320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ma ena arust polegi võrrelnud.



    Vaatad sa ültse F1-te? Vaata, kui sa vaatad, siis sa peaksid teadma mõningaid seoseid Buttoni selle hooaja ja Schumacheri varasema hooaegade vahel.
    Jah, ma vaatan F1-te ja olen seda teinud rohkem kui 10 aastat. Sellepärast mulle see võrdluste ja paralleelide tõmbamine ei meeldigi. Igal võidusõitjal on oma sõidu- ja elustiil, niiet miks üldse võrrelda.

    Kommentaar


      Algselt postitas allarn Vaata postitust
      Jah, ma vaatan F1-te ja olen seda teinud rohkem kui 10 aastat. Sellepärast mulle see võrdluste ja paralleelide tõmbamine ei meeldigi. Igal võidusõitjal on oma sõidu- ja elustiil, niiet miks üldse võrrelda.
      Aga saad nüüd aru miks võrdlema kiputakse?

      Kommentaar


        No mis siin arvata, sinu arvates oleks ilmselt Schumacher 6-ndalt kohalt startides kõik ära luttinud, aga kuna Button seda ei teinud, siis on ta järelikult kehvem. Tõmbad paralleele hooajaga 2004, kus Schumacher 13 etapivõitu võttis.

        Kommentaar


          Algselt postitas allarn Vaata postitust
          No mis siin arvata, sinu arvates oleks ilmselt Schumacher 6-ndalt kohalt startides kõik ära luttinud, aga kuna Button seda ei teinud, siis on ta järelikult kehvem. Tõmbad paralleele hooajaga 2004, kus Schumacher 13 etapivõitu võttis.
          Brawnidel on ilmselt tugevuselt teine auto rajal aga Button suutis ikka Trulli taga pool sõitu kinni istuda. Ega ta eriti ka Massaga ei saanud hakkama aga Massa ise eksis esimestel ringidel.

          Aga ega ainult võitude pealt ei tõmmata parallele vaid ka sellepärast ,et geenius Ross Brawn oli Schumacheri aegadel Ferrari taktik, nüüd aga Brawnis.

          Minu postituse mõte oli tegelt natuke budukat ärritada:P

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Brawnidel on ilmselt tugevuselt teine auto rajal aga Button suutis ikka Trulli taga pool sõitu kinni istuda. Ega ta eriti ka Massaga ei saanud hakkama aga Massa ise eksis esimestel ringidel.

            Aga ega ainult võitude pealt ei tõmmata parallele vaid ka sellepärast ,et geenius Ross Brawn oli Schumacheri aegadel Ferrari taktik, nüüd aga Brawnis.
            Tõsi ka või? Ok, ok, aga iseenesest tulebki siit välja, kui mõttetu on paralleele tõmmata ja võrrelda. Ehk kui Schumacher oleks istunud täna Buttoni autos, ei oleks see automaatselt tähendanud seda, et ta Trullist kohe mööda sõidab ning Massa kinnisilmi ära lutib. Sellised võrdlused püsivad ainult oletustel, mida aga mitte kunagi kindlalt kontrollida ega teada saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas allarn Vaata postitust
              Tõsi ka või? Ok, ok, aga iseenesest tulebki siit välja, kui mõttetu on paralleele tõmmata ja võrrelda. Ehk kui Schumacher oleks istunud täna Buttoni autos, ei oleks see automaatselt tähendanud seda, et ta Trullist kohe mööda sõidab ning Massa kinnisilmi ära lutib. Sellised võrdlused püsivad ainult oletustel, mida aga mitte kunagi kindlalt kontrollida ega teada saa.
              Rahune nüüd maha ja vaata mida ma oma eelmisse posti veel kirjutasin.

              Võrdlemine ongi mõtetu, sest Schumacher on 7 kordne maailmameister ja Button 0 kordne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Võrdlemine ongi mõtetu, sest Schumacher on 7 kordne maailmameister ja Button 0 kordne.
                Mitte seda ma ei mõelnud, aga mis seal ikka.

                Kommentaar


                  Ega Trullist ei ole ju lihtne mööda saada. Trulli-rong on ju päris kuulus, vaat et sama kuulus kui "The Flying Scotsman".

                  Kommentaar


                    Budu oli tänase sõiduga väga rahul,täna võeti maksimum mis võtta andis kuna Red Bullid olid väga head,samas ei saa aru miks peab see krdi rehvide jama koguaeg olema,et nüüd vaja pehmetega sõita ja siis kõvema seguga.
                    Ega Ferrarid ka eriti möödasõitudega ei hiilanud,nii et ära hakka võrdlema siin teistega
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Budu oli tänase sõiduga väga rahul,täna võeti maksimum mis võtta andis kuna Red Bullid olid väga head,samas ei saa aru miks peab see krdi rehvide jama koguaeg olema,et nüüd vaja pehmetega sõita ja siis kõvema seguga.
                      Ega Ferrarid ka eriti möödasõitudega ei hiilanud,nii et ära hakka võrdlema siin teistega
                      Kui sa mõtled Schumacheri aegset Ferrarit siis:


                      Aga, kui rääkida maksimumi võtmesest, siis täna oleks see Brawnidele olnud kohad 3 ja 4. :P

                      Kommentaar


                        Uue vormelisarja nimeks saab New Formula?
                        22.06.2009 09:57

                        Vormelimeeskondade assotsiatsioon FOTA teatas reedel teatavasti kaheksa meeskonna plaanist luua tuleval aastal F1 kõrvale oma konkureeriv sari.

                        Saksamaa uudisteagentuuri SID andmetel kaalutakse sarja nimetusena New Formula (uus vormel – toim.), kuna F1 kaubamärk kuulub Rahvusvahelisele Autoliidule.

                        Meeskonnad, kes plaanivad praegusest F1 sarjast lahkuda on BMW-Sauber, Brawn, Ferrari, McLaren, Red Bull, Renault, Toro Rosso ja Toyota. FOTA liikmetest jäävad kõrvale Williams ning Force India.

                        Plaanide kohaselt oleks uues sarjas tuleval hooajal 17 etappi, võimalike võistluspaikadena on ära toodud Buenos Aires, Mexico City, Jerez, Imola, Montreal, Indianapolis, Silverstone, Magny Cours ja Adelaide.

                        ERR SPORT

                        FIA räägib, et lahendus on lähedal. FOTA vastupidiselt väidab, et lahendus Mosleyga on kaugel.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          FIA räägib, et lahendus on lähedal. FOTA vastupidiselt väidab, et lahendus Mosleyga on kaugel.
                          Ja kolmas asi on meedia, kel siin ilmselt kõige suurem roll on.

                          Kommentaar


                            Võidusõitu Imola ringrajal tahaks taas näha. See rada on siiski klassika ja vormelisõidud on seal alati huvitavad olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Võidusõitu Imola ringrajal tahaks taas näha. See rada on siiski klassika ja vormelisõidud on seal alati huvitavad olnud.
                              Kahjuks ka üks traagilisemaid.

                              Kommentaar


                                Mis asi on üldse F1 ilma Ferrari, Williamsi ja teisteta? Ma arvan, et see mis toob pealtvaatajaid pole mitte ühe tähega ja ühe numbriga brand vaid parimad tiimid ja parimad soitjad. Kui uus sari luuakse siis on ainult kahju, et uued meeskonnad nagu ameeriklaste oma jäävad nüüd F3 sugusesse sarja...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X