320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Kuidas see Drogba asi praeguse teemaga seostub???
    mõtteharjutuseks sulle.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      mõtteharjutuseks sulle.
      Eino ausalt, selgita kuidas see Drogba olukord siia seostub? Kees üle ja sõimas? Vetteli puhul ma ei ole mitte kusagil oma jutus arvestanud tema suuvärki. Sellest on mul pohhui. Ainult konkreetselt rajal tehtud sõidumanöövritest olen mina rääkinud. See keda ja kuhu ta saatis mind ei koti.

      Kommentaar


        Mis see sinu poolt välja toodud kontekst ja kausaalsus siis on? Et kui Vetteli vastu oli tehtud reeglite vastane manööver, siis peaks temal olema lubatud kolmanda sõitja vastu omakorda reeglitevastane manööver teha? Sellise debiilsuse peale ikka annab tulla....

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99
          tõesti, sellise debiilsuse peale annab ikka tulla ja sul see õnnestus. minu mõte see ei ei olnud.

          tulevikuks - kausaalsus ei tähenda muuseas seda, et kui toimub üks asi, siis on järgnev tegevus lubatud.
          Aga mis sinu mõte siis oli üldse? Mida ma olen siin teemas valesti kirjutanud, et sa mulle vastu vaidled?

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Aga mis sinu mõte siis oli üldse? Mida ma olen siin teemas valesti kirjutanud, et sa mulle vastu vaidled?
            And when you're already at it, plastic, siis milles minu loll jutt täpselt seisnes.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              loll.
              Algselt postitas plastic'99
              tark jutt plasticu poolt
              pole kaugeltki esimene kord, kus sisenetakse teemasse näpud püsti, aga süüdi on pärast kõik teised.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                And when you're already at it, plastic, siis milles minu loll jutt täpselt seisnes.
                omast arust ütlesin viitasin üsna alguses kohe selgelt ja konkreetselt siin:

                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Vettel on ikka masendav eit. Laske parem Ricciardo poodiumile.
                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                loll.
                Kõiki aspekte arvesse võttes on ricciardo poodium õigustatus vetteli ees küsitav at best. Sealjuures toetab seda ainsa argumendina "Vettel on ikka masendav eit". Sellest ka see "loll". Vajab veel selgitusi?

                Jään ootama su järjekordseid demagoogiavõtteid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  omast arust ütlesin viitasin üsna alguses kohe selgelt ja konkreetselt siin:





                  Kõiki aspekte arvesse võttes on ricciardo poodium õigustatus vetteli ees küsitav at best. Sealjuures toetab seda ainsa argumendina "Vettel on ikka masendav eit". Sellest ka see "loll". Vajab veel selgitusi?

                  Jään ootama su järjekordseid demagoogiavõtteid.
                  Kust otsast sa minu esimesest postitusest välja loed, et Ricciardo poodium on õigustatud, kuna Vettel on eit? Tegemist oli puhtalt pool naljaga tehtud kommentaariga antud hetkel telepildis toimunule, kus viltus näoga Verstappen saadeti poodiumi eelsest ruumist minema ja Ferrari bossiga koos juubeldav Vettel oli seadmas oma samme poodiumi suunas. Sellele saigi kirjutatud, et laske parem Ricciardo siis juba eide asemel poodiumile. Saab vähemalt pulli ja äkki pakub (igavale) Montoyale ka saapast Red Bulli. Puhas minu poolne sümpaatia Ricciardo suunas, mitte mingi toetav argument sellele, et Ricciardo poodium oleks rohkem õigustatud, kui Vetteli.

                  Järgnenud postitus, kus sai tegelikult küsivas vormis kirjutatud, et kas mitte Vetteli manööver ei olnud uute reeglite vastane, oli mingit sorti argument sellele, miks Ricciardo võiks Vetteli asemel poodiumil seista. Aga noh, selleks ajaks olid sa mind juba lolliks suutnud tembeldada.

                  Kommentaar


                    Ricciardo-Vettel olukorda poleks üldse tekkinud kui Verstappen poleks ebasportlikult tempot pidurdanud, et Ricciardot järgi "oodata". Kohtunikud oleks võinud tervikpilti vaadata ning Vettel karistamata jätta.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Ricciardo-Vettel olukorda poleks üldse tekkinud kui Verstappen poleks ebasportlikult tempot pidurdanud, et Ricciardot järgi "oodata". Kohtunikud oleks võinud tervikpilti vaadata ning Vettel karistamata jätta.
                      Ülalpool juba kirjutasin:

                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Et kui Vetteli vastu oli tehtud reeglite vastane manööver, siis peaks temal olema lubatud kolmanda sõitja vastu omakorda reeglitevastane manööver teha? Sellise debiilsuse peale ikka annab tulla....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Ülalpool juba kirjutasin:
                        Arvestades F1 ebaühtlast karistamise praktikat siis see oli selline võte, mille oleks võinud vabalt karistamata jätta.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          lenc, JOKK lahendus on juba oma definitsioonilt õige aga kas ka õiglane?

                          Kommentaar


                            Õige/õiglane oleks see, et peale sõitu enam kohti ümber ei mängita. Kui kohtunikud sõidu ajal oma tööga hakkama ei saa, siis peale sõitu pole ka minu arvates õige enam tagant järgi karistada. Täpselt nagu dopinguga. Kui ikka omal ajal kätte ei saanud, siis kuradi 10 aastat hiljem ajalugu solkida pole ka õige (Smiguni juhtum).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Õige/õiglane oleks see, et peale sõitu enam kohti ümber ei mängita. Kui kohtunikud sõidu ajal oma tööga hakkama ei saa, siis peale sõitu pole ka minu arvates õige enam tagant järgi karistada. Täpselt nagu dopinguga. Kui ikka omal ajal kätte ei saanud, siis kuradi 10 aastat hiljem ajalugu solkida pole ka õige (Smiguni juhtum).
                              järjest hullemaks läheb. aga kuna vincusugused patrullivad siis ei tea, kas julgebki vastu seletama hakata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Õige/õiglane oleks see, et peale sõitu enam kohti ümber ei mängita. Kui kohtunikud sõidu ajal oma tööga hakkama ei saa, siis peale sõitu pole ka minu arvates õige enam tagant järgi karistada.
                                Kas sa tõesti tahad tekitada olukorda, kus viimasel umbes viiel ringil võib täiesti karistamatult ükskõik mis romurallit harrastada, kuna siis ei jää kohtunikel piisavalt aega et enne sõidu lõppu karistusi jagada? Tasuks ikka natuke mõelda enne kui lauslollusi genereerima hakkate.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X