320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hommik!

    Oh-ho-hooo, budu. Ma saan aru, et oled kevadest suur-suur Buttoni talendi igavane austaja, aga soovida enda jaoks siis ebasümpaatsele sõitjale halba selle näol, et keegi tolle rajalt välja sõidaks, on küll ütlemata ebapädev ning sündsusetu. Ma ei usu, et näiteks a la Boltoni(oled Boltoni fänn?) ning Tottenhami vastasseisu korral , näiteks Tottenhami pooldaja vello siin avalkult ning valjult Boltoni parimatele poegadele põlvekõõluse vigastusi sooviks. See oleks räigelt väljendades üksnes tema enda lolluse väljanäitamine, mitte aga midagi muud.

    Ja mis Barrichello. Oleks ju tore, kui too vana siin vanade aegade mälestuseks(ikkagi vana Ferrari mees) nüüd järgmisel etapil seina sõidaks, siis jääks vähemalt punktivahe Buttoniga ju püsima kui mitte isegi ei suureneks ..

    Teemasse kahjuks midagi lisada ei ole. Kui siis tubli Force India!
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      Järgmine etapp juba Ferraride kaksikvõit- Fisi ees ja Räikkönen järgi.

      Väga heal meel ,et ka see aasta Ferrarile ikkagi võit ära tuli. Vast võiks Ferrari teistest isegi tasapisi eemalduda aga Räikkönen väidab juba kolmandat etappi ,et Ferrari enam selle aasta autot ei arenda... samas ollakse ikkagi esikolmiku konkurentsis.

      Kommentaar


        Kui Räikkönen järgmised 5 etappi võidab ja Button on sama edukas, nagu viimasel 5-l etapil, siis Räikkönen edestaks Buttonit ühe punktiga. Aga reaalselt rääkides, siis Vetteli ja Webberi võimalused on täitsa head. Button on siiski favoriit.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Ise loodaks Rubinio edu. See mees vääriks MM tiitlit rohkem kui küll, kuid praegu tundub Button veel jah favoriit. Seb Vettelil ka suurepärased võimalused.

          Kommentaar


            Algselt postitas allarn Vaata postitust
            See mees vääriks MM tiitlit rohkem kui küll
            Mille põhjal Sa seda väidad?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Mille põhjal Sa seda väidad?
              Selle põhjal et ta ei meeldi sulle.

              Kommentaar


                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Krt ma loodan ,et keegi selle Räikkoneni välja sõidab.kui tema ei trügiks siis ei lendaks ka jupid ja need teised avariid saidki alguse neist juppidest.aga vähemalt läheb nii kuis läheb aga vähemalt ei saa Ferrari maailmameistri tiitlit.
                  Need jupit tekkisid Kubica otsa sõitmisest Räikkönenile nii ,et laku seda sammust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mille põhjal Sa seda väidad?
                    Tema 279 starti, 16 aastane karjäär ning selle ajaga tehtud meeletu töö räägib iseenda eest + meeletult kahju on veel sellest, et ta Ferraris igavene teine pidi olema.

                    Kommentaar


                      Ferrari vormel-1 meeskond palkas hooaja viimasteks etappideks vigastatud Felipe Massat asendama Giancarlo Fisichella.

                      Nädalavahetusel Belgias Spas Force India meeskonnale läbi aegade esimese parima stardikoha toonud ja põhisõidus teise kohaga tiimi punktiarve avanud Fisichella võtab Ferraris koha sisse soomlase Kimi Räikköneni kõrval.

                      Kahel eelmisel etapil Massat asendanud Luca Badoer oli viimane Valencias ja Spas ning seetõttu pidi itaallane tegema tee vabaks oma rahvuskaaslase ees.

                      Fisichella siirdumine Ferrarisse sai võimalikuks tänu sellele, et Force India on eelmise aasta mootorite eest Maranello tiimile võlgu neli miljonit eurot.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        No surprises. Olin selles kindel juba pärast kvalifikatsiooni, kui Fisi selle võitis ja Badoer viimane oli.

                        Fisichella unistus olevat olnud (nagu enamus itaalastel) võistelda Ferrariga. Tore ,et see täitus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          No surprises. Olin selles kindel juba pärast kvalifikatsiooni, kui Fisi selle võitis ja Badoer viimane oli.

                          Fisichella unistus olevat olnud (nagu enamus itaalastel) võistelda Ferrariga. Tore ,et see täitus.
                          No isegi mina kes ei ole kunagi punaste fänn olnud olen rahul ,et Badoer välja vahetati kuna see mõjus F1 mainele ikka valusalt.Muidugi heameel ka Fisi üle.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allarn Vaata postitust
                            Tema 279 starti, 16 aastane karjäär ning selle ajaga tehtud meeletu töö räägib iseenda eest + meeletult kahju on veel sellest, et ta Ferraris igavene teine pidi olema.
                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            pigem näitab see, et ta on nii palju sõitnud ja pole tiitlit nagu hoopis midagi muud ...
                            Selle igavese teise juttu võiks ka kaua ja pikalt rääkida, kuid Sinusugusele vandenõuteoreetikule ei anna midagi selgeks teha.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar




                              Fisichella tänas nii Ferrarit kui Force Indiat
                              04.09.2009 13:11

                              Värskelt Ferrari meeskonna piloodiks palgatud itaallane Giancarlo Fisichella tänas intervjuus Sky Sportsile nii oma uut meeskonda Ferrarit kui senist tööandjat Force Indiat teoks saanud tehingu eest.

                              Itaallane tunnistas, et on eluaeg unistanud Ferrari rooli keeramisest ja teeb endast kõik sõltuva, et õigustada usaldust.

                              "Kavatsen juba esimestest sõitudest anda endast kõik, et tänada meeskonda suurepärase võimaluse eest," lubas itaallane. Fisichella tunnistas ka, et on pärast lepingu sõlmimist Ferrariga kui seitsmendas taevas ega suuda siiani uskuda elu unistuse täitumist.

                              "Veel kord avaldan suurimat tänu Ferrarile ja president Luca Cordero di Montezemolole ning samuti Force India juhile Vijay Mallyale, kes laskis mul minna. Vijay luba oli väga suuremeelne."

                              SKY SPORTS/ERR SPORT

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Selle igavese teise juttu võiks ka kaua ja pikalt rääkida, kuid Sinusugusele vandenõuteoreetikule ei anna midagi selgeks teha.
                                Sa ei peagi mulle midagi selgeks tegema. Ma olen Barrichellole pöialt hoidnud juba aastaid ning mind ei koti see, et tema tiitlita jäämine midagi muud tähendama peaks. Ma leian endiselt, et ta on vähemalt ühte tiitlit väärt piloot.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X