320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ok, igati soliidne ja sobiv käitumine riigikogu liikme poolt. Minu viga. Ei ole hälbeline käitumine.
    Noh, inimesed löövad ikka kellelegi külge. Tegelikult ei teinud ta ju midagi valesti. Kui öeldi, et on 16, siis tõmbas tagasi.

    Kommentaar


      vanakreeka tavade järgi oli kõik õige, aga meie ajal jääb nilbik ikka nilbikuks, vahet pole, kas ajab 16-aastaseid kooliplikasid või -poisse taga. seadus nilbitsemist muidugi ei keela, kui seda just ahistamisena ei tõlgendata. kummaline, et sellise kaliibriga vennad feissaris sebivad, väheke oidu võiks ju peas olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        kummaline, et sellise kaliibriga vennad feissaris sebivad, väheke oidu võiks ju peas olla.
        No eks kui veri mõnda teise kehaosasse juba liikunud, siis pea enam nii selgelt ei tööta.

        Kommentaar


          Kokkusattumus?

          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Tra küll, ma avastasin alles praegu, et Lauri Laasi asemel pääseb Riigikokku neomarksist Oudekki Loone. Rõõmusta siis veel, et üks kaabakas lahkub, kui teine ja ehk veel hullem asemele tuleb.

            Kommentaar


              https://et.wikipedia.org/wiki/Priit_Toobal

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Oli vist siin teemas suitsetamise ja alkoreklaami jm keelustamise kohta arutelu kust ise ka osa võtsin. Ning prevaleeriv arvamus oli, et keelud ei mõjuta.

                  Hetkel konverentsil, kus Tai uuringute läbivaid tõi suitsetamise kohta välja graafiku, kus 16-24 aastaste seas algas oluline langustrend aasta- kaks peale reklaami keelustamist.

                  Küsin slaidid pärast ning kui saan, siis postitan ka siia.

                  Kommentaar


                    sel teemal toodi mitmeid näiteid üle maailma ka komöödia võtmes
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Oli vist siin teemas suitsetamise ja alkoreklaami jm keelustamise kohta arutelu kust ise ka osa võtsin. Ning prevaleeriv arvamus oli, et keelud ei mõjuta.

                      Hetkel konverentsil, kus Tai uuringute läbivaid tõi suitsetamise kohta välja graafiku, kus 16-24 aastaste seas algas oluline langustrend aasta- kaks peale reklaami keelustamist.

                      Küsin slaidid pärast ning kui saan, siis postitan ka siia.
                      Nagu võrdleks apelsini viinamarjaga. Suitsetamise reklaami keelustamine oli kõikides kanalites ja rahvusvaheline. Alkoholi reklaami tahetakse piirata ainult teles, puudutamata absoluutselt kanaleid kus noor kordades rohkem aega veedab.
                      Siin on veel suur hulk muid piiranguid, näiteks baarides/ööklubides suitsetamise keelustamine jne. Samuti on suitsetamine oma loomuselt totaalselt erinev sõltuvus ja pahe. Siin ei ole lood nii nagu alkoholiga, et 15% tarbijatest tarbib 85% toodangust ning enamik sellest toodangust, mida see sihtgrupp tarbib, niikuinii telereklaami ei saa.
                      Minu point algusest peale on olnud see, et toreda ja vajaliku initsiatiivi sõiduvees teeb järjekordne sots läbimõtlemata ja ajuvaba isiklikku promo, mille saavutatavad tulemused on suure küsimärgi all.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Nagu võrdleks apelsini viinamarjaga.
                        Pigem ikka võrreldakse räiget mürki teise räige mürgiga. Igasugune alkoholi propageerimine ja reklaam tuleb täielikult keelustada ja kui ei meeldi, koli Lätti!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          LeeRomeno, mulle meeldib kui heal arvamusel sa enda teadmistest oled. Eks ma ütlen prof jaanus harrole ja maris jessele edasi, et nad on lollid.

                          Ps. Ei tulnud siia targutama vaid konkreetset infot suitsetamise kohta jagama. Edaspidi hoian enda teada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            sel teemal toodi mitmeid näiteid üle maailma ka komöödia võtmes
                            Päris hea

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Pigem ikka võrreldakse räiget mürki teise räige mürgiga. Igasugune alkoholi propageerimine ja reklaam tuleb täielikult keelustada ja kui ei meeldi, koli Lätti!
                              Iga kell oleks pigem sinuga nõus kui Ossinovski pooletoobise plaaniga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                LeeRomeno, mulle meeldib kui heal arvamusel sa enda teadmistest oled. Eks ma ütlen prof jaanus harrole ja maris jessele edasi, et nad on lollid.

                                Ps. Ei tulnud siia targutama vaid konkreetset infot suitsetamise kohta jagama. Edaspidi hoian enda teada.
                                Oot, kuskohas ma täpselt ütlen et nad lollid on? Palun tsiteeri. Ühte uuringut ühe tootegrupi ja teist uuringut teise tootegrupi kohta ei saa ju võrrelda. Ma olen ka päris kindel et nad ei alustanud loengut teemaga, et vot siin on uuringu tulemus, teeme järelduse, et igas valdkonnas kehtivad täpselt samad reeglid.

                                Ja kui sa väidad, et tulid siia infot suitsetamise kohta jagama, siis jäta selline
                                Oli vist siin teemas suitsetamise ja alkoreklaami jm keelustamise kohta arutelu kust ise ka osa võtsin. Ning prevaleeriv arvamus oli, et keelud ei mõjuta.
                                asi oma teada ja postita suitsetamise kohta infot.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X