320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://memokraat.ee/2015/05/polev-kardin/

    Kommentaar


      Ossinovski kandideerib Sotside juhiks. Tore uudis, sotsid on Mikseri juhtumisel juba pikemat aega ühe kohapeal tammunud ja ehk Ossinovski suudab sinna ka tõmmata venelaste hääli, et me nelja aasta pärast saaks vahelduseks peaministri mõnest teisest erakonnast kui reform.

      Kommentaar


        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
        Ossinovski kandideerib Sotside juhiks. Tore uudis, sotsid on Mikseri juhtumisel juba pikemat aega ühe kohapeal tammunud ja ehk Ossinovski suudab sinna ka tõmmata venelaste hääli, et me nelja aasta pärast saaks vahelduseks peaministri mõnest teisest erakonnast kui reform.
        Yay. Vahva oleks tõepoolest, iseasi kas sotsidel jätkub julgust see samm astuda.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          Ossinovski kandideerib Sotside juhiks. Tore uudis, sotsid on Mikseri juhtumisel juba pikemat aega ühe kohapeal tammunud ja ehk Ossinovski suudab sinna ka tõmmata venelaste hääli, et me nelja aasta pärast saaks vahelduseks peaministri mõnest teisest erakonnast kui reform.
          Asi pole Mikseris, vaid Saarest tahetakse lahti saada. Seepärast Ossinovski kandideerima hakkaski. Väidetavalt.

          Kommentaar


            SKANDAAL!!
            Lisatud failid

            Kommentaar


              Madisson on nagu Riigikogu jaalo, niikaua kui tema idiootsustele reageeritakse, niikaua genereerib ta neid juurde ja võidab odavat populaarsust.

              Kommentaar


                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                Ossinovski kandideerib Sotside juhiks. Tore uudis, sotsid on Mikseri juhtumisel juba pikemat aega ühe kohapeal tammunud ja ehk Ossinovski suudab sinna ka tõmmata venelaste hääli, et me nelja aasta pärast saaks vahelduseks peaministri mõnest teisest erakonnast kui reform.
                võib-olla ma olen paranoiline, aga Ossinovski puhul häirib mind pisut või isegi rohkem kui pisut see, et tegemist on ju sisuliselt oligarhi pojaga, keda papa näikse olevat vana traditsiooni kohaselt juba maast-madalast selleks rolliks ette valmistanud. pikemas perspektiivis kaunikesti ohtlik tee.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  võib-olla ma olen paranoiline, aga Ossinovski puhul häirib mind pisut või isegi rohkem kui pisut see, et tegemist on ju sisuliselt oligarhi pojaga, keda papa näikse olevat vana traditsiooni kohaselt juba maast-madalast selleks rolliks ette valmistanud. pikemas perspektiivis kaunikesti ohtlik tee.
                  Sotside probleem on veel see, et märkimisväärne osa rahast tuleb oligarhi(de) käest, kelle pilli järgi siis tantsu lööma peab.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Sotside probleem on veel see, et märkimisväärne osa rahast tuleb oligarhi(de) käest, kelle pilli järgi siis tantsu lööma peab.
                    Milline suurem erakond ei löö tantsu oma rahastajate pilli järgi?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Milline suurem erakond ei löö tantsu oma rahastajate pilli järgi?
                      Seda muidugi, aga papa tihedad ärisidemed karulastega võivad tingida vajaduse poliitikat ka nende meele järele väänata. Ma vähemalt tahan arvata, et teistel on sellist ohtu vähem.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Seda muidugi, aga papa tihedad ärisidemed karulastega võivad tingida vajaduse poliitikat ka nende meele järele väänata. Ma vähemalt tahan arvata, et teistel on sellist ohtu vähem.
                        Seda küll, samas on ka viimasel ajal nii mõnedki kodumaiste ärimeeste väljaütlemised näidanud, et äril pole rahvust.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          No ma ei tea. Võibolla olen sinisilmne aga ma seda Ossinovski rahvust ja päritolu väga ei karda. Tundub olema igati asjalik ja tark tüüp ka ilma papa rahata. Ja kui see tõesti on vaid mask, siis on mainekujundajad väga head tööd teinud.

                          Kommentaar


                            Huvitav kas hardcore patrioot Madison on üldse sõjaväes käinud?
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                              Huvitav kas hardcore patrioot Madison on üldse sõjaväes käinud?
                              miks on vaja seebimulli suuremaks puhuda.
                              too härra pole ju mingi patrioot vaid pigem miski saksamaise poliitiku kummardaja.

                              minu arust meile pole vaja ei sakslust ega russki mir'i.
                              patrioodid on siiski need kes peavad kodumaistest väärtustest lugu, ugrumugri ja co - nagu näiteks meri, kross, kaplinski, runnel jt.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Seda muidugi, aga papa tihedad ärisidemed karulastega võivad tingida vajaduse poliitikat ka nende meele järele väänata. Ma vähemalt tahan arvata, et teistel on sellist ohtu vähem.
                                Kahe otsaga asi. Samas kumba poliitikut rohkem usaldada - inimest, kes võinuks probleemideta ette võtta mõne kordades tasuvama töö ja elada uhket elu, aga otsustas astuda poliitikasse või inimest, kelle jaoks on poliitika mingi õpitud amet. Üks neist on lihtsamini mängitav. Teoorias näeks seda, et pigem esimene on poliitikas eesmärgiga midagi muuta, mitte endale leib lauale tuua. Ja see annab sellele ühele võimaluse ka vajaduse korral astuda vastu üldsuse tihti harimatule ja lühinägelikule vaatemaailmale, mida tegelikult üks hea poliitik aegajalt tegema peab. Üldjoontes see tema heaolu ei mõjuta, tal ei ole seda ametit vaja.

                                Aga see polnud otseselt Ossinovskile antud hinnang, pole sotsi fänn. Igat case'i ja tema maailmavaadet peab eraldi hindama, aga vähemalt sa võid olla kindlam selles, et rikka papaga inimene ei lase tuulel oma maailmavaateid nii palju mõjutada kui keskmine poliitik ja üldjoontes sa peaksid teadma, mida sa talt saad.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X