320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See etapp läks päris hästi. Hamilton startis esimesena, Massa viiendana, seega +2 Massale on päris hea tulemus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Või pidurdama.
      Mis ajast on Ferraridega võidu sõitmine keelatud?

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Mis ajast on Ferraridega võidu sõitmine keelatud?
        Tuleb korrektselt sõita.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Tuleb korrektselt sõita.
          Aga Massa seda ei teinud....

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Aga Massa seda ei teinud....
            Ja sai ka karistada.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Ja sai ka karistada.
              Ma pidasin silmas Bourdais vastu.

              Kommentaar


                Ma olen küll Ferrari pooldaja ja ehk mitte päris objektiivne, aga minu arvates ei soosi FIA spetsiaalselt Ferrarit. See soosimise jutt on nende tüüpiline loba, kes kas ei salli Ferrarit või siis kellele ei meeldinud see, et üks meeskond kogu aeg võitis. Ja tulemuseks oli, et muidu asjalikud F1 kommentaatorid, nagu näiteks Klaar ja Vabamäe ajasid aegajalt lolli klatši Ferrari vastu tõe pähe. Sellised erapoolikud latrajad on ka Stewart ja Lauda. Räägivad oma arvamusi absoluutse tõe pähe. Eelmise Hamiltoni karistamise põhjuse ju seletas üksikasjalikult ära Webber, kes ei ole just tühipaljas piloot vaid on Grand Prix Sõitjate Assotsiatsiooni (GPDA) direktor.

                Webberi tsitaat: „See on nagu siin Monzaski. Kui ma ei läbi ühte šikaani ja lasen teise mööda ning võtan teises šikaanis kohe talle järele ja möödun tast, siis ma poleks seda kunagi suutnud, kui ma ei oleks esimest šikaani otseks sõitnud.”
                „See on midagi, mille eest mind karistama peaks - täpselt sama tehti ka Lewisega.”


                Aga Lauda & Co arvamust keegi muidugi ei kõiguta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Ma pidasin silmas Bourdais vastu.
                  Bourdais tuleb boksist, talle näidatakse sinist lippu ehk ta peab kiiremini liikuva Massa mööda laskma. Massa läheb mööda, Bourdais sõidab talle otsa. Igati õigustatud karistus. Juhtum suletud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Bourdais tuleb boksist, talle näidatakse sinist lippu ehk ta peab kiiremini liikuva Massa mööda laskma. Massa läheb mööda, Bourdais sõidab talle otsa. Igati õigustatud karistus. Juhtum suletud.
                    ära nii kiirelt seda juhtumit sulge.ükskord peab õiglus valitsema.üks küsimus.kui boksist oleks tulnud massa ja bourdais mööduma hakanud ning nad kokku põrkaks kes siis jääks süüdi??
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      ära nii kiirelt seda juhtumit sulge.ükskord peab õiglus valitsema.üks küsimus.kui boksist oleks tulnud massa ja bourdais mööduma hakanud ning nad kokku põrkaks kes siis jääks süüdi??
                      See ju puhas teooria? Selle põhjal võid vaid eksamit teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        See ju puhas teooria? Selle põhjal võid vaid eksamit teha.
                        nu ma arvan et siis poleks ka massa süüdi.FIA ja Ferrari on nagu fc flora ja EJL
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Ei tea, miks vahete vahel Alonsod ja Hamiltonid võidavad siis? Võiks ju koguaeg käru nendele keerata.

                          Kommentaar


                            Sest Levadia ja TVMK võidavad ka vahepeal. Aus mulje tuleb endast jätta.

                            Kommentaar


                              Kui FIA Ferrarit pooldaks, ei oleks Massa eelmine etapp eriti tobeda karistuse saanud selle eest ,et ta boksiteel katkise kütusetoruga sõitis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                                Aus mulje tuleb endast jätta.
                                Vaja seda, kui kõik nagunii juba "teavad".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X