320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    sest no, see riigikogu raisk - see on ju avalik sektor - vähendada!
    1000 kohta aastas
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Tegelikult ei üritanud. Aga see populistlik "vähendame avalikku sektorit" raiumine on kohati absurdselt naljakas. Tõin ka Sinu kahe postituste vastuolu välja.
      Paistab üldiselt, et ega inimesi ei kotigi eriti mis see avalik sektor on ning lahmitakse suht suvaliselt (sest no, see riigikogu raisk - see on ju avalik sektor - vähendada!)
      Sa töötad avalikus sektoris?

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Mingi hetk tekib küsimus, et milleks üldse on vaja midagi tõsta? Vähemalt kolmandik tegelasi avalikust sektorist koondada ja on meie raha ilusti olemas. Miks meil on nii palju inimesi avalikus sektoris??!
        Ma ka aru ei saa. "Raha selleks on riigieelarves olemas," nagu klassikud enne valimisi ütlesid.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Mingi hetk tekib küsimus, et milleks üldse on vaja midagi tõsta? Vähemalt kolmandik tegelasi avalikust sektorist koondada ja on meie raha ilusti olemas. Miks meil on nii palju inimesi avalikus sektoris??!
          Keda sa koondaksid sealt siis?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Keda sa koondaksid sealt siis?
            Ma ükskord vaatasin järgi, et ainuüksi iga ministeeriumi pressi- või avalike suhete osakonnas on mingi 5-7 inimest. Huvitav, mida kuradit nad seal päevade kaupa teevad? Annavad sellises mahus pressiteateid välja, et seitset inimest on vaja?

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Ma ükskord vaatasin järgi, et ainuüksi iga ministeeriumi pressi- või avalike suhete osakonnas on mingi 5-7 inimest. Huvitav, mida kuradit nad seal päevade kaupa teevad? Annavad sellises mahus pressiteateid välja, et seitset inimest on vaja?
              Sisekommunikatsioon, katavad erinevaid valdkondi, kui peaks päring tulema. Eks neid on palju küll, aga kui näiteks pooled pressiesindajad lahti lasta, siis saame mingi 70 000 valitsussektori ametnikust (ma peast ütlen, ilmselt eksin, aga suurusjärk peaks sama olema) koguni paarsada inimest. Noh, et võit missugune. Samas peaks siis keegi teine nende kümnete erineval tasemel lollide meediapäringutega tegelema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Ma ükskord vaatasin järgi, et ainuüksi iga ministeeriumi pressi- või avalike suhete osakonnas on mingi 5-7 inimest. Huvitav, mida kuradit nad seal päevade kaupa teevad? Annavad sellises mahus pressiteateid välja, et seitset inimest on vaja?

                Aga kes keelab sul kirjutada helistada antud ministeeriumisse ja küsida mis tööülesanded igal töötajal on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Sisekommunikatsioon, katavad erinevaid valdkondi, kui peaks päring tulema. Eks neid on palju küll, aga kui näiteks pooled pressiesindajad lahti lasta, siis saame mingi 70 000 valitsussektori ametnikust (ma peast ütlen, ilmselt eksin, aga suurusjärk peaks sama olema) koguni paarsada inimest. Noh, et võit missugune. Samas peaks siis keegi teine nende kümnete erineval tasemel lollide meediapäringutega tegelema.
                  Ja siis on jällegi probleem, et asutus nii aeglaselt vastab.

                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Aga kes keelab sul kirjutada helistada antud ministeeriumisse ja küsida mis tööülesanded igal töötajal on?
                  Minuteada on ametijuhendid avalikud. Et võib vabalt võtta ka ette kodukad ja hakata lappama.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Sa töötad avalikus sektoris?
                    Tugev argument. Sa mängid meistrite liiga tasemel jalkat? Ei? No selge.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      meil on mu teada üsna palju üksteise tööd kopeerivaid asutusi või asutusi, kus teemad omavahel kattuvad ja tihti töötab kahes erinevas asutuses samade tööülesannetega inimene, ntks siis ühistransporti reguleerivad maavalitsused ja samas ka maanteeamet. samuti on olemas maavalitsus, kes peaks tegelema kohalike omavalitsuste vahelise töö kooordineerimisega, aga on ka omavalitsuste liidud,kus samuti ametnikud palgal, kes sama tööd pmst teevad. samuti on küsitav, kas igal omavalitsusel on tarvis oma ehitus-,keskkonna- või haridusametniku, ehk piisaks maakonna peale mõnest, kes maavalitsuse juures töötaks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Keda sa koondaksid sealt siis?
                        Kirjutasin eelnevalt ju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Kirjutasin eelnevalt ju.
                          Nõunikud? Need on siis kolmandik avalikust sektorist?

                          Kommentaar


                            Alati kui riigis tekib probleem, et raha ei jagu kõigile ja kõigeks, on kriitikute arvates esimene asi ametnikud lahti lasta. Siis on probleemid lahendatud.
                            Jah, mina olen näiteks riigipalgaline. Töötan ainsas sellel alal tegutsevas Eesti ametis. Dubleerijaid pole. Asutus toob riigile rohkem raha sisse kui kulutab. Siiski on kärbitud ja kärbitakse edasi. Ameti võiks vabalt ka päriselt likvideerida, aga raha Saaremaa silla ehitamiseks sellest kokkuhoiust paraku ei jaguks ja käibemaksu peab ka kahjuks endiselt tõstma.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Alati kui riigis tekib probleem, et raha ei jagu kõigile ja kõigeks, on kriitikute arvates esimene asi ametnikud lahti lasta. Siis on probleemid lahendatud.
                              Jah, mina olen näiteks riigipalgaline. Töötan ainsas sellel alal tegutsevas Eesti ametis. Dubleerijaid pole. Asutus toob riigile rohkem raha sisse kui kulutab. Siiski on kärbitud ja kärbitakse edasi. Ameti võiks vabalt ka päriselt likvideerida, aga raha Saaremaa silla ehitamiseks sellest kokkuhoiust paraku ei jaguks ja käibemaksu peab ka kahjuks endiselt tõstma.
                              Kui me soovoliniku ja tema seitse lesbipäkapikku lahti laseme, siis on õnn meite maal ja raha on kõikjal lademes!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Nõunikud? Need on siis kolmandik avalikust sektorist?
                                Igasugu projektijuhid nagu ma samuti eelnevalt mainisin. Saan aru, et sul töötab palju tuttavaid seal, et Sa seda kõike nii tulihingeliselt kaitsed.

                                See on lihtsalt minu arvamus hetkel. Kõik see möla, et meie palgad nüüd 26% kolme aastaga tõusevad. No milleks sellist asja üldse vaja välja öelda. Milleks üldse need nõunikud kui keegi neid niikuinii kuulda ei võta, nagu siin hiljuti ühest artiklist selgus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X