320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    aga suheldes üsna laia ringi inimestega riigiametites, siis ma usun küll et nii palju tühja tööd stiilis "kaevame kraavi ja ajame kinni tagasi" pole riigiametites senise 20-25 aasta jooksul kunagi varem tehtud. ja see on imho täna probleem.
    Nojah. Minu kokkupuuted avaliku sektori asutusega tõestavad vastupidist. Töötajaskond on nii õhukeseks "optimeeritud" et töötajad lasevad mõnusalt 1,5se koormusega või tööd kuhjuvad.
    Need "kell 5 kukub ametnikul pastakas käest" "vaatasin tööpäevaga uue Family Guy hooaja ära" jutud paistavad rohkem linnalegendid olema. Samas see võib sõltuda ka suhtlusringkonnast või töötajate ametiastmest, kuid mina olen asja sellist külge pigem näinud. Igatahes tuima stereotüüpsusega lahmimine, eriti veel silmnähtavate vastuoludega, ärritab konkreetselt.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Kurat, seda vaidlust saaks ajakirjanduses pealkirjastada analoogiliselt:

      chac: Miks on kõik imbetsillid? (Vastab Mati Kaal)
      Mati Kaal: t*ra seda teab? (Vastab Imre Rammul)
      Imre Rammul: ma olen parasjagu välismaal (Vastab Erki Sakkov)
      Erki Sakkov: meie lennuk ei põleta raha (vastab Juhan Parts)
      Juhan Parts: ka mina näen, et meie riigis on palju viltu (Vastab Taavi Rõivas)
      Taavi Rõivas: näe, mul on erivärvi sokid (vastab chac)
      chac: Kõik türad on välismaal, kus viltune erivärvi lennuk põletab raha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kurat, seda vaidlust saaks ajakirjanduses pealkirjastada analoogiliselt:

        chac: Miks on kõik imbetsillid? (Vastab Mati Kaal)
        Mati Kaal: t*ra seda teab? (Vastab Imre Rammul)
        Imre Rammul: ma olen parasjagu välismaal (Vastab Erki Sakkov)
        Erki Sakkov: meie lennuk ei põleta raha (vastab Juhan Parts)
        Juhan Parts: ka mina näen, et meie riigis on palju viltu (Vastab Taavi Rõivas)
        Taavi Rõivas: näe, mul on erivärvi sokid (vastab chac)
        chac: Kõik türad on välismaal, kus viltune erivärvi lennuk põletab raha.
        chac: kui suur Nordica lennukite täituvus?
        chac: kui mitu eurot on tagasi toonud iga EAS'i investeeritud euro?

        vastused:
        uuri ise kõik on netis olemas. (no ei ole ju).
        see pole üldse meie raha, see on eurooplaste raha.
        ....

        millest teema alguse sai, oli see et on hakanud suurenema maksupettuste hulk. põhjus vist on ka selge - inimesed ei usalda oma riiki enam nii palju kui varem. võib muidugi ignoreerida fakti, aga suhtumist olematuks ei muuda.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Suurenema on hakanud avastatud maksupettuste hulk. Ehk maksuamet teeb korralikumat tööd. Nordica hoiab enda tulemusi saladuses, tõsi. EASi kodulehel on sealt saadud fondide raha välja toodud. Kui palju see tagasi toob, ei oska praegu peast otsida, aga ilmselt saaks EASst mingi tabeli kätte. Ehk rahapõletamine see pole.

          Kommentaar


            mingi EASi inimene ühes usutluses vastas mõned kuud tagasi antud küsimusele. ma ei mäleta vastust. kindlasti on võimalik usutlus taasavastada.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Ma pole ka sellest pensionivärgist väga aru saanud. Viitab pigem sellele, et kui oled n.ö pensionär, siis astu eest ja veelgi parem - sure ära. Toimub selline vaimne inimeste tapmine - pole hea.

              Kui mingi pensionisüsteem peaks olema, siis tuleks see just siduda lastega. A la saad lapse sissetulekust 10% ja siis sa näed õhtutundidel vaeva, et last õpetada. Siis sa lööd tahvelarvuti puruks ja tegeled lapsega. Ja siis sa tahad rohkem lapsi ning vähem teha napsi.
              Kohe kindlasti mitte. Mõni inimene ei saa lapsi saada. See oleks räme diskrimineerimine. Sa ei kujuta ette kui valus see teema võib olla ja asi ei ole üldse tahtmises.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Lapsendada saab ikka.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Lapsendada saab ikka.
                  Lapsendamine pole väga lihtne protseduur.

                  Kommentaar


                    Seda pole ka elu.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Seda pole ka elu.
                      Mõte oli selles, et pensionisüsteemi sidumine lastega pole ka eriliselt jätkusuutlik.

                      Kommentaar


                        Sest?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Sest?
                          vaata futboliidi postitust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            vaata futboliidi postitust.
                            mitte, et ma daz boobiga nõus oleks aga disclaimeri "v.a. bla-bla" panek oleks nüüd nii keeruline? Kaldun arvama, et kausaalsus siiski kuski mujal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Lapsendada saab ikka.
                              Kindlasti mitte. Esiteks võib olla see psühholoogiliselt raske lapsendada, kui ise ei saa.
                              Teiseks siduda laste saamine rahaga on juba eos uskumatult idiootne mõte. Te ei loe Ekspressi üldse. Paljud vanemad juba teevad lapsi raha pärast. Kui sa ei jaksa last üleval pidada või veel hullem, sul pole aega lapsega tegelemiseks või kasvatamiseks, siis raha selle eest saamine on ideaalne sellistele eluheidikes vanematele.

                              Ahjaa. Siis saavadki need lastetud rohkem lapsendada? Ei, kindlasti mitte. Seal ei saa olla ega olegi ühtegi head võimalust. Laps peab olema tahetud ja oodatud ja hooldatud ja see ei saa olla osa mitte ühestki sissetulek ust!
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Asi pole rahas. Asi on hariduses. Asi on traditsioonides. Asi on mõtlemises. Asi on lahenduste leidmises. Raha teenimise n.ö puhtust saab muuta läbi hariduse. Inimese headust saab tõsta läbi hariduse. Samas ei tasu unustada meie loomust - mõni noku peab ikka olema, mõni ManU fänn peab ikka olema.

                                Ma ei näe asju rahas.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X