320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hamilton 9. koht see küll halb . mul oli ennustus suht hea pakkusin alonso ,massa , kubica kohad õigesti!
    sain 26 punkti ennustuses teine koht sai 11 p

    Kommentaar


      Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
      hamilton 9. koht see küll halb . mul oli ennustus suht hea pakkusin alonso ,massa , kubica kohad õigesti!
      sain 26 punkti ennustuses teine koht sai 11 p
      Kas teised mehed, kes ennustuses muidu kõige rohkem punkte saavad, hakkavad ennast selles teemas ülistama?


      Aga muidu oli tõesti hea sõit. "Auku" sõite oli ikka päris hea vaadata. "Augu" eelses kurvis oli oma 20 cm´ine vesi. Karm, aga tõsi.





      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
        Pealkiri on küll hea. Tundub et Hamiltoni-hüsteeria on ka Eestisse jõudnud. Mitte et ma ise suur Alonso fänn oleksin aga loo autor võinuks Alonso kah pealkirjas ära mainida või veel parem...kuidas oleks pealkirjaga "Spiooniskandaal võib võtta McLareni pilootidelt punktid."
        Aga ju siis Hamiltoni nimi müüb paremini.
        rassism...

        Kommentaar


          Ma kuulsin kuskilt et Yamamoto liitub Spykeri tiimiga kuni selle hooaja lõpuni.

          Kommentaar



            Sea temp ikka küll!
            .

            Kommentaar


              Nii jõhkra info varastamise eest oleks õige tühistada saadud punktid.

              Kommentaar


                loodan et hamilton saab ungaris vähemalt medali kohale

                Kommentaar


                  Algselt postitas trip24 Vaata postitust
                  Nii jõhkra info varastamise eest oleks õige tühistada saadud punktid.
                  hold your horses
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    MIS ASJA? Lahe suhtumine neil seal, varasta teiste infot ja jää veel õigeks kah.

                    Kommentaar


                      Punkte ei võeta jah, aga mingi karistus määratakse Mclarenile.Arvatavasti kergendatakse inglaste rahakotti.
                      .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RVN Vaata postitust
                        Punkte ei võeta jah, aga mingi karistus määratakse Mclarenile.Arvatavasti kergendatakse inglaste rahakotti.
                        Noh nende rahakott on nii paks ,et see 100 milli siia sinna on köki-möki.Tglt nad ei saanudki trahvi,sest vettpidavaid tõendeid ei olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jaamu
                          Nii ebasportlikku käitumist tiimisiseselt nägin mina küll esimest korda, ma loodan küll väga, et Alonso homset sõitu ei võida.
                          millest jutt?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            millest jutt?
                            Alonso mökutas liiga kaua boksis Hamiltoni ees ning Hamilton ei jõudnud uuele kiirele ringile, samas kui Alonso tegi kiireima aja.

                            Kommentaar


                              aaa et siis Hamilton jõudis minna soojendusringile, aga enne lippu lehvimist kiirele enam mitte?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                aaa et siis Hamilton jõudis minna soojendusringile, aga enne lippu lehvimist kiirele enam mitte?
                                Just. Tiimikorraldus see nüüd küll ei olnud, mida asjaosalised pressikal väitsid, kuna pulgakommimees oli juba head 10 sekundit varem Alonsole märku andnud, et võib minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X