320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Asi pole rahas. Asi on hariduses. Asi on traditsioonides. Asi on mõtlemises. Asi on lahenduste leidmises. Raha teenimise n.ö puhtust saab muuta läbi hariduse. Inimese headust saab tõsta läbi hariduse. Samas ei tasu unustada meie loomust - mõni noku peab ikka olema, mõni ManU fänn peab ikka olema.

    Ma ei näe asju rahas.
    Vabalt, reformime haridust. Aga see kõik võtab mitu põlvkonda aega. Aga see ei kaota ära muid probleeme mida ma juba rääkisin. Lisaks pole kõik vanemaks sobilikud, haridusega või ilma. Sellegi poolest võivad nad olla väga väärtuslikud ühiskonna liikmed.

    PS. Äärmiselt nõmedad märkused, aga see selleks.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Mis takistab meid rikkaks saamast ja miks palgad on Eestis endiselt liiga väikesed, räägib suurettevõtja ja investor Jüri Mõis, kes astub üles tänavusel Eesti suurimal majanduskonverentsil Äriplaan 2017.


      Mõnus lugu alati mõnusalt Jüri Mõisalt, kes tunneb kaasa maksuameti juhile, kes leiab riigile 30 miljonit ja siis saab teada, kuidas 80+80 kulub lendamisele.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            On ju naisterroriste ka olnud. Moskvas lasid just alles mingid idikatest mustad lesed end õhku jne.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              On ju naisterroriste ka olnud. Moskvas lasid just alles mingid idikatest mustad lesed end õhku jne.
              Indeed ja on ka mitte moslemi usku terroriste
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Indeed ja on ka mitte moslemi usku terroriste
                Nemad on lihtsalt natuke ullikesed!

                Kommentaar


                  noh keda valima?

                  Mida triobet arvama?

                  Kommentaar


                    Michali lubadus võtta EKRE kampa, et Kesk välja puksida, viskas minu täiesti errorisse. EKRE-t ei võeta mängu, lihtsalt ei võeta. Hääletasin roheliste poolt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Michali lubadus võtta EKRE kampa, et Kesk välja puksida, viskas minu täiesti errorisse. EKRE-t ei võeta mängu, lihtsalt ei võeta. Hääletasin roheliste poolt.
                      Kas ta mitte saates "kolmeraudne" ei välistanud seda 3-4 korda?

                      Kommentaar


                        minu protestihääle valem: vali mõni ilus tütarlaps mitte päris oksenimekirjast (hea, kui oleks parteitu), kontrolli igaks juhuks üle, ega ta võitlev virgiin, vegan või muidu kuri pole, ja valmis - kõik on häppid.

                        Kommentaar


                          Haldusreform andis huvitava võimaluse Hillar Kohvile oma hääl anda. Seekord langes valik siiski küll kohaliku valimisliidu kasuks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            minu protestihääle valem: vali mõni ilus tütarlaps mitte päris oksenimekirjast (hea, kui oleks parteitu), kontrolli igaks juhuks üle, ega ta võitlev virgiin, vegan või muidu kuri pole, ja valmis - kõik on häppid.
                            Mul kipub ka esimest korda elus sinna kanti minema aga kas nn protestihääl ei tähenda kaudselt hääletamist KE poolt?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Kas ta mitte saates "kolmeraudne" ei välistanud seda 3-4 korda?
                              Välistas Keskiga liidu. Vähemalt selles saates kus ta Yana Toomiga diskuteeris.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Mul kipub ka esimest korda elus sinna kanti minema aga kas nn protestihääl ei tähenda kaudselt hääletamist KE poolt?
                                praegu tundub olevat selline seis, et kaudselt ei hääleta sa KE poolt ainult juhul, kui neile otse oma hääle annad. ainult siis on garanteeritud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X