320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Martin. Teeme nii, et kui sa kuskil väljaandes midagi kirjutad, siis see lugu põhineb ka faktidel, mitte välismaistel tabloidlehtedel.
    Ei.

    kümme ja värki
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Täiest haige, McLaren sai 2 aastaks disklaffi
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        Miks haige? Teistelt info varastamine on piisav põhjus selleks. Olen sellise otsusega väga rahul.

        Kommentaar


          ma ka täitsa rahul. täitsa põnevil olen ma ka et mis nüüd juhtub kumb võidab kas räikkonen või massa või hoopis heidfeld üllatab ma ise loodan et massa vajutab gaasi põhja nüüd.
          Aga see uudis et disklaffi said tuli tv3est aga kuskil mujal pole ma näind seda isegi www.formula1.comis pole

          Kommentaar


            Kappav hobune kapotil ei tee Fiatist autot. Hale otsus.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Lihtsalt nii pikk karistus, ma ise arvasin, et McLareni punktid nullitakse ja asi OK.

              Kui praegu Hamilton saaks näiteks BMW'sse sõitma, kas siis tal polegi punkte, või punktid jäävad talle alles?
              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



              Ken Lee tulibu dibu douchoo

              Kommentaar


                Mehed, mingit otsust pole veel tulnud. Praegune on lihtsalt mingi Autospordi reporteri luul.

                Kommentaar


                  skysportsis on et 100 mil dollarit trahvi aga punktid jäävad alles pluss bbc ütleb et konstruktorite karikas saavad bänni
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Spordiuudistes ütles,et nad ei saa 2 aastat enam sõita.Aga Ferrari peaks kah karistada saama,sest nemad ikkagi lekitasid seda infot.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                      .Aga Ferrari peaks kah karistada saama,sest nemad ikkagi lekitasid seda infot.
                      LOL päeva nali. can i get a amen. still laughin
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                        Aga Ferrari peaks kah karistada saama,sest nemad ikkagi lekitasid seda infot.
                        Kui panka röövitakse, siis peab panga presidendi vangi panema, kuna lasi oma panka röövida...

                        Kommentaar


                          Max kasutab narkootikume vist.
                          Meeskondlikud punktid läinud ja rahatrahv.Ses suhtes normull,et McClareni kahe aastane disklaff oleks väga sitasti mõjunud F1-le.Aga kui meeskond on kasu saanud infost siis oleks võinud individuaalpunktid alles jätta aga vähemalt määrata nii,et näiteks viis sõitu peavad piloodid startima kvalifikatsioonikoht pluss kümme kohta.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            a selles mõttes et see 100 milli on ikka suur raha isegi f1 jaoks ju neil võib suht raskusi tulla kasvõi nt järgmiseks hooajaks testimisel vms ju..õ
                            a ja ferru pidi ju inglismaal ka kaebama nagu ma aru sain niiet see ei pruugi veel kõik oll

                            Kommentaar


                              Ferrari pika ja eduka arendustöö viljad keerasid sellise info varastamisega mclareni tiimi omad enda kasuks. Peaks ikka sõitjatelt ja meeskonnalt ka punktid maha võtma. Kellele see trafi raha huvitav läheb? Ferrari arendustööle kulunud miljonid luhtusid ühe hetkega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas trip24 Vaata postitust
                                Ferrari pika ja eduka arendustöö viljad keerasid sellise info varastamisega mclareni tiimi omad enda kasuks. Peaks ikka sõitjatelt ja meeskonnalt ka punktid maha võtma. Kellele see trafi raha huvitav läheb? Ferrari arendustööle kulunud miljonid luhtusid ühe hetkega.
                                Mis jama sa ajad. Ferrari arendustööle kulunud miljonid saavad tasutud meeskondliku tiitliga, mis toob nende pangakontole kaugelt rohkem kui 100 milli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X