320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Nagu sa teaks kedagi, kes teaks kedagi, kes poleks seisnud. Kuid minu ja minu sõprade eestkõnelejaks ma sind ei võtaks.
    Su nägu ja jutt ei ole mulle kunagi meeldinud.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Su nägu ja jutt ei ole mulle kunagi meeldinud.
      Lõpeta võrgutamine. Ei ole huvitatud.

      Kuid nemad ehk on: (L)
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Uskumatu, et isegi tänasel ajaloolisel päeval kui kogu Eesti rahvas mööda Tallinna sinimustvalgetega ringi tooberdab, viitsivad mõned meele avaldamise asemel jalkafoorumis plõksida.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Uskumatu, et isegi tänasel ajaloolisel päeval kui kogu Eesti rahvas mööda Tallinna sinimustvalgetega ringi tooberdab, viitsivad mõned meele avaldamise asemel jalkafoorumis plõksida.
          Hei, kuule, sa oled ju ka siin!

          Aga ürituse pilte ja videolugusid vaatasin. Balti/Riigikogu-kett jäi vist siiski napilt tegemata, kuigi alguses oli plaanis? Huvitav, mis juhtus, sest rahvast pidi ju lademetes olema.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Hei, kuule, sa oled ju ka siin!

            Aga ürituse pilte ja videolugusid vaatasin. Balti/Riigikogu-kett jäi vist siiski napilt tegemata, kuigi alguses oli plaanis? Huvitav, mis juhtus, sest rahvast pidi ju lademetes olema.
            Pagan küll, jäi jah minemata. Aga rahvast ära piltide pealt arvesta, EKRE pressikat tuleb lugeda.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Hei, kuule, sa oled ju ka siin!

              Aga ürituse pilte ja videolugusid vaatasin. Balti/Riigikogu-kett jäi vist siiski napilt tegemata, kuigi alguses oli plaanis? Huvitav, mis juhtus, sest rahvast pidi ju lademetes olema.
              Tallinki laevadel oli rike. Protestijad jäid Soome.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Tallinki laevadel oli rike. Protestijad jäid Soome.
                Salvestatud.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Uskumatu, et isegi tänasel ajaloolisel päeval kui kogu Eesti rahvas mööda Tallinna sinimustvalgetega ringi tooberdab, viitsivad mõned meele avaldamise asemel jalkafoorumis plõksida.
                  Igati poolehoid, kuid kui migrant lebotab niisama, siis eestlane peab tegema tööd, et ära toita ka migrandid.
                  Seepärast palun ka mind esindada!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Igati poolehoid, kuid kui migrant lebotab niisama, siis eestlane peab tegema tööd, et ära toita ka migrandid.
                    Seepärast palun ka mind esindada!
                    Otsene vihje, et töötad netikommentaatori ja foorumitrollina?

                    M.O.T.T.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Aga kui naabri-Peeter vägistaks ja tapaks, siis oleks ok.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Aga kui naabri-Peeter vägistaks ja tapaks, siis oleks ok.
                        Minu viimase nädala loo peale kirjutas mingi tüüp, et kas ma siis ka targutaks, kui neeger minu naise ära võtaks.
                        Mina lubasin seepeale ütleja naise võtta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Aga kui naabri-Peeter vägistaks ja tapaks, siis oleks ok.
                          Miks antud fotol olew Islamiriigi wabaduswõitleja wõitleb EKRE eest Toompial?

                          Omalt poolt ka foto. EKRE - palju toredaid inimesi.

                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ai krt. Kuidas nüüd staarsallija hakkab inimese välimuse järgi siin mingit värki arendama?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Igati poolehoid, kuid kui migrant lebotab niisama, siis eestlane peab tegema tööd, et ära toita ka migrandid.
                              Seepärast palun ka mind esindada!
                              Ma saan aru, et sa osalesid siis õhtusel tõrvikurongkäigul.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Kusjuures ma varem kusagil ei kuulnudki sellise ürituse toimumisest. Omaarust ikka delfit ja Postimeest loen aegajalt. Noh pealkirjad käin üle vähemalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X