320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Calva Vaata postitust
    .. ja kes oled sina ?
    Eestlane.
    10
    Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

    Kommentaar


      Vettel ja Hamilton hakkavad veel tulevikus kõvasti jagelema MM-tiitli eest.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Sir Tamme Vaata postitust
        Eestlane.
        10
        10 mu lemmik number ja vahest ka särgi number

        Kommentaar


          kui hooajale nüüd tagasi vaadata siis oli mida vaadata ja põnevust jätkus kuni finaali lõpuni.kuigi peategelased olid Massa ja Hamilton siis selle hooaja lemmik oli kahtlemata Vettel,kuigi täna olin ma inglase poolt aga et Vettel ikkagi Hamiltonile korraliku lahingu andist tõestab seda et tegemist on kindlasti tulevase maailmameistriga.Kubica oli super aga hooaja lõpp ei old BMW-l eriti kõige parem.aga kas vettel ei astu nüüd sammu tagasi kui liitub red bulliga?Kimi oli suur pettumus,see hooaeg meenutas juba neid aegu kui tüüp veel mclareniga üritas lõpuni jõuda.kovalainen üritas aga tihtipeale pingutas liiga üle ja tulemused ei old need mida lootsin.Suurim pettumus oli kahtlemata Honda väga kehv hooaeg ja SuperAguri loobumine sest ega nad nüüd kõige nõrgemad ei old.

          Uuel hooajal loodan veel rohkem põnevust ja seda et Vettel suudaks veel paremini sõita
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Calva Vaata postitust
            10 mu lemmik number ja vahest ka särgi number
            Lihtsalt ei tulnud 10 tähemärki täis.
            Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

            Kommentaar


              Miks keegi Kubicat ei maini?

              Mu ema lemmik
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Miks keegi Kubicat ei maini?

                Mu ema lemmik
                mina mainisin kui sa tähele ei pannud
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Mida emotsiooni see sõit pakkus ! Oh sa kurat!

                  Kommentaar


                    Õnnitlused Hamiltonile! Massast veits kahju.

                    Järgmine aasta loodetavasti taas Kimi aasta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Miks keegi Kubicat ei maini?

                      Mu ema lemmik
                      Tänase sõidu põhjal teda küll mainida vaja pole. Aga su emale Poola torumehed ka meeldivad vä?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Järgmine aasta tundub tõesti väga põnev tulevat...arvatavasti on Renault ja Alonso ka siis jälle tiitliheitluses tagasi. Loodaks ,et Red Bull leiab ka mingisuguse kiiruse.Ferrari ja Mclaren on kindlasti tipus, ootaks BMW Sauberilt ka sama häid tulemusi...Tõotab tulla väga põnev hooaeg!

                        Kommentaar


                          Hamilton näitas jällegi, et ta ei pea ülimalt pingelises olukorras pingele vastu, aga seekord oli tal jah õnne, et pääses teistkordsest häbist, ehk mulluse quinessi rekordi kordamisest.

                          Äkki püütakse kuskilt kinni McLareni lõpuringideaegne telefonikõne Toyotasse?

                          Kommentaar


                            Timo Cock is the best!

                            Kommentaar


                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                              @1:40

                              Kommentaar


                                Ma vaheaegu ei vaadanud sõiduajal aga shaqi poolt pandud videos on selgelt kuulda ,et vahe oli 15 sekki ennem viimast ringi Glocki ja Hamiltoni vahel.
                                Nagu ka komentaator ütles veel videos, et Glock tegi "normaalse" eelviimase ringi aja, kuidas kurat suutis ta 15 sekki viimase ringiga maha mängida?
                                Ei tulnud ju viimasel ringil rohkem vihma, kui eelviimasel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X