning nimed ju kõik vanad tuttavad F1st - mida polegi ammu enam viitsinud vaadata

      Kommentaar


        Algselt postitas olll Vaata postitust
        ega keegi pole tähele pannud - kas elektrivormelite Formula E sarja keegi üle ka kannab
        boksipeatused ju lahedad, tühja akuga autost välja, mõni samm jooksu ja maandumine uude täisakuga masinasse
        ning nimed ju kõik vanad tuttavad F1st - mida polegi ammu enam viitsinud vaadata

        Viasat Motor kannab aga kuna nad enamasti Euroopast väljas sõidavad ja eurooplaste jaoks mitte just parimal kellaajal, siis pole väga sattunud peale.

        Kommentaar


          Sai testide ajal mainitud, et McLaren tuleb millalgi välja uue värvilahendusega, järgmiseks etapiks on see lõpuks tehtud.




          Lisaks uuele välimusele on uuendusi tehtud ka jõuallikale ning kerele ning eeldatakse, et McLaren peaks edaspidi Q1-st edasi saama.

          Kommentaar


            Just, kui see eelmine värvilahendus hakkas tasapisi naha alla pugema. See must tundub kuidagi "randome". McLareni enda originaalvärv ei ole ju ka must? See on muidugi positiivne, kui McLaren uuendustega end tagasi pildile mängib.

            Kommentaar


              Ou, kuival olevad vormelipeded (ehk vormeli fännid, kellel pole VSBd vms) - mul on maal Starmani Zuumbox ja praegu RTL näitab Live'is F1 kvalifikatsiooni. eeldan, et ka homset sõitu näeb siis....

              Kommentaar


                RTL on aastaid näidanud F1te. Ise vaatan ka sealt.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  RTL on aastaid näidanud F1te. Ise vaatan ka sealt.
                  Sel juhul on siis avastus selles, et RTL Zoomboxi paketti on tulnud ? Sest ma ise pole varem täheldanud et ükski kanal otse vormelit näitaks.

                  Kommentaar


                    Sel juhul jah, hiljuti võis zoomboxi tulla see. Igatahes ma mäletan juba 2003 aastast, et olen RTL Ži pealt ka vaadanud F1te ja seetõttu oli naljakas lugeda, et mõne inimese jaoks oli see väga suur avastus.

                    Aga Perkele paska, Räixil jälle kvali ei õnnestunud.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Sel juhul jah, hiljuti võis zoomboxi tulla see. Igatahes ma mäletan juba 2003 aastast, et olen RTL Ži pealt ka vaadanud F1te ja seetõttu oli naljakas lugeda, et mõne inimese jaoks oli see väga suur avastus.
                      2003? Oh teid noori küll. Ma nägin RTL-i pealt F1-te esimest korda 1995 ikka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        2003? Oh teid noori küll. Ma nägin RTL-i pealt F1-te esimest korda 1995 ikka.
                        Ma ikka läheks kaugemale ja keelaks võtta sõna F1 teemadel kõigil, kes Senna ja Prosti intsidente Suzukas ei mäleta.

                        Kommentaar




                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Hakkab looma!

                            Järgmisest aastast siis meeskondadel vaba valik rehvide osas.

                            2017: Autod peaksid paremad välja nägema, puhtalt aerodünaamikaga 5-6 sek kiiremad. Paksemad rehvid, 1000hj, rohkem pöördeid ja sealt ka valjemad mootorid. Ja lõpetuseks tuleb tankimine tagasi, mis tähendab ka kergemaid masinaid.

                            Pakuksin, et kokkuvõttes võivad F1 masinad ringi peale kusagil 10 sekundit kindlasti kiiremad olla kui praegu(kvali seades).

                            Kommentaar


                              Päris ilus. See aerodünaamika jutt peaks olema just ehk rohkem McLareni jne tüüpi tiimidele hea uudis.

                              Kommentaar


                                No minge perse mis kala see mersu tiim sisse lasi. Nad "arvasid, et vahemaa oli pikem"... No minge mu**i mis vabandus???
                                Lihtsalt lasti rotti Hamiltonilt see võit, et monacosoomesakslane ei hakkaks vinguma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X