320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust


    Ei. EKRE ei ole üldse natsipartei. Ei ole üldse rassistid. Ikka kaitsjad.
    (Kes ei tea, siis suure juhi ja õpetaja Mardi abikaasa)

    (khm, juhin tähelepanu täheühenditele nagu näiteks "ebard" või "valge mees peab nende peresid üleval"...)
    Rahune nüüd maha oma natsikütlusega, ebarditeks nimetas ta pigem ISISe mehi ning seevalge mehe ülalpidamise jutt on ju sulatõsi, täpselt nii see jõukamates riikides toimub ja inimkaubitsejad meelitavad sellega ka uut klientuuri. Et makske ainult need mõnituhat eurot või taala, me viime teid kohale ja seal ned idioodid maksavad teil kõik kinni, ise ei pea lillegi liigutama.

    Muide, kas USA kurikuulus vasakliberastlik kirja- ja filmimees Michael Moore - raamatu "Lollid valged mehed" autor - on ka nats? Või koguni ekrelane?

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust


      Ei. EKRE ei ole üldse natsipartei. Ei ole üldse rassistid. Ikka kaitsjad.
      (Kes ei tea, siis suure juhi ja õpetaja Mardi abikaasa)

      (khm, juhin tähelepanu täheühenditele nagu näiteks "ebard" või "valge mees peab nende peresid üleval"...)
      Monika ees müts maha. Ilus ja tõene jutt. Faktid mis lilladele üldse kohe ei meeldi. Enne võiks oma riigi jalgpalluritele uued vormid ja väljakud muretseda ja alles siis võiks Vao küla liiga teha!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        kes see Randpere meil omal ajal oli -
        Eestimaa Leninliku Kommunistliku Noorsooühingu propagandainstruktor !!!
        ülistas kommunistlikku korda, kiitis Leninit ...
        dziisäs - ning selliste jutt peaks veel midagi lugema
        karjerist-limukas , laulab võimutruult refrääni hetke-valitsejatele
        meil on kurjategijaid omalgi küll, õige - mis taeva pärast peaks neid siia hulgi juurde tassima ?

        Kommentaar


          Algselt postitas olll Vaata postitust
          meil on kurjategijaid omalgi küll, õige - mis taeva pärast peaks neid siia hulgi juurde tassima ?
          Nagu me ütlesime, sa ise topid selle "hulgi" sinna juurde, sest sul endal on selline stigma välja kujunenud. Kust sa võtad, et siia hulgi kurjategijaid tuuakse?

          Probleem on pigem selles, et immigrandid elavad võõral maal vaesuses ja seetõttu on aldimad ka kuritegusid sooritama. Samamoodi nagu vaesed valged inimesed. Ei ole nii, et pagulane = automaatselt kurjategija. Selle jaoks tuleks juba eos tegutseda mõistlike tingimuste kallal. Keegi ei vaidlegi, et 10000 immigranti tuleks siia vastu võtta. Võtta tuleb nii palju, et seda oleks võimalik hallata. Aga see, et mitte ühtegi võetaks... POLE VALIK.

          Vägistamiste juttude osas, ma pakun, et täpselt samamoodi vägistavad valged värdjad nagu ka mustad värdjad. Miks ühe nahavärvi puhul üldistatakse mõne inimese tegutsemine kogu rassile? Üldiselt on immigrantide massilise vägistamislembuse juttude osas allikad ikka väga hägused ja see stereotüüp ei oma mingit põhja.

          Kusjuures Helme naise stereotüüpsele ja emotsionaalselt lahmivale tekstile vaatamata, on mõni argument ju täitsa pädev. Mõndade küsimustega (näiteks ISISe imbumine euroopasse) tuleks olla ettevaatlik ja tagada turvalisus.

          Kommentaar


            Nüüd on isegi siinsete vanafoorumlaste jaoks olemas pood, kus vähemalt 1 teenindaja on lillapoiss ning 1 on mustpoiss. mnnarid ja tffoad saavad endale seal nüüd käia silmailu otsimas kerge siidri või fresita kõrvale. GoodLuck

            Kas keegi oskab öelda miks Telfi nii räigelt tumenahkade siia toomist pooldab ??



            PS! ma pole ise vaos käinud, kuid netis liigub selline pilt selle neegri- ja kohalike elanike majade kohta.

            Kommentaar


              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
              Nüüd on isegi siinsete vanafoorumlaste jaoks olemas pood, kus vähemalt 1 teenindaja on lillapoiss ning 1 on mustpoiss. mnnarid ja tffoad saavad endale seal nüüd käia silmailu otsimas kerge siidri või fresita kõrvale. GoodLuck

              Kas keegi oskab öelda miks Telfi nii räigelt tumenahkade siia toomist pooldab ??



              PS! ma pole ise vaos käinud, kuid netis liigub selline pilt selle neegri- ja kohalike elanike majade kohta.
              pagulastel on autod vä?
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Probleem on pigem selles, et immigrandid elavad võõral maal vaesuses ja seetõttu on aldimad ka kuritegusid sooritama.
                Sealhulgas Rootsis, Norras, Taanis, Saksamaal, Hollandis jne? Elavad vaesuses?
                Huvitav, mina olen siiani kuulnud, et nad just varem elasid elasid Aafrikas või Lähis-Idas vaesuses ja lausa sõjahädas. Nüüd jälle selgitatakse, et hoopis pagulaste suhtes ulmeliste sotsiaaltoetustega Euroopa riikides on nad näljas ja paljas?
                Proovi siis aru saada.

                Vägistamiste juttude osas, ma pakun, et täpselt samamoodi vägistavad valged värdjad nagu ka mustad värdjad. Miks ühe nahavärvi puhul üldistatakse mõne inimese tegutsemine kogu rassile? Üldiselt on immigrantide massilise vägistamislembuse juttude osas allikad ikka väga hägused ja see stereotüüp ei oma mingit põhja.
                See on selline lapsik lillelapselik jutt. Umbes nii, et pole ilus tõde välja öelda sest see on stereotüüp jne. Immigrandid-moslemid ei vägista rohkem kui kohalikud, eestlased ei võta rohkem viina kui araablased ja vietnamlased pole töökamad kui somaallased.
                Vägistamiste osas on erinevaid statistikaid lõputult välja toodud. Ma ei viitsi praegu otsida aga põhjamaades on need arvud kasvanud aastakümnete jooksul kümneid kordi ja bullshit on see loba, et varem lihtsalt ei teatatud jne. See on fakt, et lõviosa taolitest juhtumitest läheb migrantide arvele, kes omakorda on reeglina muhameedlased.

                Kommentaar



                  ma olen alati mõelnud kuidas Tofoa ja muud tolerastid vägistamisstatistikat õigustavad, vaesuses pole ju ilmselt asi.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_and_crime
                    ma olen alati mõelnud kuidas Tofoa ja muud tolerastid vägistamisstatistikat õigustavad, vaesuses pole ju ilmselt asi.
                    Lisaks panevad suurema osa kuritegusid toime mehed. Kes nemad üldse tuppa lasi, raisk?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                      Nüüd on isegi siinsete vanafoorumlaste jaoks olemas pood, kus vähemalt 1 teenindaja on lillapoiss ning 1 on mustpoiss. mnnarid ja tffoad saavad endale seal nüüd käia silmailu otsimas kerge siidri või fresita kõrvale. GoodLuck

                      Kas keegi oskab öelda miks Telfi nii räigelt tumenahkade siia toomist pooldab ??



                      PS! ma pole ise vaos käinud, kuid netis liigub selline pilt selle neegri- ja kohalike elanike majade kohta.
                      Mida see pilt näitama peaks? Et kohalikud ei suuda oma kinnisvara hooldada? Ega ometi oodata, et riik seda nende eest teeb? Jah, ma elan ka kortermajas, kus valdav osa elanikest on pensionärid ja kus on äärmiselt raske läbi suruda mõnda ühist maja heaks tehtavat investeeringut, kuid ma ei tule sell epelegi, et riiki selles süüdistada, ehk peaksin?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Mida see pilt näitama peaks? Et kohalikud ei suuda oma kinnisvara hooldada? Ega ometi oodata, et riik seda nende eest teeb? Jah, ma elan ka kortermajas, kus valdav osa elanikest on pensionärid ja kus on äärmiselt raske läbi suruda mõnda ühist maja heaks tehtavat investeeringut, kuid ma ei tule sell epelegi, et riiki selles süüdistada, ehk peaksin?
                        Ega riiki ei peagi süüdistama, ikka pagulasi. Nemad on nüüdsest kõigis probleemides süüdi. Tegelt peaksid rassistid väga rahul olema, et ometi saab olema keegi uus, keda permanentselt sõimata ja taga kiusata. Venelased on juba ära väsitanud kuidagi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Mida see pilt näitama peaks? Et kohalikud ei suuda oma kinnisvara hooldada? Ega ometi oodata, et riik seda nende eest teeb? Jah, ma elan ka kortermajas, kus valdav osa elanikest on pensionärid ja kus on äärmiselt raske läbi suruda mõnda ühist maja heaks tehtavat investeeringut, kuid ma ei tule sell epelegi, et riiki selles süüdistada, ehk peaksin?
                          Ei. Pagulased käivad kividega loopimas ju kohalike majasid. Sellepärast need näevadki nii "väsinud" välja.
                          Aus aarialane ei saa aga midagi parata, sest tema on samal ajal põllul peal tööd tegemas.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_and_crime
                            ma olen alati mõelnud kuidas Tofoa ja muud tolerastid vägistamisstatistikat õigustavad, vaesuses pole ju ilmselt asi.
                            Pinnapealsus millega mingit infot levitatakse on lihtsalt kohutav. Kas sa üldse süvenesid ka natuke infosse, mis seal wikipedias kirjutatakse? Mina näiteks lugesin sügavamalt neid viiteid ka. Siin on sulle paar tsitaati allikatest, mis puudutavad vägistamisi ja kuritegevust:
                            "It may be that a Finnish woman regards it as more of a crime when the perpetrator is foreign. If the rapist is a Finn, the woman might perhaps think more about her own role in what has happened", ponders Chief Inspector Kalle Kekomäki.
                            Nevertheless, Kekomäki scans the data on his computer and lists the rapists' nationalities and places of birth: Angola, Brazil, Egypt, England, Iraq, Iran, Macedonia, Morocco, Pakistan, Poland, Sweden, Somalia, Turkey, Russia, Estonia...
                            2010 vangide arv päritoluriigi kohta Inglismaal


                            jne. Kogu see teema käsitleb immigratsiooni üleüldiselt, mitte konkreetselt immigrante aafrikast või islamiste. See et kuritegevus ja vägistamine (suht omavahel seotud minu arvates) on immigrantide hulgas märksa levinumad on ka päris loogiline, sest suurem osa nendest tegelastest on lihttöölised, paljud on maha jätnud pered, tõenäoliselt vähese haritustaseme ja vaestest perekondadest pärit jne. Kogu see taustsüsteem loobki eeldused, et immigrantide hulgas levib kuritegevus.
                            Aga hakata ajama mingit rassistliku iba on lihtsalt rõve.

                            Alles hiljuti levis jälle sots-meedias mingi jutt kuidas rõvedad islamistid vägistasid ja tapsid mingi noore Rootsi neiu. Pärast muidugi tuli välja, et tegu oli Leedu immigrantidega.

                            Ja taaskord, eeldada, et me saame elada Euroopa Liidus ja lihtsalt silmad kinni pigistada tervet liitu puudutavate probleemide ees on lihtsalt rumal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Mida see pilt näitama peaks? Et kohalikud ei suuda oma kinnisvara hooldada? Ega ometi oodata, et riik seda nende eest teeb? Jah, ma elan ka kortermajas, kus valdav osa elanikest on pensionärid ja kus on äärmiselt raske läbi suruda mõnda ühist maja heaks tehtavat investeeringut, kuid ma ei tule sell epelegi, et riiki selles süüdistada, ehk peaksin?
                              Ega jah- eelkõige tuleb teha kõlaliste majad korda ja siis alles vaatame/ootame kunas oma riigi elanikel hakkame koduasemeid renoveerima- kas see on see mida sa tahad öelda. Kui jah siis sa oled ilmselt vales kohas sündinud ja elad vales kohas. Et kui ma tahaks, et riik võtaks minu soove kuulda, siis kas tõesti ma pean aafrikast itaaliasse seilama oma heleda nahaga ning lapspeaministri käest asüüli taotlema. Kas need pagulased on ära teeninud paremad elutingimused sellega, et nad põgenevad sõja eest? Või kas tõesti mingi välismaalase elutingimused on sinu jaoks rohkem väärt kui su oma rahva omad. Shame on you!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                                Ega jah- eelkõige tuleb teha kõlaliste majad korda ja siis alles vaatame/ootame kunas oma riigi elanikel hakkame koduasemeid renoveerima- kas see on see mida sa tahad öelda. Kui jah siis sa oled ilmselt vales kohas sündinud ja elad vales kohas. Et kui ma tahaks, et riik võtaks minu soove kuulda, siis kas tõesti ma pean aafrikast itaaliasse seilama oma heleda nahaga ning lapspeaministri käest asüüli taotlema. Kas need pagulased on ära teeninud paremad elutingimused sellega, et nad põgenevad sõja eest? Või kas tõesti mingi välismaalase elutingimused on sinu jaoks rohkem väärt kui su oma rahva omad. Shame on you!!!
                                Sa elad ikka N.Liidus vä? Olen päris kindel, et enamik neid Vao majadest on ühistute hallata ja kuuluvad inimestele, kes seal elavad, mitte riigile, riigi ülesanne on ikka hoida korras infrastruktuuri, mis puudutab avalikke teenuseid, pagulaskeskus - riigi mure, suvaline elumaja - selle elanike ja mõnel juhul kohaliku omavalitsuse mure.
                                Kus on mõistus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X