320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Üks korralik automaks tulnuks kehtestada juba ammu. Auto alternatiiv on loomulikult ühistransport, saarte puhul näiteks raudteeühendus sadamateni ja korralik ühistranspordiühendus praami sihtpunktist kuhu iganes saartel.
    veelkord, meil on eestis autosid vähem kui keskmiselt EL'is.
    lisaks veel äärmiselt väike rahvaarv km2 kohta.

    ja ühistranspordi toimivusest pole mõtet rääkida isegi tallinna-suuruses linnas.
    näiteks täna linna-lähedasest vallast hommikuti tööle sõita ühistranspordiga võtab aega ca 1 tund ja 30-40 minutit, autoga jõuab kohale ca 30 minutiga.
    põhimõtteliselt soovitad siis raisata enamvähem 2 tundi IGA PÄEV oma elust ühistranspordist.... kes ja mida sellest võidaks?
    kindel on see et kaotajaks jäävad mu lapsed, perekond ja hobid - kelle arvelt see potentsiaalselt kaotsiminev aeg peaks tulema... ja ilmselt ka ma ise poleks kuigi õnnelik.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Üks korralik automaks tulnuks kehtestada juba ammu. Auto alternatiiv on loomulikult ühistransport, saarte puhul näiteks raudteeühendus sadamateni ja korralik ühistranspordiühendus praami sihtpunktist kuhu iganes saartel.
      Las ma oletan, sul pole autot ega juhilube? Muidu sa sellist totrust ei räägiks.

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        näiteks täna linna-lähedasest vallast hommikuti tööle sõita ühistranspordiga võtab aega ca 1 tund ja 30-40 minutit, autoga jõuab kohale ca 30 minutiga.
        põhimõtteliselt soovitad siis raisata enamvähem 2 tundi IGA PÄEV oma elust ühistranspordist.... kes ja mida sellest võidaks?
        kindel on see et kaotajaks jäävad mu lapsed, perekond ja hobid - kelle arvelt see potentsiaalselt kaotsiminev aeg peaks tulema... ja ilmselt ka ma ise poleks kuigi õnnelik.
        Nojah, võimalikult keskkonnavaenulik eluviis: kusagilt põllu pealt iga päev linna vahet kärutada.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Nojah, võimalikult keskkonnavaenulik eluviis: kusagilt põllu pealt iga päev linna vahet kärutada.
          Jah tõesti kõlab uskumatult, et väljaspool Tallinnat veel keegi elab ning julgeb kusagil tööl ka käija. Maha lasta? Ahju?
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Las ma oletan, sul pole autot ega juhilube? Muidu sa sellist totrust ei räägiks.
            1) üldiselt see kui tal autot ja juhilube ei ole, muudab ta ilmselt pädevamaks ühistranspordi võimalustest rääkima... noh... sest et ta peab sellega üsna kursis olema

            2) see analüütilisus on täiesti vapustav:
            - mul on auto
            - seega ma maksaks automaksu
            - seega on automaks tervikuna väga halb mõte
            nii või ??

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              1) üldiselt see kui tal autot ja juhilube ei ole, muudab ta ilmselt pädevamaks ühistranspordi võimalustest rääkima... noh... sest et ta peab sellega üsna kursis olema

              2) see analüütilisus on täiesti vapustav:
              - mul on auto
              - seega ma maksaks automaksu
              - seega on automaks tervikuna väga halb mõte
              nii või ??
              auto on >95% juhtudest kõige tavalisem tarbeese.
              autot ostes makstakse käibekat, autole kütust ostes aktsiisi.
              sellest ei jätku?

              mõtlen et äkki kehtestaks arvutimaksu ka? või mobiiltelefonimaksu?
              või veel millegi maksu mida suht paljud iga päev - kui mitte just sunnitud siis vähemalt on otstarbekas kasutada.
              kuidas tundub?

              ja veel.
              suur enamik tallinna lähedastest asumitest on muide päris vanad, oma 500-600 aastat vähemalt, kui mitte rohkemgi.
              sestap ei ole mõtet lahmida oma "põllupealse"'te ideedega.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas shefield
                Mina isiklikult loodan et, seda silda mitte kunagi ei ehita.
                põhjusel et....?
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  auto on >95% juhtudest kõige tavalisem tarbeese.
                  autot ostes makstakse käibekat, autole kütust ostes aktsiisi.
                  sellest ei jätku?

                  mõtlen et äkki kehtestaks arvutimaksu ka? või mobiiltelefonimaksu?
                  või veel millegi maksu mida suht paljud iga päev - kui mitte just sunnitud siis vähemalt on otstarbekas kasutada.
                  kuidas tundub?

                  ja veel.
                  suur enamik tallinna lähedastest asumitest on muide päris vanad, oma 500-600 aastat vähemalt, kui mitte rohkemgi.
                  sestap ei ole mõtet lahmida oma "põllupealse"'te ideedega.
                  Ära jaura. Autoliikluse vähendamine on natuke teise eesmärgiga asi, kui mingi arvutimaks ja huinjaa maks. Inimeste tervisele juba kasvõi oleks tunduvalt mõistlikum, kui kesklinn ei oleks pidevalt sinivinene.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ära jaura. Autoliikluse vähendamine on natuke teise eesmärgiga asi, kui mingi arvutimaks ja huinjaa maks. Inimeste tervisele juba kasvõi oleks tunduvalt mõistlikum, kui kesklinn ei oleks pidevalt sinivinene.
                    su väites puudub igasugune loogika.
                    kumba lööb automaks rohkem kas mingit põlva või pärnu-jaagupi elanikku või tallinna kesklinnas elavat rikkurit?

                    ja teiseks - sinise vine vähendamiseks tallinna kesklinnas - korraldatagu liiklus normaalseks ümber.
                    näiteks - kui palju on tallinnas mõtetuid foore, mille taga seistes asjatult suurendatakse heitgaasi koguseid?
                    või siiamaani välja ehitamata põhjaväil mille kaudu suunataks rekkaliiklus kesklinnast eemale?
                    või balti jaam - kas see ikka peab kesklinnas otse toompea vastas olema, või oleks mõistlik see ikkagi ülemistele üle viia?
                    jne jne.

                    ps.
                    ja veel - automaks konkreetselt mind ei morjendaks, ma ei hakka ilmselt ikkagi 2 tundi oma päevast raiskama ühistranspordi peale. lihtsalt absurdseid ja lollakaid maksuideid on viimasel ajal kuidagi üle mõistuse palju.
                    keegi ei taha aru saada sellest et ühiskond tervikuna ei saa rikkamaks ainult (maksude) ümberjagamise kaudu.
                    ja millele see ümberjagatav raha kulutatakse? mingi järjekordne zoovolinik, või üüratu mäo rist, või 30m penoplastist nukud? tänan, ei soovi.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Kas selle automaksu idee juures selleni ka on jõutud, et äkki peaks maksu küsima neilt Poola ja muude maade rekkavooridelt, kes tuhandete viisi eesti teid tallavad ja seda TASUTA???
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        su väites puudub igasugune loogika.
                        kumba lööb automaks rohkem kas mingit põlva või pärnu-jaagupi elanikku või tallinna kesklinnas elavat rikkurit?

                        ja teiseks - sinise vine vähendamiseks tallinna kesklinnas - korraldatagu liiklus normaalseks ümber.
                        näiteks - kui palju on tallinnas mõtetuid foore, mille taga seistes asjatult suurendatakse heitgaasi koguseid?
                        või siiamaani välja ehitamata põhjaväil mille kaudu suunataks rekkaliiklus kesklinnast eemale?
                        või balti jaam - kas see ikka peab kesklinnas otse toompea vastas olema, või oleks mõistlik see ikkagi ülemistele üle viia?
                        jne jne.

                        ps.
                        ja veel - automaks konkreetselt mind ei morjendaks, ma ei hakka ilmselt ikkagi 2 tundi oma päevast raiskama ühistranspordi peale. lihtsalt absurdseid ja lollakaid maksuideid on viimasel ajal kuidagi üle mõistuse palju.
                        keegi ei taha aru saada sellest et ühiskond tervikuna ei saa rikkamaks ainult (maksude) ümberjagamise kaudu.
                        ja millele see ümberjagatav raha kulutatakse? mingi järjekordne zoovolinik, või üüratu mäo rist, või 30m penoplastist nukud? tänan, ei soovi.
                        Noh, kui sind ei morjendaks, siis mis sa jaurad. Rahhi saab sitaks, vaesed imegu sumpsi ja üleüldse YOLO!

                        Kommentaar


                          No reaalselt ikkagi jauravad selle automaksu teemal siin ühistransporti kasutavad inimesed? Suhteliselt mõttetu vaidlus muidugi. Samas ma ei imestaks kui selline maks Tallinna linnas millalgi tuleks. Igast paadimaksu ja muud põnevat on siin ju olnud. Pigem võiks kesklinnas sõitmist piirata, siis saate oma värsket õhku hingata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            auto on >95% juhtudest kõige tavalisem tarbeese.
                            autot ostes makstakse käibekat, autole kütust ostes aktsiisi.
                            sellest ei jätku?

                            mõtlen et äkki kehtestaks arvutimaksu ka? või mobiiltelefonimaksu?
                            või veel millegi maksu mida suht paljud iga päev - kui mitte just sunnitud siis vähemalt on otstarbekas kasutada.
                            kuidas tundub?

                            ja veel.
                            suur enamik tallinna lähedastest asumitest on muide päris vanad, oma 500-600 aastat vähemalt, kui mitte rohkemgi.
                            sestap ei ole mõtet lahmida oma "põllupealse"'te ideedega.
                            Chilly-willy nüüd. Ma praegu rääkisin rohkem eelmise postituse ja sellele reageerimise taustast...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              ja millele see ümberjagatav raha kulutatakse? mingi järjekordne zoovolinik, või üüratu mäo rist, või 30m penoplastist nukud? tänan, ei soovi.
                              see just sügavalt hinge situb, et selle raha eest hoitakse palgal muidusööjaid ning makstakse kinni näiliseid palgalangetusi või soodsamasse kontorisse/majja kolimist nagu tubli emta seda tegi. situtakse hinge. situtakse hinge. situtakse hinge.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Chilly-willy nüüd. Ma praegu rääkisin rohkem eelmise postituse ja sellele reageerimise taustast...
                                Andke andeks. Ei teadnud, et see nii hinge võib minna osadele.

                                Igatahes, alustage alkoholi, tubaka ja magusa suuremast maksustamisest. Siis vaataks edasi nende asjadega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X