320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Misasja. Mis asjast?
    Viimane lahend novembrist.

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      khmm, et no päriselt ka - on siin tõesti NII PALJU delfi lugejaid?! kuhu krt ma sattunud olen....
      Delfi on Eesti k6ige loetum portaal, kardan et yksk6ik kuhu sa satud on seal liiga palju delfi lugejaid.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Ma arvan ka, et selleks ei pea just eriline geenius olema, et aru saada, et hetkel on teemak2sitlusega eesotsas Delfiga t6siselt liiale mindud. Seda ytlen ka mina, kes ma pean EKRE-t veel jubedamaks ja Eestile ohtlikumaks moodustiseks kui seda on Keskerakond. Samas ei kiida ma heaks meedia poolt hullukeste m2ttasse l66mist poolvalede ja selgete liialdustega. See ainult tugevdab nende toetust. On vaja ainult natuke kannatust ja nad suudaksid endal ise margi piisavalt t2is teha. Seda ei ole vaja kunstlikult toota, eriti mitte demokraatlikus riigis. See on t6esti kole.
        Miks EKRE siis sinumeelest ohtlik on? Pruunlane või lilla oled ? Hetkel on delfi veel ohtlikum tegelane kui Helmed

        Kommentaar


          EKRE suvepäevad: http://de1.eu.apcdn.com/full/128744.webm
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
            Miks EKRE siis sinumeelest ohtlik on? Pruunlane või lilla oled ? Hetkel on delfi veel ohtlikum tegelane kui Helmed
            Miks sa Reformierakonnast ära tulid?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas shefield
              http://www.delfi.ee/news/paevauudise...se?id=70964289

              Päris omapärane ja julge sõnavõtt.
              On jaa julge, samas on kõik suhteliselt õige mis ta ütles.
              Aga selge on see, et miljoni elanikuga riik ilma liitlasteta eksisteerida ei saa ning pigem olla kaudselt USA võimu all, kui vene.

              Kommentaar


                Küll on popp ikka poliitilisele eliidile end vastandada: USA, Vene või Eesti enda omale... Oled kohe palju huvitavam ja arukam inimene, kui kõike valitsuste kaela surud... not.
                Suva populismi tuleb ainult pidevalt viimasel ajal, millele jüngrid agaralt kaasa kiidavad, ise aimu omamata.

                //See "kohtusse" minek EKRE poolt oleks ka parajalt lol. Kui suudavad välja kaevata mingi paragrahvi, siis respect. Kui see on "tasakaalustamatus", siis see ei tähenda seda, et ühest erakonnast ei võiks kirjutada. Kui on põhjust, siis kirjutatakse. Peamine on see, et EKRE oma seisukohti selgitada saaksid. Seda nad ka said teha.

                Rahastamisskandaalide ajal sai ka Reformierakond pikalt tuld... sest oli ka põhjust tulistamiseks.

                Jah, ma ei kiida ometi täielikult heaks Delfi käitumist, samas ei ole tegu mingi sõnavabaduse rikkumise või demokraatia piiramisega, vaid lihtsalt alatute majanduslike huvide ja nippidega. Viimaseid ei saa kohtus lihtsalt karistada, sest otseselt pole seadust, mida rikutakse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Miks sa Reformierakonnast ära tulid?
                  Yoko ei andnud kätte

                  Kommentaar


                    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                    Yoko ei andnud kätte
                    Aga päriselt?

                    Kommentaar


                      Erakond ei seisnud enam nende huvide eest, mida mina pean väärtuslikuks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                        Erakond ei seisnud enam nende huvide eest, mida mina pean väärtuslikuks
                        Nad on viimasel ajal jah liiga sotsiks (keskele) kätte ära läinud. Kunagi olid nad ikka rohkem ääre peal oma vaadetega.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                          Erakond ei seisnud enam nende huvide eest, mida mina pean väärtuslikuks
                          Kooseluseadus?

                          Kommentaar


                            Ei, ma juba paar aastat lükkasin väljaastumist edasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              Ei, ma juba paar aastat lükkasin väljaastumist edasi.
                              See on tegelikult üsna tavaline, et minnakse noorena erakonda, kuid seal on ikka mingi kuradi keberniit. Ise mõtlen pidevalt, et õnneks oli endal piisavalt oidu, et noorena erakondadest eemale hoida. Pärast oleks elu lõpuni märk küljes olnud.

                              Kommentaar


                                reinsalu astub tagasi. parts ja vaher on kahtlaselt vait...
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X