320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    2 aastat tagasi ei oleks ma suutnud tõestada ka väidet AS Tallinna Sadama kohta aga sellest räägiti üsna julgelt teatud seltskonnas.
    küsimus on, et kellele jäi nüüd maksmata, sest huvitavaid jutte on siristatud 10+ aastat
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      küsimus on, et kellele jäi nüüd maksmata, sest huvitavaid jutte on siristatud 10+ aastat
      Sel korral polevat põhjus olnud ainult rahas, vaid suuresti solvumises.
      Nimelt inimene, kes olevat aidanud luua skeemi: Tallinna Sadam AS - AS Saarte Liinid - Väinamere Liinid OÜ polnud enam oma "preemiaga" rahul, sest lisaks Reformile ja IRLile lisandusid paar aastat tagasi ka Sotsid, kes jõuliselt oma osa nõudsid teistega võrdselt. Peale kohtumist Saarega.... on ikka andekas mees see Õnne 13 Raim.... otsustati uutele koht kätte näidata aga õnneks oli olemas Palo, kes enda teadmata kõik oluliselt suuremaks ajas

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Sa võid liita, lahutada, korrutada ja jagada neid deklareeritud summasid palju vaja... see ei muuda minu hinnangut, et Rõival on kombeks elada üle oma võimete (täpsustan siiski, et veel aasta tagasi oli - värskemad andmed puuduvad) - mainisin jube eelnevalt, et asi pole pelgalt selles 350 tuhandes
        Halloo.
        Sina olid see kes käis välja selle "-350 000" argumendi, mitte mina.
        Kui nüüd küsimus on pigem usus, mitte argumendis siis tõepoolest, ka Pythagoras ei suudaks oma teoreemi tõestada Muhamedile kes sellesse lihtsalt ei usu

        Et Rõivasele oleks nii mõndagi ette heita, sellega võiks isegi nõus olla, aga see "-350 000" argument on ilmselgelt liiga jabur. Seega, milleks siis kirjutada jama?

        Kui Sulle ei meeldi miski, siis kirjutagi mis ei meeldi, mitte ära otsi lollakaid põhjendusi.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          Halloo.
          Sina olid see kes käis välja selle "-350 000" argumendi, mitte mina.
          Kui nüüd küsimus on pigem usus, mitte argumendis siis tõepoolest, ka Pythagoras ei suudaks oma teoreemi tõestada Muhamedile kes sellesse lihtsalt ei usu

          Võrdle loogikat:
          1) "mulle ei meeldi tegu X = > sellepärast mulle ei meeldi Y kes seda tegi"
          vs
          2) "mulle ei meeldi Y => otsin põhjuse X miks ta ei meeldi"
          Praegu näib et sa kasutat loogikat 2) aga mitte 1)

          Et Rõivasele oleks nii mõndagi ette heita, sellega võiks isegi nõus olla, aga see "-350 000" argument on ilmselgelt liiga jabur. Seega, milleks siis kirjutada jama?

          Kui Sulle ei meeldi miski, siis kirjutagi mis ei meeldi, mitte ära otsi lollakaid põhjendusi.

          Oleks olnud targem see mainimata tõesti jätta
          350 tuli sellest mängu, et keegi küsis... palju võlgu ja mina vastasin, et ametlikult 350 tuhat.... rõhk sõnal ametlikult. Ei päde see loogika, sest asisemaid põhjuseid oleks leidnud kül aga ju siis rõhus just see minu õrna hinge kõikse rohkem.

          Kommentaar


            Esiteks 4000 se palga juures on on 350000 üsna röögatu võlg siiski. Teiseks 4000st läheb veel tulumaks maha. Kolmandaks normaalne inimene ei saa laenu koguses, mis ületab 1/3 sissetulekust. Kolmandaks Rõivas ei jää eluks ajaks peaministriks. Kokkuvõttes elab nagu pisut üle võimete küll.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Esiteks 4000 se palga juures on on 350000 üsna röögatu võlg siiski. Teiseks 4000st läheb veel tulumaks maha. Kolmandaks normaalne inimene ei saa laenu koguses, mis ületab 1/3 sissetulekust. Kolmandaks Rõivas ei jää eluks ajaks peaministriks. Kokkuvõttes elab nagu pisut üle võimete küll.
              Hmm... Mul just meeles kuidas kunagi enda kliendihalduri rääkis, et kuni pool palgast võib kõigi kohustuste peale kokku panna (laenud, liisingud).

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Esiteks 4000 se palga juures on on 350000 üsna röögatu võlg siiski. Teiseks 4000st läheb veel tulumaks maha. Kolmandaks normaalne inimene ei saa laenu koguses, mis ületab 1/3 sissetulekust. Kolmandaks Rõivas ei jää eluks ajaks peaministriks. Kokkuvõttes elab nagu pisut üle võimete küll.
                Peaministri palk on 5300 eurot. Pole eriti hull laen.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Peaministri palk on 5300 eurot. Pole eriti hull laen.
                  5300st mingi 4200 saab kätte, kui laen on venitatud 30 aasta peale siis laenumakse on kuskil 1450 - noh siis jah enamvähem täpselt niipalju kui võimalik seda laenu võetud. Nagu näha on tehtud plaan kuidas pikaajaliselt riiki lüpstes ära elada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Hmm... Mul just meeles kuidas kunagi enda kliendihalduri rääkis, et kuni pool palgast võib kõigi kohustuste peale kokku panna (laenud, liisingud).
                    Ma mõtlesin eluaseme laenu konkreetselt. Muu puru nagu liisingud ja järelmaksud käib sinna otsa ja jah üle 50 prossi kokku ei lasta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      5300st mingi 4200 saab kätte, kui laen on venitatud 30 aasta peale siis laenumakse on kuskil 1450 - noh siis jah enamvähem täpselt niipalju kui võimalik seda laenu võetud. Nagu näha on tehtud plaan kuidas pikaajaliselt riiki lüpstes ära elada
                      Sa ju ei tea, mis plaan on selle kinnisvaraga pärast kohtusaaga lõppu.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Sa ju ei tea, mis plaan on selle kinnisvaraga pärast kohtusaaga lõppu.
                        noh ei tea muidugi. Äkki laheneb saaga üldse negatiivselt - mis siis saab ? Jääbki ainult laen ilma varata ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Sel korral polevat põhjus olnud ainult rahas, vaid suuresti solvumises.
                          Nimelt inimene, kes olevat aidanud luua skeemi: Tallinna Sadam AS - AS Saarte Liinid - Väinamere Liinid OÜ polnud enam oma "preemiaga" rahul, sest lisaks Reformile ja IRLile lisandusid paar aastat tagasi ka Sotsid, kes jõuliselt oma osa nõudsid teistega võrdselt. Peale kohtumist Saarega.... on ikka andekas mees see Õnne 13 Raim.... otsustati uutele koht kätte näidata aga õnneks oli olemas Palo, kes enda teadmata kõik oluliselt suuremaks ajas
                          Mida see skeem endast kujutas?
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Mida see skeem endast kujutas?
                            Raha riigifirmast välja kantimine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Esiteks 4000 se palga juures on on 350000 üsna röögatu võlg siiski. Teiseks 4000st läheb veel tulumaks maha. Kolmandaks normaalne inimene ei saa laenu koguses, mis ületab 1/3 sissetulekust. Kolmandaks Rõivas ei jää eluks ajaks peaministriks. Kokkuvõttes elab nagu pisut üle võimete küll.
                              esiteks, laenusumma ei ole mitte midagi röögatut. ja peaks olema korralikult kaetud kinnisvara/hüpoteekidega. st reaalne tagatisvara on panga hinnangul alati olemas. ja võetud on laen normaalsest skandinaavia pangast, mitte mõnelt ärimees Nafkinilt, eiteamis tingimustel ja eitea mille jaoks.
                              praegu tundub sul on suhtumine nagu mõnel lapsajakirjanikul - kui keegi saab temast rohkem palka - siis on juba rikas, kui on mõni naine keda tahaks - siis on kohe iludus

                              teiseks, 4000 on neto.

                              kolmandaks, pangad on selle 1/3 nõude kehtestanud üldse millepärast, seda oled kunagi endalt küsinud? selleks et enamvähem minimumilähedase palgaga inimesed endale söögiraha ka jätaks. kui me räägime näiteks tallinna puhul 1500€ sissetuleku puhul ca €500 kulust eluasemelaenule siis jääks miski 1000€ pihku. samas kui sissetulek on näiteks €2000, siis pangas riskihindajate meelest saab inime ligikaudu samamoodi hakkama kui tal jääb pihku sama €~1000. gotcha?
                              ja noh riigi peaminister, ei ole vist päris mediaani kanti kuuluv inimene mitte kuskil maailma otsas.

                              neljandaks, peaministriks eluks ajaks ei jää, aga kas eluase, või selle laen on siis su meelest mingi eluaegne sund? müüa, rentida, vahetada odavama vastu, jne misiganes asju teha ei saa?

                              pealegi, karjääri variandid selle tegelase puhul, mulle tundub on paremal juhul a la mõni euroopa kontrollikoda, halvemal juhul parlamendiliikmena, fraktsiooni- v mõne komisjoni juhina, kus teenib vast ikka oma 3000 käteen, ja mingeid silmatorkavaid raskusi ka se juhul 1700-1800€ laenumaksete tegemisel ei oma. Noh võibolla peavad mõnest kallimast puhkusereisist loobuma ehk, aga mitte midagi tavamõttes ületamatut, mingist makaronidieedist me kindlasti ei räägi ju.

                              kokkuvõttes - see kas elab üle oma võimete või ei, mina ei tea.
                              nende laenude põhjal seda (=üle oma võimete elamist) igatahes küll järeldada ei saa.

                              näidake veenvamaid numbreid, muidu on see lihtsalt üks poetagune õllejutt.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Päris hea artikkel- http://arvamus.postimees.ee/3711329/...ustab-vabadust
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X